• Majki2111
    2.6k
    Ma ne mora desno krilo bit lijevonogo. Pogotovo ne u ovom našem sustavu. Ako će doć ovaj argentinac prije će ga koristit u napadu ja mislim nego na krilu. Al dobro bumo vidli. Kako bude, bit će.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ma ne mora desno krilo bit lijevonogo. Pogotovo ne u ovom našem sustavu.Majki2111

    U ovom našem sustavu koji igramo zadnjih 8 utakmica krila ionako ne postoje. Postoje 2 napadača i postoje 2 wingbacka.
  • Maki17
    174
    Iličiću vrijeme je
  • jp23
    2.2k
    Odlaskom Kastratija stvorio se problem desnog krila. On je imao izravan učinak prošle sezone u Europi i HNL u obliku asista i golova. I to sa pozicije desnog krila. 35 nastupa. 3 gola i 7 asistencija. Ne puno, ali ne ni malo.Majki2111

    Problem "desnog krila" postoji otkad je Hajrovic ispao iz forme i Kadzior kasnije prodan.

    Kastrati je kao da si ogromnu rupu iz koje curi voda pokušao popraviti sa flasterom. :lol:
  • NORTE
    9.3k
    Sta je do sad 'pogodio'?Infinity
    Ako nema nikakve insajderske informacije onda je to zapravo najobičnije blefiranje, nazovimo to pravim imenom. Stalno kao 'nešto', a nikad ništa.
  • Eduardo
    17.6k
    Kastrati ima desnu nogumarcio amoroso
    Samo jednu nogu? Tako je izgledalo dok je bio kod nas, kao da igra s jednom nogom
  • Dautbegović1
    92
    Nakon "nikad prežaljenog" Hojera ode nam i Ojeda u povjest,tko je sljedeći?
  • NORTE
    9.3k
    Jedina prava informacija bila je najava dovođenja Bočkaja i to zaista bilo veliko iznenađenje. Brazilac iz Šerifa se vratio u Brazil, a Cokaj je ionako u Lokomotivi pa ako zaslužuje doći će sigurno.
  • deda
    28k
    Ante Crnac, krilni napadač rođen 17. prosinca 2003. godine u Kutini, novi je igrač Slaven Belupa. Crnac je potpisao trogodišnji ugovor, a ‘pod palicom’ trenera Zorana Zekića trenira od starta priprema za proljetni dio prvenstva. Novi igrač koprivničkog prvoligaša prve je nogometne korake napravio u svojoj Kutini, u Školi nogometa HNŠK Moslavina iz koje je otišao u Školu nogometa zagrebačkog Dinama. U seniorskom nogometu odigrao je 18 utakmica, svih 18 za Dinamo II u Drugoj HNL. Valja istaknuti i da je za mlade reprezentacije Hrvatske, U-16 i U-17, upisao pet nastupa.

    – Sretan sam što sam stigao u Slaven Belupo i Koprivnicu. Očekujem od sebe da napredujem svakodnevno i da se kroz zalaganje na svakom treningu nametnem treneru Zekiću. S ekipom treniram već tri tjedna i sretan sam što su me svi prihvatili na najbolji mogući način. Imamo jako dobru ekipu i dobru atmosferu u svlačionici i vjerujem da se na proljeće možemo pomaknuti na više na prvenstvenoj ljestvici – rekao je 189cm visok krilni napadač koji će nositi dres s brojem 11.

    Ante, dobrodošao u Slaven Belupo i sretno!

    Izvor: stranica SB
  • Zagi
    5.1k
    Još se nisam pomirio sa tim raskidom...
    Nek mu je sa srećom, možda se i vrati u jato jednom..
  • deda
    28k
    Leovac u Osijeku
  • jp23
    2.2k
    to službeno ili?
  • deda
    28k
    Nije još, Germanijak je objavio. Bogami Bjelica puno surađuje s korporacijom. Kad mu neće suradnju dati kćeri korporacije, on s glavom korporacije radi. :rofl:
  • Olmic
    2.7k
    Još jedan ugovor manje.. Da se riješit Belog, Čopa bilo bi super
  • Armagedon13
    958
    Kaže Leksički "kapitalac" stiže u Osijek,kad ono Leovac
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.