• Str1nger Bell
    677
    Vetlesen iz Glimta koji je često spominjaj u ovoj temi pregovara sa Stuttgartom.
  • Carrasco
    4k
    Schira sigurno zna deset puta više informacija od svih naših medija.deda

    Za Oršića je promašio i odštetu i godinu do koje će potpisati. Znači da nabada kao i naši.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Jao, ne opet 24 sata.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Ali je ovo Hrvoje Tironi. On je osobno znam top sa dosta igrača iz prve ekipe i ima apsolutno skoro sve info oko kluba, tako da moguće da je istina sta piše u tekstu. Ali treba uzeti naslov s rezervom jer je to plus članak, a tamo navuku naslovom, a u tekstu ništa od toga ne piše
  • Ludovic IX
    5.2k
    U ovom trenutku imamo najboljeg filma golmana u ligi. I njegova zamjena je najvjerojatnije bolja od svih drugih golmana.

    Stoperi su jedan reprezentativac, jedan bivši, jedan budući, danac, theo..opet najbolji u ligi. Iskreno , nezbam ni jednog tko bi mogao u rečenicu sa našima.

    Bekovi su ajde možda ne najbolji ali nisu lošiji od hajdukovih recimo.

    Veza je barem duplo jača od zajedničke veze hajduka, rijeke i Osijeka.

    Krila su nam oslabljena odlaskom orse ali i dalje tko god igra u ligi nema boljeg krila. Ni lovric koji osim udarca ništa nema niti sahiti i takvi.

    Napad je ukupni jači od hajdukovog ali livaja kao individua radi najveću razliku u odnosu na druge igrače.

    Znači za osvojiti hnl ne treba nitko ako ćemo iskreni i bila bi sramota da u ovom odnosu snaga ne uzmemo prvenstvo.

    Istina, treba gledat ljeto i kvalifikacije ali igrači koje mi želimo, ili žele i drugi malo bogatiji ili oni nama ne žele.

    Brekalo ako i dodje je vjerojatno igrac koji cd u formu doći tek za mjesec dva ali opet bolje sad nego da takav dodje na ljeto. Omeragic po pročitanom je top taln3t i vjerojatno zamjena za sutala na ljeto.

    Nadam se da ćemo barem jednog od te dvojice dovest.
  • marcio amoroso
    32k

    Naša krila su užasna i to je jednostavno činjenica. Emreli, Špikić i Menalo skupa imaju 7 golova do sada. To je jadno. Jedino produktivno krilo je otišlo.
  • Infinity
    15.2k
    Oba krila trebamo i lijevog beka.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Bez krilni igrača koji su jaki jedan na jedan, i mogu napraviti višak nemas šta trazit u modernom nogometu. A mi trenutno to nemamo, ne kazem da možda nećemo dobit od postojećih al za sad ne
  • marcio amoroso
    32k
    Oba krila trebamo i lijevog beka.Infinity

    Upravo to.
  • Armagedon13
    958
    Izgleda da ostajemo bez Omeragića,a Ras je na odlasku.Ostaješ na tri stopera,Bošku koji se oporavlja.
    O ljeovm beku da ne pričam.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Meni je nevjerojatno da oni nisu u stanju odradit posten transfer. Nije ni cudo sto ih narkomancina sprda iz Medugorja, a ljudi ga puse.
  • Armagedon13
    958
    Iskreno očekivao sam da će sad odradit dobar prelazni rok da pokažu da se može bez Daltona i provizija
  • Nolifer
    6.5k
    Oba krila trebamo i lijevog bekaInfinity

    Konačno se slažemo u nečemu, da ne lomimo uvijek koplja. Apsolutno se slažem, dodao bih još i špicu, jer kaj je Drmić napravil do sad? Petko je ozljeđen...
  • NitkoBitan
    11.8k
    Ostaješ na tri stopera,Bošku koji se oporavlja.Armagedon13

    Treba dat priliku mladim stoperima. Ak se ne varam par njih se pokazalo dobro na pripremama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.