• Fanboy
    2.2k
    Oršić je bio naš najefikasniji igrač po minutama na SP-u, zabio gol za broncu i dvije asistencije na turniru gdje smo od 7 tekmi čak 4 remizirali u regularnom dijelu.
    A dobivao je minute na kapaljku bez obzira što je srušio 6,7,8 ili koliko europskih velikana, što je najbolji ili top3 igrača lige već zadnjih eto već 5 godina.
    Normalno da čovjek u sebi misli, pa jel mogu nešto više za sebe napraviti. Karijera je kratka, ovo je možda zadnji vlak sada nakon SP-a u tim godinama za veću ligu.

    Ako ode iz vlastite želje nitko mu nema pravo bilo što prigovoriti nakon svega, iskreno mu onda želim što bolji klub za njega samog gdje će imati minutažu kakvu zaslužuje i da radi u koju god ligu otišao ono što je radio u Dinamu.
    Na klubu je da pronađe zamjenu, naravno zamijeniti ga nitko ne može, no barem igrača koji će ga donekle pokriti. Treba uvoditi Rukavinu jer je velik potencijal, u određenoj minutaži.
  • Neki tip
    19.4k
    Netko je napisao da zbog čega ima ostajati? Zbog debila u upravi, raspalog stadiona, medugorja?

    E pa upravo zbog onog, zbog čega svi mi smo tu, unatoč svemu. Zbog Dinama.
    Tom vg

    Taj "netko" je napisao i "zbog 3-4 tisuce redovnih gledatelja", ali to si preskočio. Nemojmo si lagati i zavaravati se..

    Ova je generacija Dinamovih igrača Dinamu dala puno više nego što je dao itko od nas (zarada je druga stvar, to je većina njih mogla zaraditi i drugdje), a pogotovo ako usporedimo njih kao kolektiv, momčad, i nas kao dinamove navijače sveukupno..

    Ti "mi", koji smo "tu", "unatoč svemu", jedva da smo spomena vrijedni. Nogometni fanatici, mazohisti, nešto glupana i probisvijeta. Nije bitno tko je u kojoj kategoriji, mogu se komotno naći u svakoj i sam.

    Nista ni Dinamu ni nama Orša ne duguje, to želim reći.

    Ima ugovor, u redu, i ako ga ne puste, ispoštovat će ga, ne sumnjam u to.

    Ali ako on želi ići, ako u 30. godini života želi nakon Zaprešića, Koreje i 4 prekrasne godine Dinama i Zagreba osjetiti Premier League, igrati svaki vikend protiv Arsenala, Uniteda, Citya, Liverpoola pred 30+ tisuća gledatelja.. mogu samo reći "hvala i sretno najdraži moj igraču Dinama i idole klinaca od kojeg nisu ni mogli naći boljeg i većeg".

    Tako nekako.
  • Mrvica
    3.3k
    Koliko god bi htjeli da potpiše doživotni ugovor sa Dinamom, koliko god bi htjeli da dobije zlatni spomenik za sve šta je napravio za nas i za Dinamo, razveselio nas sa svim golovima, izjavama itd. toliko zaslužuje da mu se ispuni želja da igra premiership. Kao šta je rečeno u komentaru iznad u 30. godini mu je ovo možda i zadnji vlak da si ispuni tu želju i da svakodnevno igra protiv Arsenala, Citya itd. itd. onda nek si stavi kvačicu na tu listu i ispuni si to. Koliko god mi htjeli da je samo naš i da ne ide nigdje, toliko bi trebali misliti na njega i na njegove želje. Nije još ništa gotovo ni potvrđeno, ali ako je istina ja osobno a i nisam sigurno jedini mu želim sve najbolje u životu i da uživa u nogometu do mirovine, nek bude što bolja ponuda i što bolji klub ako već treba ići.

    Za kraj samo mogu reći da je Orša donio veliku pozitivu u klub između navijača i igrača, djeca pa i odrasli nose njegove dresove,veselio se s nama, tugovao s nama. Mislim da je postigao ono šta većina nije mogla i veliko mu hvala ako ode..
  • Carrasco
    4.1k
    Germanijak: "Southampton je čak stigao u Zagreb, sam igrač, navodno, već je dogovorio svoje uvjete s klubom i dao do znanja da bi volio otići, očekivalo se da će s ljudima iz Southamptona put Engleske. A informacije koje smo dobili od engleskih kolega išle su uglavnom u smjeru da Oršića očekuju već tijekom tjedna na liječničkom pregledu. No, navečer ipak nije došlo do dogovora klubova, Englezi su u Maksimiru dobili odbijenicu. Dinamo nije prihvatio ponudu, koja je, navodno, bila ispod svih očekivanja, čak i manja od šest milijuna eura!?"
  • NORTE
    9.3k
    Southamptonu gori pod nogama, dići će ponudu i višu ponudu treba i čekati. Ne želi se tražiti 10 jer mu se želi izaći u susret, ali vjerojatno žele 7-8 mil.
  • Ali
    1.9k
    6sslowqjnmt2fy0g.jpg

    PR radi prekovremeno. Ja mislim iskreno da nema nikakve ponude nego da si neki clanovi uprave rade spin u nadi da ce zadrzati fotelju.
    Kak drugacije objasnit drugacije ovakav clanak. Evo igrac bi isao ali MI smo rekli ne !

