• Bosna86
    11.5k
    Imaš 12 bodova prednosti, riješeno prvenstvo i dolaziš u Osijek ne izgubiti... Mene ovo nenormalno nervira
  • Ero
    930
    Gojak je ograničen svojom sporošću
  • Neki tip
    18.9k
    Nisam ulovio Kohortinu poruku.. nesto o izgubljenom Dinamu?

    Btw, nisam u tom navijackom svijetu pa mozda pretjerujem, ali za jedan relativno velik grad, oni mi nekak bas jadno djeluju.. 100tinjak ih tamo skakuce, otprilike su mi na razini ili tek nesto malo iznad Demona. :chin:
  • Ludovic IX
    5.1k
    Baš fali jedan kreativac..ne mislim da su došli ne izgubiti ali nema tko kreirati šansu
  • Dudu
    2.6k


    Purgeri džabe ste se borili,
    svoj Dinamo davno ste izgubili.

    Čini mi se da je ovako pisal
  • cron1ck
    1.5k

    Purgeri, džabe ste se trudili, svoj Dinamo davno ste izgubili...
  • Ero
    930
    Dilaver od prošle sezone i ove je totalno neusporedivo, samo što je on Bjelicin miljenik..
  • Ludovic IX
    5.1k
    U ovakvoj utakmici se vidi limitiranost Oršića...i ne mislim da je on loš. Sasvim je dobar za Dinamo.
    I zašto ne vadi Gojaka?
  • Neki tip
    18.9k


    Ok, hvala obojici. Razlikujete se u jednoj riječi, ali smisao je isti. :)

    Kako bilo, poruka bi imala smisla jedino kad bi borba bila bivša i završena. Ona traje pa time nije i neće biti "džabe".
  • Dudu
    2.6k
    Totalni promašaj na lijevom beku potvrđen crvenim kartonom.
  • Nino Bule
    11.3k
    Jebo ga dilaver i lijevi bek, ocajno poluvrijeme i zuti karton a on ga drzi u igri
  • nkdz
    829
    nije mi jasan eksperiment s sporim centralnim obrambenim na beku, cemu to?
    prema napred da igramo jos tri tekme nemremo dati gol
  • Ludovic IX
    5.1k
    Zabili bi da nije Ademi zasmetao petku..
    Ali neka, sad neke se pokažu sa igračem manje
  • Neki tip
    18.9k
    Nije opravdanje našima, nego tek onako primjećujem - ima taj Osijek dobre igrače. Na svakoj poziciji su pokriveni posve pristojnim igračem. Nema levata, zalutalih.. Dobar trener bi ih sigurno doveo ispred Hajduka.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.