• Nino Bule
    11.3k
    Gojaka i andrica se moze prodat, dilaveru mozes samo raskinut ugovor. Juric, stefulj, peric se ne isplati raskidat niti ih mozes prodat jer im nitko nece dati place kakve imaju.
  • Ali
    1.9k
    Ozbiljna ekipa, kakva mi zelimo biti , i ako zeli igrati na tri fronta plus ovu zimu jw i svjetsko pa ce raspored biti gust nema vremena za rekuperaciju. Treba imati min dvadesetcetiri podjednako jakih igraca. I to napraviti parove, a struka neka mixa tko sa kim pase najvise...

    Sutalo J-Lauritsen, SutaloB-KTC, Franjic-Bockaj, Peric-Rile, Ademi-Misic, Baturina-Ivanusec, Bulat-Ljubicic, Orsic-Marin, Menalo-Spikic, Drmic-Emreli, Petkovic-Tolic.
    Na ovih 11 parova, idu jis naravno golmani zagi-livi(nevistic).
    I jos kao back-up u prvoj ekipi , Brekalo, Moharami, Juric, Rukavina i mozda Beli. I to je 30 ljudi za sezonu 22/23, uvjezbavat ljude na svojim orirodnim pozicijama, ovih 11 parova sam stavio umjeato 10 namjerno radi eventualne prilagodbe raznij sustava igre, bise ofenzivnijih ili defenzivnijih ovisno da li je liga prvaka ili istra protivnik..
    I ovaj redozljed neznaci prva i druga, nego par koji igra odredjenu poziciju, dakle prema potrebi mu moze biti zamjena u drugom polubremenu ili igrac A igra srijedu, a igrac B igra vikend...
  • Ali
    1.9k
    Ostale ponuditi ili raskid ili posudba sa pola place...
  • Mlađi referent
    10.4k
    Ozbiljna ekipa kakva mi želimo bit treba manje kmečat o nekakvom teškom rasporedu.

    Pogotovo uđeš li u LP, tamo igraš bez pritiska, za vikend te čekaju Istra, Gorica, Šibenik, u kvalama si nositelj… sve u svemu, uz ovu širinu i ovu vrijednost stvarno je dosta tog kmečanja. Ako “kapitalci” ne mogu odigrat 40 utakmica sezonski, onda ni nisu neki kapitalci baš. Momčad vrijedi 95 milijuna, u ligi nam je prvi sljedeći na 45.

    Treba normalan trener koji će ovo upogonit i Bog te veselio
  • Stjepan
    479
    Ove sezone veću minutažu trebaju dobiti Marin,Bulat,Baturina,Ljubičić,B.Šutalo,Špikić da vidimo jesu li oni ti koji će za godinu moć nadmjestiti Ademia,Ivanušeca,Oršića,Theophila..
  • Mlađi referent
    10.4k
    Prevelike rotacije će ionako donijet više štete nego koristi. I to treba bit dobro tempirano
  • maddaddam
    2.9k
    Lokomotiva ima više igrača za Dinamo. Osim Kačavende, u Dinamu mogu igrati i Nigerijac Alliyu, te Cokaj. A što se tiče Kačavende u Dinamu, sve je moguće. Ali, to će sigurno biti najveći transfer u HNL-u. Neće ići ispod pet milijuna eura... Šika…

    A dobro, neka ide u RBS, ako su spremni iskrcati tu cifru.
    Nisam siguran da bi klub mogao ovo ispratiti bez neke značajnije prodaje.
    Kačavenda bi donio energiju u sredinu, ima to znanje, nepredvidiv je, ogroman prostor za napredak, zalog za budućnost…, ali je kao i svaki mladi igrač sklon oscilacijama, zna ‘nestati’ na terenu, zakomplicirati kad ne treba… Dobro odvagati.
  • Captain America
    13.3k
    Čokaj i Miličević bi imali mjesta na klupi (lako moguće da Čokaj ni na klupi trenutno). Aliyu je Kastrati 2.0, tehnički nepotkovana ptica trkačica.

