• SAS1987
    13.5k


    Svatko tko kaze "nisam za mamica ali..." je za Mamica ali ne želi direktno priznati.

    Ratko je pričao da bi se "u slucaju intervjuja sa Mamicem sigurno potukao sa njim". Mogao bi Ratko zavrsiti internet sprdacina poput Bađuna.

    Ima jako puno komentara na fb podcasta gdje ljudi pisu da nece vise biti njihovi patreoni itd. Barem nesto pozitivno.
  • SAS1987
    13.5k
    6egaiba1c300yupe.jpg

    Kada ce biti podcast na YouTube? Jedva cekam da vidim ako ce se "potuci sa Mamicem" ili ce skupa udarati po pravosuđu :rofl:
  • Markelo
    2.5k
    Vidjeli oni da gostovanja krimosa donose preglede pa i oni stali u red. A ovo da će se "potući" s njim mi je smješno. Ne znam niti jedan podcast di su se voditelji čak i malo žustrije raspravljali s gostom. Većinom to bude kamilica i slaganje s gostom, kod Petraka više a u Raleta nešto manje. On će dobit medijsku platmorfu da iznosi svoje gluposti a oni preglede i vjerovatno trending na youtubu i svi zadovoljni
  • The Undertaker
    4.1k
    Odgovoriti ću indirektno iako ne bih htio da sad po ovome tupimo jer nije tema...Kako bi ti reagirao da neki domaći Snowden koji radi za SOA javno objavi podatke kako i koga SOA prati od recimo slovenskih ili srpskih političara, gospodarstvenika, kriminalaca i agenata? I direktno ili indirektno otkrije načine, kontakte, agente, doušnike i sl.? Ili da objavi kako smo snimili razgovor između slovenskih predstavnika i arbitara kod određivanja granice u Piranskom zaljevu? Da li bi ga smatrao zviždačem ili domaćim izdajnikom?
  • Bosna86
    11.6k
    To je jedna strana medalje... Kako bi reagirao da vlada špijunira svoje gradane i radi s podacima sta poželi... Mislim da je taj dio otkrića ipak malo važniji
  • Jura
    210
    Hitler je napravio autoceste po Njemačkoj koje se i danas koriste. Po logici nekih ovdje bio je uspješan, sposoban i vizionar.
  • SAS1987
    13.5k
    HitlerJura

    Bio je i vegan te veliki prijatelj životinja. Otvoreno: Je li Adolf Hitler više naštetio Njemackoj ili joj donio korist?:grin:
  • og1986
    2.9k


    Assange je otkrio u wikileaksu tajne svih država, pa ako netko želi može se naći što se i događalo u Hrv prije, za i poslije rata. Dok je Snowden ukazao na kršenje ustava i sistematski nadzor građana. I rekao je da SAD nadzire druge države (kaj svi već znamo) , ali nije rekao tko kako, kada i zašto.
  • SAS1987
    13.5k
    Motivacija Snowdena i Assangea je jedno a motivacija Mamića je samo osvjeta i nada da ce zbog toga ustavni sud srusiti presudu. Da su ga osvobodili bi ti isti suci bili najbolji i najposteniji na svijetu.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Zanimljivo je kako nije bilo "postavite pitanje gostu". Očito će i biti što smije u eter i pitanja koja ga smije pitat, a kasnije će se montirat.

    Rale kojeg sam jako cijenio kao voditelja,je ovime sebi zabio autogol.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ma Rale je postao potrčko Velimira Bujanca koji je veliki prijatelj bjegunca. Baš me zanima njegov pristup sutra, vjerojatno će bit pod 10 pivi i smijat se na sve kaj glava kaže, pare mjenjaju ljude.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Dobro, postojao je tu lagani uvod.

    Gosti Pivarić pa onda Šprem sa spikama kakve su već imali... iz njihovih gostovanja ne bih rekao da će kulminirati baš ugošćavanjem Mamića direktno, ali eto...
  • Keyser Soze
    8.2k
    Bar je pozitivno to kaj su primili gomilu loših komentara pa su isključili opciju komentiranja na Instagramu.
  • Baneki
    730
    Meni je tu najlakše, nemam pojma tko je Rale, pa sam siguran da ću propustiti i ovu epizodu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.