• Bosna86
    2k
    Hahahaha ovako i ja držim masku u autu... Nije bitno sto radim kontraefekt i sto to nema nikakvog smisla , bitno je da sam zadovoljio formu i da mogu uci u trgovinu ili banku... Sve te mjere su vrhunac debilizma, ili zatvori sve ili nemoj raditi ništa...
  • Infinity
    2.2k
    Takodjer. Vecina ljudi koristi istu masku i po mjesec dana. Ja svoju upotrijebim mozda jednom u 10 dana. Tu samo u banci maltretiraju da se mora nositi. Vise ni policija ne nosa u zatvorenim prostorima, mada se zahtjeva, ali samo na papiru. Nisam sigurno barem dva mjeseca cuo da je netko dobio kaznu zbog maske, a bilo je jako aktualno. Sutra da ukinu sve mjere ne bi se osjetilo vise od 5-10%, jer se u tolikoj mjeri ljudi pridrzavaju istih. Zato mi je sve apsurdno.
  • Bosna86
    2k
    Cak i kad su sve zatvorili mladi su brijali po parkingu ili kraj rijeke... Stariji su jedni drugima isli kucama na rostilje i druzenja ili su naglo otkrili ljubav prema planinama... Jednostavno svijet je otisao toliko naprijed da ni na koji nacin ne mozes sprijeciti sirenje virusa
  • Infinity
    2.2k
    Meni prvom je ovo bilo jedno od najpijanijih ljeta :lol:
  • Dudu
    581
    Ove mjere su cisto alibi rjesenje, kao radimo nesto protiv sirenja pandemije.

U principu ne radi se gotovo nista, jer evo to traje vise od pola godine, a malo tko ima strpljenja i volje da na taj nacin zivi do nekog neodredjenog datuma
bold
italic
underline
strike
code
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.