• Eduardo
    17.9k
    Preko 5 i pol sati traje podcast iz Međugorja. Očito nije došlo do fizičkog a ni verbalnog okršaja.
  • Mali dioničar
    14.9k
    Preko 5 i pol sati traje podcast iz MeđugorjaEduardo

    Na kraju podcasta će uslijediti zaključak da će Mamić uz hrvatsko pravosudje reformirati i sustav odlučivanja u Dinamu te inicirati izbore po načelu 1 član 1 glas na kojima će se kandidirati nakon što će biti amnestiran vlastitih grijeha zbog zasluga u čišćenju zlih sudaca sa pravosudne scene.
  • Nolifer
    7k
    Nešto sam gledao ovaj podcast, al kad je kriminalni ego proradio, ne znam kak vama, al meni se doslovce želudac okrenuo danas od tog podcasta. Pratio sam taj podcast i inače, znali su imat zanimljive goste, ali kaj sve ekipa neće radit za te preglede, zbog slabe zarade... Kad je krenulo prema voditelju: Anđele moj, sve ja njih nabijem na k, jeb mater, itd i to na današnji dan Uskrs... Znači taj Rale ima sreće da ga nije ''prokleo'' na današnji dan... tak da mislim da ih više neću pratiti. koji god bude gost došao...
  • Keyser Soze
    8.5k
    4kaygm3jtslwq0mj.jpeg

    Fotka koja otprilike opisuje i Raleta i cijelu ekipu PI.
    (Sliku nasao na fb)
  • The Undertaker
    4.4k
    Ja sam odslušao čitav podcast i to je zapravo čisti damage control uradak, za koji je urednik dobio ili lovu ili medijsku vidljivost. U suštini niste ništa propustili. Od meni bitnijeg, otkupićemo Mišića, Rijeka neće otkupiti Menala i Kulenovića, sa Miškovićem je bio u kontaktu i prije nego je ovaj preuzeo Rijeku, Šuker im je poslužio samo kao paravan za jamčevinu, imenovao je još neke suce u Osijeku i ZG kao lopove, u dogovoru sa Sanaderom spašavao Hajduk i to je to. Ostalo je poznato ponavljanje iz prethodnih interview-a.
  • Markelo
    2.5k
    Vidim u komentarima timelapsove označene pa premotam na te dijelove i bome, Rale je dobivo porcije psovki i vrijeđanja od strane krimosa. Inače mučna neka atmosfera, neugodnost se cijelo vrijeme osjetila. Baš gadljiv podcast.
  • deda
    29k
    Iz svih pročitanih komentara meni se kao najvažniji zaključak ističe da on još uvijek čvrsto drži uzde kluba.
  • ZGBhoy
    1.7k
    da, tu apsolutno nema nikakve dvojbe. Dugi borba nas još čeka
  • Nolifer
    7k
    Mislim da je ovom Raletu, "promaklo" pitat, kad se buraz vraća iz Dubaija
  • r1oma
    1.5k
    I kaj je Raletu ovo trebalo? Da ga ovaj nabija na ku*ac i da mu on vodi emisiju kako hoće...
  • serbus
    3.7k
    Ono što je meni sjelo super je da su izbili Šukeru milju eura što je ono SF.

    Koliko sam skužio nije Šuker ljut jer je potpisao fiktivno da kao on daj milijun eura nego što je porezna njega išla provjeravati i našli mu nesrazmjer imovine i dobio je penal na milijun eura.

    Država je zadržala milijun eura koji je Prodanović uplatio a Šuker je dobio kaznu od porezne di im mjesečno sad plaća 60 000eura pa priča po ZG da mu je mamić dužan milju . Banda je izgubila dva milijuna.

    I da potvrdio već više puta agenciju za igrače, iako je bio u dinamu.
    Što je jebeno imaš sa igračima doživotni ugovor na 20%, a ti sam određuješ njihovu plaću pa di to ima i ovaj ne potegne kako je to legalno ? Pa normlano da će Modrić zadnju godinu u dinamu imati milijun eura plaću, kad 200 ide glavi.

    Drugo lika toliko jebe ta kazna zatvora pa kaže "ako sam i nešto ukrao a nisam recite koliko, sjednimo kao ljudi da platim 5 milijuna eura za srbe da dobiju struju..." Toliko je sve navikao riješavati lovom da nije problem samo mi skini zatvor platit će ko Eskobar dug zemlje ako treba.

    pet sati nijedno pitanje od "gemišt klinca" koji misli kad popije na telki da je igrač a ni do nožnonog prsta jednom Ševi, počivao u miru. Ševa oprosti kaj te stavljam u rečenicu sa tim papkom iz inkubatora.
    Kad se popije ako mu treba za hrabrost, pa barem jednom imaj muda potegnuti pitanja kao čovjek. Odvratan lik.
  • NORTE
    9.7k
    urednik dobio ili lovu ili medijsku vidljivostThe Undertaker
    Oboje. Njegova odluka i njegova stvar.
  • Zambatine škude
    2.3k
    Država je zadržala milijun eura koji je Prodanović uplatio a Šuker je dobio kaznu od porezne di im mjesečno sad plaća 60 000eura pa priča po ZG da mu je mamić dužan milju . Banda je izgubila dva milijuna.serbus

    To su priče za malu djecu. Čovjek koji ima 150 prijatelja milijunaša nađe onog jednog koji nemre dokazati tu milju, a zna da mu USKOK visi za vratom? K tome se radi o čovjeku koji je toliko glup da bi ga malo izdresiraniji cucak uspio izmanipulirati na ispitivanju, a kamoli neki pandur.
  • Nino Bule
    11.9k
    Pogledao dio raletovog intervjua s mamicem, bruka teska.
  • r1oma
    1.5k
    Večeras u 21h Kristijan Lovrić gostuje na HNTV podcastu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.