• Crusades1986
    9.6k
    Bio je standardan član kad se igralo u formaciji sa 3 stopera.

    Da li bi bio standardan član u sljedećoj sezoni nakon prelaska na formaciju sa 4 iza sa dovođenjem B Šutala i uzevši u obzir činjenicu da se ne zna koja mu je primarna pozicija?

    Konzistentnost sigurno ne bi imao i prijetila bi opasnost da nikad ne razvije svoj potencijal do kraja. Ako će s ovim transferom to izbjeć, nitko sretniji od nas.
  • Captain America
    13.4k
    Pa nije baš bio standardan ni kad smo s 3 igrali pozadi. Do Perićeve ozljede s Rijekom, bio mu je zamjena.
  • Fanboy
    2.2k
    Alen Dizdarević iz Dinama u Maribor , potpisao na 3 godine...
    Jel može netko malo više o tom dečku ?
  • marcio amoroso
    32.1k

    Gledao sam ga na ovom turniru na Zlatiboru. Lijevo krilo. Neobično visok za tu poziciju. Brz i tehnički dobar, ali nekako nedorečen.
  • deda
    27.7k
    Germanijak spominje da smo za Jakića dobili 7 milja, a takvu informaciju je nemogućevpronaći na internetu. Lupaju bezveze. Tako da ćemo i za Bartola tek možda saznati pravu cifru. :monkey:
  • maddaddam
    2.9k
    Možda sa raznoraznim bonusima. Nigdje nisam vidio navedenu cifru. Otišao je prebrzo i prejeftino.
  • Ali
    1.9k
    Ljudi tko bi nama ugodio, da pregledamo analiticki sve upise na zoni, nisam siguram da bi pronasli >5% upisa na kojima bi mogli vidjeti da je bartol u prvih 11 nove sezone.
    A sada ako dobro zbraj 7,5 + 15% je u osnovi glatkih 9 mil eura. Skoro pa dostatno sva pojacanja u sezoni 22/23, (u ovo ubrajam i potencijalni dolazak argentinca)
    A to je velili pomak u usporedbi da smo nekada prodavali kljucne igrace a od tog novca kupovali mnostvo igraca po milju do milju i pol a u osnovi ih slali na posudbe.
    Tak da se vidi napredak i sazrijevanje u ovom potezu.
    Dakle daleko je od nekog spektakla i nevjerovatnih transfera, ali po meni palac gore zbog ovog gore sto sam naveo
  • db-izbjeglica
    12.7k
    jedna stvar su naše želje, a druga realnost...dinamu treba lova da bi funkcionirao, a prodaja igrača je jedan od glavnih izvora prihoda.

    meni je franjić strašno drag igrač i htio bi da ostane, al realno gledajući...od sadašnjeg kadra, gledajući igrače koji imaju nekakav tržišni potencijal za prodaju, on je najbezbolniji odlazak.
    ako ćemo franjićevom prodajom namaknuti lovu koja će omogućiti da u momčadi ostanu oršić, ivanušec, livaković, šutalo...ja ću biti izuzetno zadovoljan.
  • superhik
    10.2k
    Da se spomene
    r6pidbq3rk0kq9kb.jpg
  • Nino Bule
    11.4k
    Dvije godine posudbe a jos godinu dana mu traje ugovor u juveu, pa kad vec izmisljaju gluposti za klikove zasto bar takve osnovne informacije ne provjere.
  • superhik
    10.2k
    pa 1+1 godina :lol:
  • marcio amoroso
    32.1k
    Koji debili Isuse Bože. Posudba dvije godine, a ima ugovor još godinu.
  • blue heart 72
    1.4k
    Nadam se da nije istina to za Pjacu
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ne treba nam niti malo.
  • xyz
    840


    Izmišljaju ljudi gluposti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.