• SAS1987
    13.5k
    Nisam siguran da imaju Daltoni jos uvjek tako jak utjecaj da bi odlucili tko ce nam biti feeder klub.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Probat ću nabrojati juniore Dinama koji su od 1985. do danas direktno iz juniora uspješno ušli u seniore.

    Zvonimir Boban
    Dario Šimić
    Mateo Kovačić
    Joško Gvardiol

    Ima još koji?

    Mi tu pričamo o nekakvim Katinićima, Brkljačama i Živkovićima. Za sada jedini od njih koji je konzistentan je Rukavina, on zaslužuje minute na pripremama. Spominjanje ostalih u kontekstu seniora Dinama je teško trolanje.
  • Patak
    2.2k
    A kaj nisu Prosinečki, Mikić, Šokota, Baturina, Marić i drugi igrali za seniore direktno iz juniora?
  • Mali dioničar
    14.3k


    A kaj nisu Prosinečki, Mikić, Šokota, Baturina, Marić i drugi igrali za seniore direktno iz juniora?Patak



    Prosinečki je potjeran. Šokota je bio na posudbi u Krapini i Samoboru. Mikić je igrao, ali nije napravio svjetsku karijeru, ali jest solidnu. Marić je bio na posudbi u Segesti i zaigrao negdje sa 21-22 godine za seniore Dinama. Baturina se još nije dokazao složit ćemo se. A di je Brkljača i ovi koji se spominju od Baturine.
  • Zagi
    5.2k
    Šutalo je debitirao sa cca 20.5 godina u HNLu, Katinić i Živković imaju oko 18.5.
    Šutalov put mi se ćini idealan za stopera ako nisi Gvardiol.

    E sad, Šutalo je taj period od 19.5-20.5 proveo u Dinamo2 što više nemamo. Prema tome ili dvojna registracija u našoj drugoj ligi (Kustošija?) ili posudba u slovensku/bih prvu ligu.
    Ključno je da imaju punu minutažu negdje. Od sjedenja na klupi neće postati igrači.
  • Mali dioničar
    14.3k
    E sad, Šutalo je taj period od 19.5-20.5 proveo u Dinamo2 što više nemamo.Zagi

    Šutalo je ključni napredak napravio u Istri kao i Tomas. Ćorluka i Lovren u Zaprešiću.
  • Zagi
    5.2k
    Ha sad, koja je od tih 20 godina ključna je za debatu.
    6mj kasnije je otišao u Istru. Znači netom prije napunjene 21godine.
    Al da, u tom periodu od 18-20 godina trebaju imati plan, program i minutažu.

    Gledam jučer i danas naše u slo ligi, to je idealno za napredak. Kvalitetni travnjaci , dobro se igra ali opet naši nebi imali punu minutažu ako to nije baš klub dizajniran za to.
  • deda
    28.1k
    Univerzalni recept za uspjeh su rad i disciplina. Posudba, druga momčad, direkt prva su samo kanali. Izbor ovisi i pojedinačno od igrača do igrača.
  • Tercel
    419


    A vi prozivate Dalića. Pa čovjek ne želi da nam Tottenham uzme Šutala pa zato igra Lovren.
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Sto mislite koliko ćemo novca na Gvardiolu zaraditi s obzirom da imamo 20 posto od idućeg transfera. Po meni on treba odmah u Real, Bayern ili City. Chelsea je preslab za najboljeg stopera svijeta
  • Beowulf112
    301
    Sumnjam da ce u bayern.Mene je bayern zacudio i kad je iskesirao 80 milja za hernandeza.Nece bayern placom moci parirati realu,cityu,psg-u
  • marcio amoroso
    32.5k

    Ići će on preko 100 milijuna. Mene ne bi iznenadili United ili City. Naših je još bar 15 milijuna :cool:
  • Nino Bule
    11.6k
    Bayern je i de ligta platio velike pare, tesko da ce ici po gvardiola. Chelsijev novi vlasnik je jedini koji zasad baca pare ko lud, oni bi mogli pokusat odma sad ga pokupit. Na ljeto bi se mogli ukljucit i psg, city, liverpool i real.
  • Captain America
    14k
    Pitanje je što će bit sad s Unitedom i vlasništvom istog. Spominju se Apple, Becksova ekipa... Ugl slatke brige za nas i Jolea.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.