• Infinity
    15.2k
    Imaš 12 bodova prednosti, riješeno prvenstvo i dolaziš u Osijek ne izgubiti... Mene ovo nenormalno nerviraBosna86

    Igramo ko q vecinu ovih jacih utakmica u HNL-u. Mogu razumjeti da se igracima nekad ne da trcati po Zapresicu, pogotovo ako su level LP, al majku mu poljubim, zasto im se ne da protiv Rijeke, Osijeka i Hajduka? Mucimo se s njima kao da smo u bod-dva, a ne na +10-20 s pola gasa. Ovo se mora razbijat.
  • Ero
    930
    Ove Petkovićeve fore i njegova kurcobolja u HNL mi idu na kurac
  • Bosna86
    11.5k
    3 stopera, Ademi, Moro, Gojak
    Apsolutno se s ovih 6 igrača ne možeš nametnuti nikome, zato sam i napisao komentar da je bitno da ne primimo gol a gore sta bude
  • Dudu
    2.6k
    Kako glup start Perića
  • nkdz
    829
    strasno, jebemu sve
  • Ludovic IX
    5.1k
    Vraća se na svoj normalni level kvalitete..meni nije jasno da potencijalni reprezentativci igraju za kurac i ne trude se to ispraviti
  • Neki tip
    19k
    blentavo, sporo, nespretno.. ovo bi se moglo očekivati od stopera Istre, ne Dinama i repke. :brow:
  • Markelo
    2.5k
    E moj Pericu. Inace grozna utakmica za nas
  • Nino Bule
    11.3k
    Previse je tu kurcobolje. Dat klincima priliku, ako nece sada kada ce. Sjest malo perica i dilavera na klupu i stavit gvardiola u prvu, gojak isto.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Dino se izgleda i ozljedio (koljeno je aman u pitanju)

    Gojak kako igra može i pješke kući

    Moro i Teophile najbolji(moje mišljenje)
  • Neki tip
    19k
    Fino smo ovo odradili. Poraz i 3 crvena plus jedna ozljeda. Ma za prste polizat.
  • Bosna86
    11.5k
    Nešto razmišljam, imaš oci i uši, imaš društvene mreže, vidiš da tvoji navijači nešto rade, obilježavaju, gledaš i slušaš cijeli tjedan kako se protivnički klub pali na tebe, izlaziš na teren, vrijedjaju ti trenera i nakon svega toga odigraš preko kurca.... Nemaš nikakvog pritiska, situacija na tablica idealna.... Meni kao navijaču jednostavno neshvatljivo
  • Dudu
    2.6k
    Haha, meni je drago zbog oba crvena, jos da i Gojak popije jednog, pa mozda vidimo nesto igre u sljedecoj utakmici :D
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nije ovo kurcobolja..to je nemoć
  • marcio amoroso
    31.9k
    Bila je jaka bura, desi se....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.