    Možeš mislit kak su odbili 7 milijuna iz Italije za Kačavendu (slično ko Hajduk 12 za Biuka). Vide da su se malo više preračunali kolko misle dobit za njega pa sad vrše pritisak na Dinamo preko novina. Ak dobiju 3 mogu se tuć u guzicu, a mi imamo Baturinu koji je već sad može imat veći transfer od Kačavende (fun fact da s kriminalno malom minutažom Baturina ima isti G+A ko Kačavenda koji je alfa i omega u Loxi),
  • maddaddam
    2.9k
    Baturina ima sve. Samo ga usmjeri i daj mu minute. Volio bih da ovo bude njegova sezona.

    Što se Lokse tiče, možda je Roko greška. Ali otišao je za stvarno korektnu lovu u RBS i vjerojatno se tu nije moglo puno napraviti. Spominje ga Šika u članku. Jbg, retroaktivno teško da možemo bilo što smisleno napraviti.
    Tako se možemo i na Gabriela vratiti… ŠBBKBB
  • marcio amoroso
    31.9k
    Vjerojatno svi imaju isto mišljenje, a to je da nam Kačavenda trenutno nije potreban, ali da bi ga bilo dobro dovesti ako ode Ivanušec. Slično razmišljaju i u klubu, a to se moglo iščitati iz nekih izjava.

    Zanimljiva je stvar da dečka kojeg imamo u kadru, a igra tu poziciju nitko ne spominje kao zamjenu za Ivanušeca jer svi imaju premalo povjerenja u njega. Riječ je naravno o Marku Toliću. Naravno da ne mogu svi biti nosioci igre i da treba i rotacijskih igrača, ali ja ipak mislim da se Toliću ili treba dati šansa u slučaju odlaska Luke, ili se treba izvući maksimalna cijena za njega ako mu se već ne vjeruje. Ako je ta maksimalna cijena umanjenje cijene Kačavende za dva milijuna neka bude tako.
    Da Lokomotiva zna i može prodati igrača i bez Dinama mogli smo vidjeti na primjerima Dabre i Šimića.
  • Imamo Dinamo
    3.2k
    Zanimljiva je stvar da dečka kojeg imamo u kadru, a igra tu poziciju nitko ne spominje kao zamjenu za Ivanušeca jer svi imaju premalo povjerenja u njega. Riječ je naravno o Marku Toliću.marcio amoroso

    Slazem se skroz, treba mu dati priliku. Tamo protiv Seville kad je poceo od prve je bio dobar, pokazao da moze a onda opet nekako pao u drugi plan. Takoder, zaboravljamo da je Marin igrao uglavnom desetku u Sibeniku i da je bio dobar, i njega se moze koristiti ako zatreba.
  • Beowulf112
    301
    Kacavenda nam ne treba..jedino u slucaju nekih odlazaka ali opet niposto po cijeni od 5 milja..su oni poludili..pa nisu toliko dobili ni za šimić..pa nemoze onda defenzivni vezni kostat 5 milja...suvise riskantno je iskrcat toliko lovu
  • Krizy
    35.4k
    Kačavenda je upisao 2 gola protiv HD-a, gol i asistenciju protiv Belupa, 2 gola i asistenciju protiv Šibenika i gol protiv Rijeke.
    33 utakmice, 6 golova, 2 asistencije i čak 13 žutih kartona u prošloj sezoni.

    Znam da je veliki potencijal al nije mi taktički sjeo ono što sam gledao i ne bih volio da damo 5 milijuna za njega. Maksimalno 3 i 10%.
    Radije bih da razvijamo Baturinu, koji je bolji od Kačavende, iako je malo defenzivniji.
  • Klenx
    4.1k
    Kačavenda neka ostane tamo gdje je, dao bi maksimalno milju za njega.

    Kakvih 5 milja, a imaš Baturinu.
    Rađe te pare ukrcat u normalnog trenera, a to nećemo doživit.
  • Jurki
    8.4k
    Cemu kupnja Kačavende a imas Baturinu i Šaranica kojeg smo poslali u Sloveniju. 5 milja je puno previse za tog igraca a i kaj ce nam.. da grije klupu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.