• Infinity
    15.2k
    Ne iznenadjuje ovaj transfer. Bjelica je izjavio da je Leovac jedini igrac kojeg je zahtjevao kad je dosao u Dinamo. Ocito je zadovoljan njegovim vjestinama. Na toj poziciji su tanki s obzirom da smo mi uzeli Bockaja, a nama je Leovac vec duze vrijeme visak. Ne bih se iznenadio da se ovaj transfer poceo gotoviti zajedno s transferom Bockaja u Dinamo.

    Ima tu jos igraca kojih se treba rijesiti, mada bi ja bio sretniji da ti igraci idu vani, a ne u konkurenciju. Koliko god oni nama bili nepotrebni, dovoljno se sjetiti Franka da dobijem nocne more.
  • deda
    28k
    Bjelica treći put kupuje Leovca kao manager. Prvo u Austriji, pa u Dinamu i napokon u Osijeku. :strong:
  • Nino Bule
    11.5k
    Ako pređu na 3 iza mogao bi im leovac uskocit u prvih 11.

    Inace stvarno ne znam na koga je mislio bjelica kad je rekao da mu ne smiju prodat igraca. Jedina ponuda za koju se zna je osijekova ponuda za lovrica, a tu je sve jasno, pausic je na tribini rekao da oni imaju tocnu cifru koju tko god donese moze ga sutra nosit i da ne pregovaraju ni s kime oko nje. Ne znam zasto al nakon tovara sad i osijek ima potrebu prodavat pricu da je gorica mamiceva prcija.
  • jp23
    2.2k
    Redknapp sa Kranjčarom i Crouchom, Bjelica sa Leovcem :cool:
  • deda
    28k
    Znam da moj Marcio uživa na ove brze vijesti :lol:

    Stvari se zahuktavaju. Clermont Ferrand zainteresiran za Komnena Andrića.
  • Krizy
    36.2k
    Ja sam uvjeren da Bjelica želi Cokaja ali vjerujem da on sam cilja na odlazak u Dinamo, pošto izgleda da igra dobru sezonu.
    I sam Bjelica spominjao da mu fali zadnji vezni.
  • deda
    28k
    Sad jedna loša vijest. Novinari iz Burnleya javljaju da je postignut napredak u razgovorima o transferu Oršića u Englesku. Spominju odštetu od 9-10 milja Eura. :shade:
  • Nino Bule
    11.5k
    Ako se radi o lokosima onda ok, u hnl-u su vjerovatno najtezi za trgovat jer su im igraci uglavnom bili zakapareni od strane dinama. Tu su se naravno stvari dosta promjenile al prica drzi vodu bar, veci problem u slucaju cokaja je sto osijek ne daje bas takve odstete pogotovo za hnl
  • Mališan
    1.7k
    Bjelica treći put· kupuje Leovca kao manager . Prvo u Austriji , pa u Dinamu i napokon u Osijeku .:strong:deda

    Mourinho i Ricardo Carvalho za sirotinju (Porto, Chelsea, Real)
  • Eduardo
    17.6k
    Sad jedna loša vijest. Novinari iz Burnleya javljaju da je postignut napredak u razgovorima o transferu Oršića u Englesku. Spominju odštetu od 9-10 milja Euradeda

    Ovo je žestoka šamarčina ambicijama kluba za nastavak sezone. Hebeno sranje je nešto najblaže što mogu napisati u ovom trenutku.
  • Klenx
    4.1k
    Ako ovi iz uprave čitaju, ovim putem im spolno općim s majkom. I sestrom.
    A mogu i sa cvjećarkom i nositeljicom kuverti osobno.
    Dajte čovjeku ugovor kakav zaslužuje do kraja karijere i sigurno neće otići.
  • Mali Zeus
    9.7k
    Prodaja Oršića bi bila takva katastrofa.

    I tako logična od strane sadašnje 'uprave', baš nešto što bi taj trojac pajaca učinio.
  • flexXy
    1.9k
    tako logična od strane sadašnje 'uprave'Mali Zeus
    Pa ne treba nam Oršić ako ćemo igrat 352 jer imamo Andrića i Jurića, isto kao što nam Gavranović nije trebao jer smo tad igrali s jednim napadačem. Mislim da tako ide logika. Ako ga prodaju nek odmah daju titulu Osijeku ili tovarima, zasluzili su jer su bar klubovi koji imaju neke ambicije.
  • Olmic
    2.7k
    Ekipa kako reći čovjeku od 29 godina da ne može otići u najjaču ligu svijeta?

    Naravno nama puno on znači i volio bi da ostane do kraja karijere, ali ako je ponuda istinita treba ga pustit...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.