• Ludovic IX
    5.2k
    kaćavenda i Baturina niti ne igraju istu poziciju. Kaćavenda može biti desno krilo. po meni, treba ući u tu priču ali sa nekih 2 miliona i 30% od profita od sljedečeg transfera. ako ga prodamo za 10, lokosi bi dobili skoro tih svojih željenih 5
  • immerwieder
    1.2k
    traže 5 milja, a van bi ga prodali i za 2 milje
  • Keyser Soze
    8.1k
    Kačavenda je za te novce ogroman rizik, puno se više isplati ova kupnja Boška koji se dokazao i vani, a Kačavenda je dobar igrač, samo ne toliko da se za njega da 5 milje nego max 2 milje.
  • Ludovic IX
    5.2k
    dobro je rekao ovaj njihov šikić.. 20% love dobiju od prava a ostalo od prodaje. do prije par godina, dinamo je održavao lokose živima ali su sa sa par prodaja van, uspjeli preživit bez dinama i sad se sa pravom mogu bahatiti.

    treba samo struka procijeniti dal je kaćavenda novi majer, broz, ivanušec tj igrač na kojem ćeš sigurno dobiti barem uloženo. ako je, uzimaj. igrači lokomotive su nama u zadnjim godinama donijeli hrpu i golova, dobre igre i profita. ako smo se zajebali jednom pa ga pustili u lokose, ne trebamo se zajebat i drugi put.

    zaboravimo igrače koje smo pet puta kupovali od njih to i nisu bili igači za igru već za pranje love. gledajmo igrače koje smo uzeli od njih za igru i rijetko kad smo se zajebali. čak i kastrati nije bio toliki promašaj

    i tih 5 miliona je priča za djecu ko i lovro majer kad je doalzio pa na kraju potpisao za 2,5 + postotak koji se kasnije prebio navodno jednim milionom
  • Keyser Soze
    8.1k
    Sve više se piše o Mitroviću, radije ostavit Dilavera nego dovest njega...
  • Ludovic IX
    5.2k
    Mitrović je opcija samo ako dinamo ima neki dug prema Tarzanu. ne vidim ni jedan drugi razlog za dovođenje polu igrača.
  • Neki tip
    19.1k
    traže 5 milja, a van bi ga prodali i za 2 miljeimmerwieder

    Prvo, ne bi. Lud je onaj tko bi Kačavendu prodao za 2 milje, a Šikić može biti svakakav, ali lud nije.

    Drugo, da je i tako, njihovo pravo.. S obzirom na to da igramo u istom natjecanju, tako je i logičnije i poštenije, nego da je obrnuto.

    Bolje rečeno, nego kad je bilo obrnuto.

    A što se samog Ķačavende tiče.. Mislim da je veliki potencijal na kojem se 5 mil izgubiti skoro da i ne može (a la Rog), ali Rog nam je u ekipi trebao, falio, a Kačavenda zasad baš i ne.. A onda takva kupovina baš i nema smisla.
  • immerwieder
    1.2k

    pitanje da li je ikada bilo obrnuto,
    njima se uvijek plaćalo više nego koliko bi igdje dobili
  • Zagi
    4.9k
    Mali je veći potencijal od Ivanušeca, siguran sam ali gdje će on imat minutažu?
    Jedino da ga se ostavi još barem polusezonu u loksi...
  • Mali dioničar
    14k
    Po meni je nerazumno tvrditi da Dinamo nije profitirao od Brozovića, Pjace i ekipe. Igrači koji su bili tamo parkirani da se ne bi dogodio slučaj Šimić koji je direktno otišao van, čitava plejada igrača koji su bili pod apsolutnom kontrolom.

    Jasno je da to bio isti sustav dvije pravne osobe kao što je jasno da to više nije.

    Vezano za Kačavendu, najbolju dijagnozu je dao Krizy podatkom da je Baturina uz značajno nižu minutažu imao istu ofanzivnu statistiku. Vezano za sklonost kartoniranju, i Mandžukić je bio takav, to se može ispraviti.

    Mislim da dečko trenutno nema mjesta u Dinamu pogotovo ne za te novce.
  • Ludovic IX
    5.2k
    Lokosi ne mogu prodavati igrače od 24+ godina. Oni su Roka Šimića prodali kao potencijal za tu lovu i RBS ga još uvijek može dobro preprodat i zaraditi ali ja bi volio da se varam ali sam prilično siguran da će on sa 24 godine igrat za b sastave ili neke klubove donjeg doma neke jače europske lige na osnovu svog nekadašnjeg potencijala.

    ja ne vidim u njemu ništa posebno tj ne vidim igrača koji može napredovati. i drago mi je da dinamo njega nije uzeo a opet s druge strane, gledam tog Kačavendu i vidim da dečko ima nešto što bi moglo biti vrhunsko i žao bi mi bilo da ga propustimo.
  • Mlađi referent
    10.4k
    Sve više priča o Mitroviću, a špekulanti iz SN tvrde da postoji usmeni dogovor o Lukasu i da bi transfer trebao bit 5 milijuna eura.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Po meni se s mitrovicom nema kaj izgubiti, stoper u najboljim godinama
    Moze biti top a moze biti i flop
    Ak ga ozljede zaobidu moze biti top pojacanje a doveden besplatno i to je to
    Svakak bi ga uzeo
    Kaj se tice kacavende, 5 milja eura su dobre pare, dosta rizika za igraca koji nema sigurno mjesto u prvih 11
  • Orc123
    5k
    Nek sloze neku varijantu za 3 mil eura + bonusi, npr. Na ulazak u LP, na odigrane utakmice, na golove, na prvenstvo i tak to ...sve se da ali 5 mil eura je puno previse
  • Mlađi referent
    10.4k
    Mislim da bi to bila potvrda nekog velikog izlaznog transfera - Orša ili Ivanušec.

    Osim kaj Lukas trenutno nit nema mjesta u prvih 11, ovo je stvarno prevelik novac
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.