    Ponavljam, u engleskoj se 6-8 milja za krilne naoadace placaju rezerve iz championshipa. A pricamo o napadacu koji je rusio svojim golovima u europi redom ekipe iz vrha Premiershipa. I na SP kao rezerva sa asistencijom rusio Brazil a pogotkom osigurao broncu.
    Grealish iz Ville je otisao za 117m€ , a ima slabiju statistiku i da samo je 2,5g mladji od Orse !
    Orsic ima po meni kad su transferi u pitanju problem managera, jer Hucika nema neko jako ime u europi, nesto vise na dalekom istoku. Da ga vodi Andy Bara otisao bi za 20m€ i to je cifra ispod koje Dinamo nesmije pristati jer toliko vrijedi. Tj. to je cifra koja bi bila kompenzacija za njegove golove u europi koji su donjjeli tu cifru.
    A u konacnici pa ako Olmo ode i Gvardiol od bonusa imamo dovoljno za jks jednu godinu dakle nema nuzne prodaje.
  • Nino Bule
    11.5k
    Grealish je prodan u city sa 26 godina, iz kluba 5 puta bogatijeg od nas, iz lige 100 puta jace od nase i jos je englez. Bas me nekad iznenadi kolicina neinteligencije ovdje da povlace ovakve paralele. Orša vrijedi koliko trziste nudi a to je nekih 10 mil eura max, sve ove price bronca, svjetsko, tottenham ne zanima klubove, ne kupuju igraca na temelju dvije utakmice nego sta ce im isporucit u 30 utakmica i koliko dugo moze na toj razini igrat s obzirom da ima 30 godina.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    To je sve pitanje koliko ga kupac i prodavac cijene. Meni je malo blesavo da klub pun love dolazi u Zagreb po najboljeg igraca da ih spasi (to vrijedi vise od 100 mil. eura), a nudi sicu bez obzira na godine. Da u nekom scenariju i pristanem na prodaju Orse (iskljucivo ako bi on sam inzistirao) pristao bi spomenutih 8 - 10 uz minimalno 5 bonusa ako ostanu u ligi.
  • Orc123
    5.1k
    Po tome je Olmo trebao od nas ici za minimalno 40 mil eura a na kraju je to u startu bilo 20 mil eura....zaboravljamo da je to HNL i da nitko nece iakesirati toliko love za HNL igraca....ustvari primjer Biuk...reci cu samo 6.5 mil eura....malo, jako malo za najveceg talenta ali s druge strane realna cifra...da je isao iz Dinama bila bi u startu oko 10 mil eura ali ne vise....jbg...uvijek su nas podcjenjivali i mozemo mi biti stalno u vrhu ko Repka ali uvijek ce gledati na nas s visoka...zato je tako slatko ih nametati kad igramo protiv njih...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Olmo je specificna prica zbog ugovora koji je isticao. Bilo bi 30 da je imao jos 2-3 godine, ovako smo uhvatili dobru lovu s obzirom da je mogao otic i dzabe.
  • Jaro
    5.6k
    Tko odradjuje/pregovara transfer, ako je vd SD Cacic koji je u Rovinju kao trener?
  • xyz
    840


    Rekao je Čačke za SN: ''Nemam nigdje na papiru da sam sportski direktor. Ja radim posao koji sam radio i od sada. Mene se konzultira oko igrača, traži se moje mišljenje. A vi to zovite kako želite.''
  • Logistika
    1.1k
    htio bi samo reci da za danasnje vrijeme kad su fizikalna i medicina stostruko napredovali igrac od 30 godina nije star,i moze igrati jos 4 godine minimalno na top nivou...pa zadnje zlatne lopte su bile 35+ godina...jedan real ima ekipu od jedno 6 igrača od 30 + godina u prvoj postavi
  • Markelo
    2.5k
    Ma daj me nemoj je**t da se za Oršu ne može izvući 10 milja eura fiksno od premierligaša
  • Eduardo
    17.6k
    Sve ispod 10M€ za Oršu nije čak ni pljačka već otmica!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.