• Crusades1986
    9.8k
    Jogurt je klasičan primjer ljudi koji puše spiku o domoljublju mamica i teoriji da mu to sve pakiraju Soroševi placenici.

    Mislim, nije slučajno stavio Joea na profilnu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Popišali su se na sav svoj trud i rad. Kao prvo nisu išli "uživo", kao drugo vjerojatno ce izbacivati dijelove koji Zdravko ne pašu, kao treće nema pitanja gostu (pa cak ni od patreona)... Sad nek im svaki gost trazi iste uvjete za gostovanje
  • Bosna86
    11.6k
    Ma kakvo jednoumlje? Čovjek je pravomoćno osuđeni kriminalac.... Ponavljam PRAVOMOĆNO OSUĐEN KRIMINALAC.... Sinonim za sukob interesa, grobar Dinama.... Ako se to nekom mora objašnjavati, onda stvarno nije problem u moderatori Zone
  • Crusades1986
    9.8k
    Kaj se tice inkubatora, Rale je rekao da emigranta nikad ne bi dofurao u emisiju tak da su za mene gotovi.
  • Papastrumf
    9.9k
    North Stand sjebe svaki forum na koji dodje pa tako ce i zonu.
  • Crusades1986
    9.8k
    Više je štete napravio Snowden SAD nego Mamić Hrvatskoj. Malo objektivnosti ne bi škodilo.The Undertaker

    :lol:
  • Crusades1986
    9.8k
    Unertakeru, od kad su zvizdaci iz javnih institucija veca steta za drzavu od kriminalaca i lopova?
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Netko stvarno misli da je dinamo slučajno rezultatski procvjetao kada spodoba nije fizički prisutna? Rezultate kakve sada ima dinamo je trebao imati odavno. Čovjek je toksičan, magnet za sranja, konfliktne situacije i nestabilnost.

    Znači imaš doslovno: ništa, ništa, ništa, ništa, ništa, ništa, ništa, ništa, ništa, ništa, ništa, ništa, on pobjegne iz države i nastupe tri odlične europske sezone. Slučajno? :confused:

    Samo se mačka okoti slučajno.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Kao idućeg gosta očekujemo Ratka Mladića ekskluzivno iz Haaga.
  • The Undertaker
    4.1k
    Što namjerno, što slučajno, (jer ne čitate sa razumijevanjem), zamjenjujete teze. Nije post o tome da mjerimo čiji je krimen veći ili manji i da li postoji već da li je primjereno ili ne raditi interview sa bjeguncem od pravosuđa. Kao što sam već napisao, nije moralno čisto ali nije sad ni moralni harakiri, pogotovo u kontekstu ovoga sa sucima.
  • Papastrumf
    9.9k
    nije sad ni moralni harakiriThe Undertaker



    Je, ali zato sto je Rale pricao to sto je pricao o glavatom.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    A pogledajte prvo pa komentirajte, MOŽDA ga rale izvrijeđa i bude neugodan
  • The Undertaker
    4.1k
    Ok. O tome ne znam ništa. Pisao sam općenito. Druga je stvar ako čovjek sam sebi skače u usta zbog malo medijske slave.
  • SAS1987
    13.5k
    Popišali su se na sav svoj trud i rad. Kao prvo nisu išli "uživo", kao drugo vjerojatno ce izbacivati dijelove koji Zdravko ne pašu, kao treće nema pitanja gostu (pa cak ni od patreona)... Sad nek im svaki gost trazi iste uvjete za gostovanjeNitkoBitan

    Jebe se njima, imat ce top gledanost, zaraditi lovu a ne vjerujem da ce ih zbog Mamica na dugi rok pratiti manje ljudi. Bas suprotno.
  • Crusades1986
    9.8k
    na dugi rok pratiti manje ljudi. Bas suprotno.SAS1987

    Pa u tome i je problem. Prosjecan Hrvat ima pamćenje zlatne ribice. Zato i nakon ovoliko godina slušamo poluinteligentne argumente
    "nisam za mamica ali..."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.