• Crusades1986
    10k
    Kaj je sa Iličićem? Jel planira igrat još nogomet? Istekao mu je ugovor sad na ljeto, slobodan je igrač.
  • Captain America
    14.6k
    Konačno je i ova tortura gotova.

    Pero, povedi nas! :strong:
  • marcio amoroso
    33.1k
    Prelazni rok za ocjenu 8 od 10

    Dolasci
    Nevistić
    Šutalo
    Ljubičić
    Marin
    Drmić

    Odlasci
    Čavlina
    Franjić
    Gojak
    Tolić
    Andrić

    Livaković, Zagorac, Nevistić
    Moharrami, Ristovski
    Šutalo, Šutalo, Theo, Dilaver, Perić, Lauritsen
    Bočkaj, Štefulj
    Mišić, Ademi, Ljubičić, Ivanušec, Bulat, Baturina
    Špikić, Menalo, Marin, Emreli, Orša
    Petko, Drmić
  • Švabo86
    66

    Hm, 8 od 10 mi je ipak malo pre visoko. Nismo se pojacali na LB, di se od pocetka govorilo da trebamo nekog dovest. Ljubicic je došo za vezu, a sad će krpati LB, a u vezi smo ostali bez Gojaka a i Franjića, koji je mogao pokrit više pozicija. Drmić je klasa i svakako pojačanje, ali bez Andrica i Jurića smo ostali na dva prava napadača, Emerlia mi je teško računat. Šutalo je trebo bit pravo pojačanje, a jbg povreda. I još nismo doveli pravo desno krilo. Mislim da se sa Pjacom moglo prema naprijed dosta toga pokrit.

    Prije bi reko da smo na 5/6 od 10
  • Orc123
    5.5k
    6/10...nategnuto...bilo bi 8/10 da smo pokrpali rupu u obrani. Mozda na zimu zaposle nekog tko zna Engleski pa da mozemo prosiriti vidike i van granica Hrvatskog govornog podrucja.
  • Beowulf112
    301
    Ma bezveze su dali gojaka..nismo mi toliko siroki kolko nas duga sezona i ozljede mogu osakatit
  • Captain America
    14.6k
    Doveli smo 2 kapitalca u napadu i obrani i 1 igrača koji bi bio kapitalac da igra svoju poziciju i dajete 6/10? Ljudi moji, pa koji vam je? Ako će Ljubo konačno u vezu ni Gojakov transfer se neće osjetit. 8/10 što je Marcio dao je baš pogođeno.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Vidim kolega promijenio pozadinsku :strong:
  • Orc123
    5.5k
    Mozda presteog bio ali zato jer sam imao velika ocekivanja i imali smo odlicnu situaciju i priliku se pojacat...ako cemo bas najrealnije onda je to najrealnije 7/10 , da je dosao bek bilo bi 8/10, jos zadnji vezni onda 9/10 a da je doslo i krilo bilo bi 10/10....imali smo stvarno priliku i mogucnost napraviti najbolji peijelazni rok ikad znaci bez brige mogao biti 10/10...ali sada ajde realno 7/10.
  • Mlađi referent
    11.1k
    2/10 jer nismo vratili Capana, sve ostalo ok
  • Keyser Soze
    8.3k
    7/10, kako je krenulo očekivao sam ili Bjorkana ili Sinkgravena, nadam se da Gojakov odlazak znači Ljubičić u vezi, a Bočkaj na beku.
  • Zagabria
    214
    0/10 nismo doveli Ojedu Messija Pjacu Marcela Robertsona Daviesa Cancela. Uglavnom loše mogli smo još Di Mariu Juventusu ukrast i Casemira Manchesteru.

    Realna ocjena 8/10. Doveli jednog od najboljih mladih stopera hrvatske. Drmic koji ima iskustva je top backup za petka , Ljubicica koji je talentiran dobro dode za rotaciju. Nije Dinamo City da može bacit 2.7 milja ili 3.7 kolko je Bockaj bio i onda tražit novog beka. Bockaj je kapitalac na beku i mora to pokazat nemremo priuštit novog beka od 3+ milj eura i da on možda proigra. Moubandje je bio ime na beku pa eto.
  • Kujtim Shalla
    2.3k
    Po meni najviše će faliti kvalitetna šestica, zadnji vezni. Imamo samo mišića, ari pomalo to nije više, što zbog ozljeda što zbog nosa za gol pa ga ponesenaprijed. Mišića sam najviše kritikovao a i takav nam je jedini i najbolji na toj poziciji. Znam imamo buljata koji j trebao postati standardan, rodjeni leader ali su ga ozljede jako usporile. Lijevi bek će se pokriti. Mislim da će pero biti sve bolji i bolji. Jedino mi žao što Cokaj nije došao. Uglavnom ista ekipa, po meni je i bilo kasno se pojačavati za ligu prvaka u zadnji čas. Dečki su je izborili, dečki su zaslužili i odraditi do kraja. A za lovu, ma naviknuti smo na te stvari. Dinamu najmanje ide. Ali i ovako smo svemirski brod za sve na Balkanu
  • Jurki
    9.2k
    7-8/10 po meni.. rijesili smo se viskova, ciljano se pojacali, dal je moglo bolje? Moglo je, uvijek moze. Ostali su stozerni igraci, utakmica bu puno i bu prilike dati minute mladim nadama.. Bulat, Rukavina, Katinic, Brkljaca, Marin.. i treba ih forsirati (ispraviti ono kaj se sjebalo proslu sezonu kad nismo nikog promovirali).
    Kaj se LP tice kadar je malo na knap i s tim se bu trebalo izgurati, a za konacni sud treba pricekati dva mjeseca.
    Ako nas ozljede zaobiđu bu to sve ok.
  • deda
    28.7k
    Ja ću po 555 put reći da je meni roster prekratak. Nije trebalo puštati i Gojaka i Tolića.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.