• Mlađi referent
    10.7k
    Lako moguće priprema za život poslije J. Šutala.

    Još kad makneš Thea, Perića i Dilavera, to je to
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Borevkovica se trebalo jos lani dovesti umjesto Dilavera. Nadam se da bez obzira na ove moguce dolaske Brko ostaje barem do kraja sezone.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Borevković, još jedan naš.. jel ima koji igrač koji je otišao iz omladinskog a da ga mi ne želimo natrag?
  • Mlađi referent
    10.7k
    Portugalski mediji su još prošli tjedan potvrdili da je transfer Borevkovića 100% sigurna stvar, odnosno, da ga Vitoria gubi. Klub gdje će, nije imenovan
  • deda
    28.1k
    S obzirom da u sezoni 2023/2024 nećemo vjerojatno imati Sutala, KTCa, Dilavera i Perića svakako se treba pripremati na život poslije
  • Mlađi referent
    10.7k
    Borevković, još jedan naš.. jel ima koji igrač koji je otišao iz omladinskog a da ga mi ne želimo natrag?Ludovic IX

    Evo nepopularno mišljenje - po meni to uopće nije loša politika.

    Igrače većinom poznaješ, znaš im prednosti i mane i vremenom pratiš u kojem se smjeru razvijaju. Ako primjetiš da su dobri i da ti mogu koristit, transferi njihovi su uglavnom lakši jer znaju kaj Dinamo jest, vrlo često i vole Dinamo pa ima i kod njih želje za povratkom
  • Orc123
    5.1k
    Ne kuzimzasto se ne gleda da se dovede desno krilo jer svatko normalan tko pogleda statistiku prosle sezone vidi koliko je golova bilo isporuceno s te strane. Puno premalo.....
  • marcio amoroso
    32.5k

    Zato što na tom krilu imamo redom Špikića, Emrelija i Ivanušeca koji to može vrhunski odigrati. Također tu imamo Šaranića koji će sigurno ubrzo biti projekt kluba.

    Špika je na kraju prošle sezone itekako pokazao da se na njega može računati i nepotrebno je gomilati igrače.
  • Orc123
    5.1k
    Špikic na tom krilu daje 50% od onog sto moze....
  • Blaz
    353
    Treba prodat orsica i dovest ojedu
  • Beowulf112
    301
    Emreli ce sada s ekipom proc pripreme..vjerujem da ce biti puno bolji od nacetog emrelija kojeg smo gledali na proljece..nije nam pod mus desno krilo
  • maddaddam
    2.9k
    Stigla su dva igrača na kritičnim pozicijama prije početka priprema. Navodno dogovoren i polivalentni branič. Ne sjećam se da je ikada ranije ovako brzo dogovoreno i kompletirano sve. Osim gore navedenih desnih krila to uredno mogu pokriti Moha i Rile bude li potrebe i ovisno o sustavu i protivniku. Dovesti sada nekoga samo da bi se dovodilo apsolutno je besmisleno. Taj netko bi morao biti bolji od svi nabrojanih, a to sigurno nije jeftina opcija. Ojeda? Po meni preskupi mačak u vreći. Davno bi završio u nekoj Veroni ili Comu obzirom na talijanske skaute po Argentini. Dakle samo da na ovom ostanu (plus zimska pojačanja Pero i Mahir), ogroman je korak naprijed u odnosu na zadnjih ohoho prijelaznih rokova.
  • xavier
    11.1k
    @Orc123

    Shvatit ćeš jednog dana da stvarni život ipak nije FM i da se ne možeš samo tako riješiti svih igrača kojima nisi najzadovoljniji i zamijeniti ih random igračima koji su "navodno" dobri.

    U nogometnoj momčadi je manji problem naći odgovarajuću formaciju i dovoljno kvalitetne igrače, a puno veći zauzdati sva ta ega i napraviti atmosferu kojom će svi biti zadovoljni.
  • Eduardo
    17.6k
    Sad euforija, a kad krenu izlazni transferi bit će plakanja :smile: pogotovo ako idu Orša i Ivanušec.

    Jedino tako, ali onda i ponuda mora izuvat kao za gvardiolaNino Bule

    Baš su nas izuli... opljačkali nas :confused:
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Nadam se da se zezas. Ima bas dosta ljudi koji su upilali sad s tim "Kad ce Ojeda, di je Ojeda, prati li nas Ojeda, pratimo li mi Ojedu" itd. Nece doc. Mi ne razmisljamo o njemu, to su vec svi napisali
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.