• marcio amoroso
    32.2k

    Čovjek se zeza sa gospodinom “dajte nam Ojedu”
  • Keyser Soze
    8.1k
    Inače, osvrtnik pogodio transfer Boška kod nas :cool:
  • serbus
    3.6k


    Samo je jedan Boško... Balaban.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Osvrtnik najavljuje zvučno ime u prednjoj liniji.
  • maddaddam
    2.9k
    Najavljuje Drmića retroaktivno :cool: da i on jednom zrno ubode.

    Nisu li i Kalaicu najavili negdje kao sigurnog? A ne znam ima li uopće koji minut na travnjaku.
  • Nino Bule
    11.4k

    Gvardiol je u trenutku transfera odigrao manje od sutala trenutno, dobili 18 mil eura + 20% (dakle ispod 30 mil nece bit) i ostavljen nam na jednu sezonu. Jednostavno prevelik rizik je u tom trenu bio takvu ponudu odbit koliki god da je gvardiol talent.
  • Beowulf112
    301
    Sutalo nije gotova stvar.Germanijak kaze da je dogovoreno a sportske kazu 4milje da traze i da dinamo pokusava spustit cijenu.
  • Nino Bule
    11.4k

    Ničota to pise koji ima ravno 0 informacija iz kluba zadnjih godinu dana, tako da zanemari sta on pise. Mene vise brine sto nitko po italiji nista nije napisao o transferu.
  • Imamo Dinamo
    3.2k

    Kazem da se nadam da se zeza, a ovaj dio dalje ide za sve one koji su s njim upilali, ne njemu direktno xD
  • Mlađi referent
    10.5k
    Ili će Germanijak s “odradio liječnički, kroz 48 sati objava” ili će SN s “transfer još nije blizu”, a on gotovo pa dovršen, ispast ozbiljno neupućeni.

    Ovo je baš velika suprotnost u izvještavanju.
  • LovroZG
    1.3k
    Što se tiče Borevkovića, ne vjerujem da ćemo ga dovest. Njega se moglo kupit prošle sezone iz Rio Avea koji je ispo iz lige, al sad teško. Mi smo se navodno onda cjenkali, a Vitoria ga uzela za 1.5M €. Ak je odradio dobru sezonu, sad sigurno vrijedi i više nego duplo.
  • Oluja
    3.6k
    ja zonu prvu citam nakon gasenja alarma na mobu
  • Mlađi referent
    10.5k
    Ak je odradio dobru sezonu, sad sigurno vrijedi i više nego duplo.LovroZG

    Sezonu je odradio ispod renomea kojeg ima u Portugalu
  • Fanboy
    2.2k
    Nije mi jasno zašto neki inzistiraju na prodaji Šutala ? Pa jel smo klub koji je kao nekad dočekivao skupine LP da rušimo negativne rekorde ili smo klub koji je već stalni sudionik proljetnog dijela europske nogometne scene...
    Ajmo redom, SP se ne igra tijekom ljeta kao svih ovih 90-ak godina već se igra u kasnu jesen, praktički zimu. Šutalo je sigurno u tekicama svih velikih klubova, sjajna europska sezona, a onda ove dvije tekme su ga lansirale u najpoželjnije mlade stopere. Takav igrač može otići i za 30+ milja bez ikakvih problema jednog dana.
    Međutim, jel se navija za Dinamo ili blagajnu ? Šutalo treba klubu da ostvari što bolji rezultat, novac mora biti sekundaran u svemu tome. Pa nismo uvozno/izvozna kompanija, već klub kojem je u cilju ostvariti što bolji rezultat. Jasno, novac je jedan od bitnijih faktora, no definitivno je ispod rezultata.

    Oršić, Ivanušec, Šutalo su ključne figure, vjerujem da i Petko sa kraja sezone to može ponovno biti, Drmić da ne govorim...Ima tu hrpa mladih talentiranih, još uz Ljubičića te Bošška Šutala napadamo one najveće dosege.
    Novac se itekako može sakupiti iz pobjeda i kvalificiranja u grupnu fazu LP, dobiti će se novac od tv prava. a uzbudljiva sezona može garantirati i više gledatelja na tribinama.
    Prvo rezultat, a onda sve ostalo uključujući i novac...Neka se ove godine uz Šutala i mali Katinić ući svom zanatu, pa kad stvarno Josip ode da imamo odmah kvalitetnu zamjenu.
  • Nino Bule
    11.4k

    Tko inzistira na prodaji sutala ?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.