• puxigadjurdja
    1.4k

    Samo da ne bude:
    "ja dodam gas, llirim Kastrati je novi igrač Dinama"
  • marcio amoroso
    31.9k

    Čak bi i Jakoliša prije njega uzeo. On je katastrofa. Jedva se čekalo da ga se proda. Sumnjam da je on ikakva opcija.

    Što se tiče Ojede čak mislim da je možda dogovoren za ljeto. Ništa nije nemoguće.

    Meni bi Josip Iličić bio prva i uvjerljivo najdraža opcija.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Ma ne volim kastratija spominjati uopće pogotovo ne u kontekstu povratka ali mi se situacija učinila prigodnom za polulošu foru.
    Ugl, slažemo se.
  • NORTE
    9k
    Nemam ništa protiv kupnje Murića.
  • Infinity
    15.2k
    Što se tiče Ojede čak mislim da je možda dogovoren za ljeto. Ništa nije nemoguće.marcio amoroso

    Rekao bih da je nemoguce. Bio bi kupljen i posudjen. Nema mi smisla danas dogovoriti transfer koji ce se realizirati na ljeto. Razloga je puno. Moguci pad ili rast forme igraca, a samim tim pad ili rast cijene. Moguca ozljeda igraca. I Godoy i Dinamo, a i Ojeda mogu razjebati taj dogovor kad god pozele. Dogovor realno bez potpisa ne vrijedi nista, jer sutra Real moze ponuditi 30 milijuna i mi da se pusimo s nekakvim dogovorom.

    Za poceti nove pregovore na ljeto danas ne trebamo nikakav dogovor. On da je rijesen za ljeto bio bi vec potpisan i posudjen. Dinamo i Godoy mozda planiraju nove pregovore na ljeto, al do tad ce biti jako puno promjena.
  • xyz
    840
    Ako se ne može dovesti pojačanje, onda ne treba nikoga dovoditi. Nikakvi Murići, Jakoliši i slični. Ionako se igra 3-5-2
  • Majki2111
    2.6k
    Odlaskom Kastratija stvorio se problem desnog krila. On je imao izravan učinak prošle sezone u Europi i HNL u obliku asista i golova. I to sa pozicije desnog krila. 35 nastupa. 3 gola i 7 asistencija. Ne puno, ali ne ni malo.

    Samo kažem.
  • Krizy
    35.3k
    Nadoknadio je to Menalo s 5 golova i 2 asistencije.
  • Majki2111
    2.6k
    U redu. Slažem se. Zašto se zaziva desno lijevnogo krilo onda?
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Kastrati nije bio ni toliko loš koliko je bio glup. Koliko sam skužio svlačionicu je skoro razjebo zato su ga se riješili pod mus.
  • Infinity
    15.2k
    Zato sto je i to lose.
  • Majki2111
    2.6k
    A kaj? Treba dabl dabl?? Mislim. Nije sila, igra se 3-5-2. Dobro xyz kaže.
  • Infinity
    15.2k
    Brojke su tu nebitne, Menalo je najslabija karika u nasoj momcadi i logicno da njega idemo mijenjati ako zelimo biti bolji. Necemo traziti boljeg od Orsica.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zašto se zaziva desno lijevnogo krilo onda?Majki2111

    Kastrati nije lijevonogo desno krilo. Kastrati ima desnu nogu.
  • Nino Bule
    11.3k
    Vidimo dobru igru kastratija i u legiji, odusevljava igrama
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.