• Nino Bule
    11.3k
    Ova 2 crvena su super dosla kad smo vec izgubili i da peric i gojak odsjede sljedecu utakmicu na klupi. Mora se nesto mjenjat ako misli bjelica ozivit ovo mrtvilo.
  • Kwedi
    3.8k
    Ovo je inače direkt crveni Stojketu trebao biti
  • Neki tip
    19k
    dečki su slavili Valentinovo po američanski, ne dinamovski.. otud "kurcobolja".
  • LovroZG
    1.3k
    Kakav cirkus na kraju. Na šta je Bjelica reagiro da popije crveni i prije nego je Stojanoviću opravdano pokazan drugi žuti? Baš sve frustracije izašle na vidjelo u nadoknadi...
  • marcio amoroso
    31.9k

    Upravo to kolega, nemoć :up:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Šta mu je sudac skrivio??
  • Ludovic IX
    5.1k
    On kao da počinje sam raditi protiv sebe..priča o repki, o Bundesligi..
  • nkdz
    829

    sudac nije nis sjebao po meni, ne kuzim kaj se Bjelica cudi i sere
  • Kwedi
    3.8k
    Nisam htio spominjati ranije, al ovo je obrazac ponašanja Bjelice. Svi su krivi bili samo ne on u Poljskoj i Austriji.
  • Nino Bule
    11.3k
    Sta vam znaci nemoc a ne kurcobolja ? Jednostavno nisu dovoljnim intenzitetom igrali, dueli, druge lopte, dosta toga je bilo mlako i zato kazem kurcobolja. Individualno sigurno nisu kvalitetniji, niti su nas takticki nadigrali. Dilavera na lijevom beku necu komentirat to je jako los potez ali valjda ce naucit lekciju iz toga.
  • Markelo
    2.5k
    Opet kmeci. Nemoj Neno da i Tudor bude veci gospodin od tebe. Cestitaj protivniku, zahvali se svojim navijacima sto su dosli u velikom broju i u bus za doma
  • marcio amoroso
    31.9k

    Nemoć znaci da ne udariš na gol Osijeku pošteno.
    Nemoć znači da ne složiš 3 smislene akcije cijelu utakmicu.
    Nemoć znači da ti najstandardniji stoper (Perić) koji je od Bjelice zaštićen kao sveta krava pravi penal kakav se ne pravi u županijskoj ligi.
    Nemoć znaci da na kraju utakmice popiješ još 2 crvena jer si nemoćan.
    To meni znači nemoć.
  • Infinity
    15.2k
    Kako igramo ovo proljece mozemo bit sretni da nismo prezimili. Netko bi nam otvorio stare rane.
  • Ovo ono
    20
    Mislim da je pravo vrijeme da se zahvali na svemu nekim pojedincima kojima je izgleda ispod časti igrati hnl i tu lovu nek se proslijedi Katarini i još par pojedinaca koji zaslužuju. Jer ovu kurcobolju i ne zainteresiranost je već teško i gledati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.