• deda
    27.5k
    Josip Iličić opet ima psihičkih problema (depresija). Neće biti prisutan na sljedeće dvije tekme Atalante ni u širem kadru. U klubu kažu da osjetljivo prilaze toj temi, ali novinari kažu da je moguć raskid ugovora.
    Baš mi žao čovjeka. :worry:

    Mislim da je ovime stavljena točka i na njegov mogući dolazak u Dinamo jednog dana.
  • Bosna86
    11.5k
    Mislim da je ovime stavljena točka i na njegov mogući dolazak u Dinamo jednog dana.deda

    Zašto? Možda su s ovim bas pojačane šanse… Blizina kuće, njegov jezik, slabija liga, bijeg od sredine koja mu je bila okidač za depresiju…
  • Krizy
    35.4k
    Bilo je dosta natpisa da je ovaj puta svađa s Gasperinijem, kao i u slučaju Gomeza.
  • Nino Bule
    11.3k
    Evo prilike da se pare koje su bile pripremljene za ojedu uloze na nesto jos kvalitetnije
  • Infinity
    15.2k
    Dajte ljudi, koliko nam covjek u depresiji moze pomoci? To ocito nije samo faza. On bi sad mozda i dosao u Dinamo, ali bi mozda za sobom donio probleme. Pitanje je da li neki ozbiljan klub zeli Ilicica u takvom stanju.

    Meni ga je zao, al bojim se da bi ovo mogao biti kraj profesionalne karijere za njega, ako je istina to sto se prica.
  • Nino Bule
    11.3k
    Pa vec je imao takvu fazu nedavno pa prema sofascoru leti u seriji a ovu sezonu, prilagodili bi mu se, puno blize je sloveniji kad bi dosao u zg. Da mu igra padne za 50% od onog sta sad daje u seriji, on bi svejedno bio najboljii igrac hnl-a.
  • Zagi
    4.9k
    Ne znam za mentalno stanje. Treba popričat sa čovjekom, a ne ovak iz medija vadit info.
    Al da bi nam igrački sjeo ko budali šamar.... Bome bi.
  • Captain America
    13.3k
    Jako puno mladih ljudi (što sportaša, managera, znanstvenika, glumaca, pjevača) danas se bori s depresijom pa svejedno imaju vrhunske rezultate u svojim poljima. Što bi falilo Kopiću ili ko već vodi transfer politiku iz Zagreba sjest s čovjekom (koji je Dinamovac) na neformalan razgovor. Možemo samo jako puno dobit, a izgubit ništa.
  • vjeko1701
    5.9k
    Al baš kao što netko kaže, znam iz svog iskustva da kad se boriš sa depresijom da je najbolji lijek promjena okoline. Ma čak i običa promjena neke rutine već može pomoći.
  • SAS1987
    13.3k
    puno blize je sloveniji kad bi dosao u zgNino Bule

    Kad bi shvatio da avtoput Zagreb - Macelj kosta 7€ pao bi natrag u depru.

    Salu na stranu, depra je jako zajebana stvar ali za njega bi dolazak u Zagreb na neki nacin bio povratak kuci jer mu je dio obitelji pa i sestra u Zagrebu. Ja bi volio da dođe ako bi pristao na neku normalnu platu.
  • Jaro
    5.4k
    ako je psihicki ok, bmk za placu, igracki bi bio bez premca u HNL...
  • Markelo
    2.5k
    Ne znam kako mu raspadajući Maksimir sa svojih 1000 gledatelja može pomoć oko depresije. To prije izgleda kao savršena kulisa za nekog tko nije depresivan, da depresivan postane.
  • blue heart 72
    1.3k
    Što se Iličića tiče, i lege pucaju na njega. Spominju nešto na njihovom forumu trojac Iličića - Caktaš - Mierez. Sada, da li je to plod nečije bujne mašte ili ima nešto u toj priči vrijeme će pokazati
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ma mislim da je mašta. Iako nakon pregovora sa Ferrom ništa nije nemoguće.
  • vjeko1701
    5.9k
    Da, samo Ferro je propao kaj mi je iskreno žao. Bilo bi to veliko ime za HNL prilike, posebno ako igra za neki klub koji nije Dinamo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.