• NitkoBitan
    12.1k
    Ovo je jedna je jedna od vecih gluposti koju sam mislio objavit u temi Shit of the day ali ono u toj grupi su sve objave za tu rubriku pa sam odustao.
  • Gelipter
    3.4k
    1 i 1 nisu 2 već 11! :wink:
  • serbus
    3.6k
    Neka dođe i napravi svoj labuđi pjev u d. Meni je on ok dečko kakve su lopate dobijale šansu neka ju i Pjaca dobije.

    Nadam se da ima ulja u svići da nas zapali još jednom.
  • Gelipter
    3.4k
    Znam da ne djeluje pretjerano smisleno gledamo li Pjacinu formu i ono što trenutno može ponuditi Dinamu, ali svejedno bih nekako s emotivne strane volio da se vrati bar na kratko pa da vidimo može li revitalizirati karijeru ponovno kod nas. U ovom se slučaju vodim navijačkom nerealnošću. I slažem se s ovim kaj je kolega serbus napisao vezano uz lopate iako to ne bi trebalo biti mjerilo, ali kažem u slučaju Pjace bih baš napravio iznimku. Jedini je onda problem kaj tu još ima ekipe koja bi tako mogla dobiti šansu, a onda trebamo barem još jedan minibus.
  • Orc123
    5.1k
    Zasto izmisljamo toplu vodu i opet gledamo te povratnike...trebaju nam mladi igraci, zeljni dokazivanja, a ne oni koji se dolaze slepati u Dinamo. Nemam nista peotiv pjace i on je odlican decko i igrac ali...on je svake godine u silaznoj putanji, ne svojom krivnjom nego su ga ozljede toliko unazadile da se on vise ne moze u potpunoati vratiti u punu formu. On je sad 9-ka jer j izgubio brzinu i pored Petka i Drmica nema smisla....pa zar je tako tesko naci za neki normalan novac neko pravo potentno krilo u najboljim godinama( 22-25g). Pa ne moraju svi biti Hrvati, a i da nemamo desno krilo u repki je vec opjevana boljka. Toliko kvalitetnih igraca ima po europi i svijetu i da bas nista ne ubodemo....
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Pa ne moraju svi biti Hrvati, a i da nemamo desno krilo u repki je vec opjevana boljka. Toliko kvalitetnih igraca ima po europi i svijetu i da bas nista ne ubodemo....Orc123

    Baš... kao da Ivanušec.zadnje dvije sezone ne igra na desnome krilu, kao da nemamo zahvalnog Špikića i Menala koji je zaslužio postat prvotimac u BiH reprezentaciji(kakva god da je)...

    a HR repki imamo Brekala, Perišića,Majera, pa i Kramarić koji može igrati tu poziciju, istina sve amateri i poluigrači... :meh: :confused:

    stvarno ne znam što treba da uprava dovede onog argetinca i da čovjek se pokaže kao najbolje desno krilo ikad :yawn:
  • Mlađi referent
    10.5k


    Od svih igrača koje si nabrojao doslovno nijedno desno krilo. Ili su lijeva krila ili desetke prebačene na desnu stranu u nuždi
  • Navijač Dinama
    7.4k
    ako mislis za repku, bolje nam i ne treba. Istina, nitko od njih nije desno krilo po pr.poziciji ali isto tako pomenuti nemaju istu zadaću kao Perišić na drugoj strani, ali zato ono za što ih se koristi, pogotovo Pašalić i Majer je sasvim pristojno.

    Igraju više kao Deep Lying playmaker na poziicji krila, ulaze u sredinu i stavljaju na tacnu loptu napadaču(tko bude u tom trenutku) prave višak, distribuiraju Perišiću koji igra sa druge strane, ili bekovima,odnosno veznima koji dođu iz drugog plana.
  • Mlađi referent
    10.5k


    Mislim i na jedno i na drugo. Ni Menalo ni Špika, a ni Ivanušec nisu desna krila, a baš u zadnjih tjedan dana su dvojica od te trojice izjasnila da preferiraju lijevu stranu

    I treba nam i u repki konkretno i dobro krilo. Majera ako se uspije uklopit negdje tamo, to bi moglo bit dobro, ali jebiga, čovjek nije krilo i teško će.

    Deep Lying play se ne može igrat s krila jer da to budeš moraš bit deep na terenu. Ovo kaj oni igraju se zove “nisam krilo pa bježim od linije”, a i u tim ulascima u sredinu bi bilo korisnije da su ljevaci, zato vjerujem da Majer ima eventualno nekakvu šansu tamo. Sve ovo kaj si nabrojao može radit i pravo desno krilo i još više.
  • Orc123
    5.1k

    Nabrojao si sve samo ne desna krila. U repki nam silom peilika svi igraju tu poziciju. Svi igraju, a svi mole Boga da ih Dalic ne stavi tamo. Zasto da ugnjetavas igraca na nepeirosnoj poziciji na kojoj ne moze dati 100% sebe!? I nemoj molim te s Menalom. U dinamo je vec ohoho godina i ako nismo do sad ahvatili da je obican rotacijski igrac samo da ti popuni kadar od 25 igraca.
  • Orc123
    5.1k

    I molim te daj si peticu jer si se sarkasticno sjetio argentinca kojeg btw. uopce nisam spomenuo u svom postu. Svi Vi koji se sprdavate s njega tu najvise, Vi bi svrsavali da dođe. Sto se mene tice mze biti od bilo kud samo nek je pojacanje.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    slažem se sa napisanim, ali recimo problem je što nemaš takvog wingera ni tamo ni vamo. Nije možda problem ako ces igrat sa 3-5-2 pa ti Juranovic igra to krilo, ili u Dinamu Ristovski, ali sumnjam da će serviser mjenjat i uigravat to ponovno.

    Ne znam kakvo je tržite vezano za poziciju desnog krila pa onda i ne mogu tu puno pričat oko toga kog bi trebalo dovest, za kog se ima para, tko je skup, tko bi bio bust, tko pojačanje i slično.

    I nemoj molim te s Menalom.Orc123

    Ne znam kako drugi, al ja bi uvijek igrača poput Menala imao. Istina nije igrač sa kojim ćeš se tuć protiv velikih riba u Europi, ali ovo kako on igra sa obzirom na pružene šanse, mislim da za HNL može itekako biti igrač od rotacijske koristi.
  • Mlađi referent
    10.5k


    Baš sam razmišljao da mi repka savršeno za 352 izgleda, ne bi me čudilo nakon SPa kad imaš vremena uigravat da se krene ili barem proba.

    A za Dinamo, u pravu si, ni ja ne vjerujem da je opcija. Kopić je kompromitirao taj sustav hahah.

    Za pojačanja stvarno nez ni ja, ali i ako se neće ići na to, za HNL ne vjerujem da će bit ikakvih problema. U Europi bi se moglo osjetit
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Imas Emrelia i Spikica. Menalo kao treca opcija. Kaj ce nam vise
  • Mlađi referent
    10.5k
    Imas EmreliaImamo Dinamo

    Ja za njega totalno zaboravim, a on bi mogao bit savršeno rješenje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.