• Bosna86
    11.5k
    Ne i ne
    Ovo traje cijelu sezonu u HNL, apsolutno nema veze sa zadnjim porazima
  • Kwedi
    3.8k
    Kaj traje cijelu sezonu?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Nije na temelju dva poraza nego na temelju jaaako loše igre u Hnl-u tijekom gotovo čitave ove sezone i proljetnog dijela prošle sezone, te dva ispadanja u kupu. Uz to njegovo ponašanje i ispadi na sudce ovih par utakmica, guranje igrača bez razloga, ne davanja prilika drugima opet bez razloga, ne postojanje nikakvih automatizma nakon dvije sezone na klupi, mixanje formacija nepodrebno itd. Ja razumijem da je lik napravio jako puno za Dinamo u Europi, ali ne smijemo zaboravit da se igra i HNL i njega se igra puno više utakmica od Europe...
  • Kwedi
    3.8k
    Kaj je ovo, birtija kod Žnidaršića di se uz gemište vode fine rasprave o Abesiniji?

    Iskreno, zaboli me neka stvar jel Bjelica jebe mater sucima, na pamet mi pada Ferguson ili Jose te njihovo ponašanje.

    Isto tako, HNL su igrali preko kurca al s dovoljno gasa da mogu riješiti bodovnu razliku i s potpunim fokusom na Ligu prvaka i da budu konkurentni.

    Koliko godina smo svi gledali kak Dinamo u studenom nestane s lica zemlje, desi se pad forme i ode sve u kurac?

    Isto tak, pa Vaha je bio mister 1:0 - vjerojatno ne bi doživio sezonu do kraja kad bi umjesto Mamića bili neki od nas u upravi kluba?

    Jel bi Kuže doživio poraz od Šibenka kad je dobio otkaz da ga se torpediralo zbog ispadanja u Europi, a imao je zaista najbolje igrače (uz ekipu iz sezone 11/12) zadnjih dvadeset godina?


    Spominje se i taj kurčevi rezultat protiv Hajduka doma na jesen, pa ovi nisu izašli iz mišje rupe - moglo je biti 3,4 razlike za nas al jebiga - nesreća. Jel to isto razlog za otkaz?
  • Jackx
    6


    Lol, pa ajde nek se desi Skenderbeu pa neću reći riječ na izljeve nezadovoljstva. Dotada ću bome reagirati na gluposti koje se pišu nakon poraza od Osijeka u gostima na +12.
    Kritike nisu i ne smiju bit zabranjene, ali većina ovoga nisu konstruktivne kritike nego obična tjeračina čim sve nije idealno.
    Ne može se dovijeka živjeti na staroj slavi, ali netko tko je toliko napravio bi trebao imati jedan zdravi kredit. Pogotovo što ovo proljeće i ne može biti pravo mjerilo osim ako nebi upali u neku katastrofu i ugrozili naslov.
  • deda
    27.6k
    Znači još je i Dino potrgao križne ligamente, dakle out sigurno 6 mjeseci. Nema ga na EP i na kvalama za Europu. Ako nam ode KTC mi trebamo dva vrhunska stopera.
  • Dudu
    2.6k
    Perić ionako realno i nije materijal za reprezentaciju. Očekujem više prilike za Gvardiola, momak ima sve da već sutra može u prvu postavu..
  • Kwedi
    3.8k
    Crnogorac bu u kadru, njegovi vele da je strašan talent
  • Majki2111
    2.6k
    Sa usana se u kadru moglo pročitat Periću "Puklo mi je". Sad nezz kaj može sve pući u koljenu.
  • GZomanid
    572
    Mijenjali bi trenera koji je napravio više od svih zadnjih trideset godina na temelju dva poraza.
    Sjajno.

    Objektivno, razumno i racionalno. Tako se radi u ozbiljnim klubovima.
    Kwedi

    Nebi ja niš mjenjao. Da se mene pita dao bi mu (i ne samo zbog prošlih zasluga) još godinu dana, pa da onda vidimo kaj se uspjelo napravit. No, više od gubljenja i loše igre me smeta ovakvo razmaženo ponašanje za vrijeme i nakon tekme. Mislim da toga nebi trebalo biti u našem klubu. Kada se desio prijelaz od kulturnog nekomentiranja suđenja do jebanja majke sucima za vrijeme svake tekme? Takvo ponašanje je poželjno u nekim drugim krajevima, a ne kod nas..
  • agramZ
    2.3k
    jbt nikad jaci naslov nisam vidio, i to na indexu.. "Bjelica je gospodin iz Mamiceve skole" i "NENAD BJELICA je gospodin samo kad pobjedjuje. Sve drugo su tudji problemi."
  • Bosna86
    11.5k
    Kad se nama Dea Redzic mora obratiti i docirati s visoka, onda je jasno kakvu je glupost danas napravio
  • Gelipter
    3.4k
    Mi smo se možda posljednjih godina već razmazili s Dinamovim igrama i kad se dogode kiksevi nismo navikli i često ne znamo reagirati. Ipak, mislim da je ono što najviše ljude nervira kaj je ovdje danas velikim dijelom izgledalo od nekih igrača kao da im se stvarno ne da, također kao da igraju samo da sebe istaknu ne momčadski. Bjelica se svakom utakmicom svojim ponašanjem sve više ponaša kao primitivac kojem su svi krivi kaj ne zna voditi veće tekme. Šteta u svemu tome da navijači padaju u drugi plan koji su doslovno razvalili na svakom planu. Od brojnosti, fanatičnog navijanja od petka sve do danas, koreografije. "Čast je ponos u srcima onih koji se bore." istaknuli su jednom boysi. Možda bi trebalo to ponavljati igračima češće. U svakom slučaju, nema veze gube il pobjeđuju, mi smo uvijek tu!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.