• Maki17
    174
    Brekalu ističe ugovor na ljeto i može doći besplatno
  • Captain America
    13.5k
    Ako se već traže free desna krila, treba odmah sad dogovorit Marca Pašalića.
  • Bosna86
    11.6k
    Dilaver u Rijeku bi bio odličan posaoZagi

    Ajde Nek mi netko objasni benefite ovog posla za Dinamo (ista kategorija je i Čop)… Nisu to talenti pa da idu na kaljenje… Te dvije posudbe su direktan atak na financije kluba… Da sam vlasnik Dinama, osobu kojoj bi to samo palo na pamet bi probio nogom u guzicu
  • BigZ
    393

    Kaj nije on po vokaciji desni bek?
  • Nino Bule
    11.4k

    Za copa se slazem, dilaveru istice ugovor za 6 mjeseci i bez europskih utakmica nece prismrdit terenu (ne bi ni s njima). Fer prema njemu da odigra nesto i pokusa izborit sebi bolje/vise ponuda drugdje ili nakon ljetne cistke mozda se odluci da bi mogao ostati kao peti stoper, lakse je to odlucit ako odigra nesto i vidimo u kakvom je stanju.
  • Zagi
    4.9k
    Obojicu plačamo , a ne igraju. Dilavera bi nam skinuli u potpunosti , a Marina barem djelomično. Možda Marin opet zabljesne pa ga netko odluči kupit.
    Meni zvuči logično, ne vidim kako je to atak na financije kluba.
  • Bosna86
    11.6k
    A u kakvom stanju će biti… Sporazumni raskid i cao… Kako god da odigra, neće vise igrati u Dinamu jer je ljestvica previsoko
  • Captain America
    13.5k
    Pokriva i desnog beka i desnog veznog, ali kako je lijevak više smisla ima koristit ga na krilu. Još je reko u intervjuu za 24 sata da bi rado došo u HNL.
  • Bosna86
    11.6k
    Da, Možeš si misliti kako će Misko plaćati Dinamove igrače… To se prebije na drugi način
  • Nino Bule
    11.4k

    Nema potrebe za raskidom kad mu istice ugovor, peti stoper ti u dinamu treba, sumnjam da ces nesto puno bolje od dilaver naci ako je na 70% onog sto je bio prije 2 god i ako nema nerazumne zahtjeve.
  • Zagi
    4.9k
    A jebiga, to su sad neke druge sfere. Jel bi promijenilo kaj da je Vž u pitanju?
  • Nino Bule
    11.4k
    To da idu u rijeku mi se ne sviđa, rađe bi marina i dilavera u sibeniku, em jer bi sigurno igrao (marin), em jer rijeki zelim sve najgore
  • Bosna86
    11.6k
    Naši igrači imaju prevelika primanja i jasno je da će Dinamo pokriti placu u svrhu razvijanja igrača… Igrači kao Dilaver i Čop ne idu na posudbu jer to nema smisla
  • Zagi
    4.9k
    Ja sam shvatio da Dilaver raskida i potpisuje za Ri.
    Plaćati ga za Rijeku bi stvarno bilo suludo.

    Marina ajde de, postoji šansa da transferom vrati barem mali dio do sada uloženog makar prepostavljam da bi Ri plaćala barem 30-40% ugovora dok je na posudbi.
  • NORTE
    9.1k
    To da idu u rijeku mi se ne sviđa, rađe bi marina i dilavera u sibeniku, em jer bi sigurno igrao (marin), em jer rijeki zelim sve najgoreNino Bule
    Dovođenje Jakirovića je jasan smjer koji Rijeka želi jer su dotakli dno i sad opet moraju uložiti u momčad.

    Dolazak dinamovog viška i najboljih iz Zrinjskog je također očekivano, kao i siguran utjecaj braće iz BiH u čitavom poslu u korist Rijeke.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.