• Nino Bule
    11.5k
    To je pristojna cifra i ne bi smjeli radit probleme orsi ako zeli ici, ali mislim da nema sanse da ode u klub velicine burnleya.
  • Infinity
    15.2k
    Nisam siguran da se ikome ide igrati u Burnley ovo proljece. Velika sansa da ce igrati Championship narednu sezonu. Jos dodati na sve to da s Dinamom ima veliku sansu igrati Ligu prvaka naredne sezone. Orsic sigurno nece inzistirati na odlasku, ali bi mogao inzistirati Dinamo.
  • Fanboy
    2.2k
    Oršić je među kandidatima za odlazak na SP, riskirati svoju karijeru da bi na nekom vrhuncu postao novi Šunjić bi bila izuzetno debilna odluka...
  • Krizy
    36.2k
    I za Dinamo i za Oršića je bolje da ostane a mislio sam da smo prerasli to "ne bi smjeli raditi probleme i trebali bi ga pustiti". Ima ugovor i Dinamu više vrijedi zadržati Oršića 3 i pol godine ugovora, makar otišao besplatno nego ga prodati za 12 milijuna eura. Sumnjam da bi on radio problem jer je veliki dinamovac. Radije bi da svake godine prodamo nekoga mlađeg jer se za mlađe postiže veća cijena a da zadržimo Livakovića, Ademija i Oršića te još pravog Petkovića.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Engleska je san skoro svakog igrača. Burnley je na dnu tablice, ali budimo realni i priznajmo da Oršu neće tražiti Chelsea ili City. Čovjek ima 29 godina i ovo mu je zadnja šansa da ode tamo.

    Mi za 12 milijuna možemo momački osvježiti momčad, ali svi znamo gdje će novac završiti i kako će završiti. Za 3 milijuna će se dovesti Lovric ili neka druga taraba iz HNL-a i to će biti zamjena. 9 milijuna će popapati maca i ćao.

    Zato se nadam da Orša ostaje.
  • deda
    28k
    Dinamo nije nikad bio u ovolikoj poziciji moći da može odbijati ovakve transfere. To je ogromna stvar. Birati kog ćeš prodati.
  • Nino Bule
    11.5k
    nitko ne preraste to da ne bi trebao radit probleme igracima koji su bili korektni i odradili određeni staz u klubu, ako dođe korektna ponuda. Prvo nije fer prema igracu drugo steti ugledu kluba kod dovođenja drugih igraca, da smo olma protiv njegove volje drzali jos 2 godine jer smo "prerasli prodaju igraca" nikad vise ti takav igrac ne bi dosao.
  • Olmic
    2.7k
    Ako Oršić želi otići Dinamo mu ne smije raditi probleme...naravno da bi mi bilo žao i da bi volio da ostane, ali zaslužio je priliku okušati se u najvećoj ligi..
  • NORTE
    9.3k
    Ja bi prodao Oršića uz stavku da može ići tek na ljeto i hvala doviđenja.
  • Krizy
    36.2k
    Nisam Olma ni spominjao ali domaće "starije" igrače se može zadržati što vidimo prema zadnjih par godina. Talente poput Olma i Gvardiola je nemoguće zadržati.
  • Nino Bule
    11.5k

    Moze ih se zadrzati u dogovoru sa njima, nista na silu. Da sutra ademi ili orsic zatraze transfer ne bi im klub smio radit probleme.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ma ne treba se nitko zadržavati protiv volje. Pa Orši su protiv tovara debili sa zapada zviždali. Za dvije ili tri godine će i ovdje krenuti priča da ga se treba riješiti. Ako Orša hoće da ide, zaslužio je da mu klub ne pravi probleme. Ako hoće da ostane trebao bi dobiti ugovor do kraja karijere.
  • miro
    3.2k
    na ljeto ne bi išao Premier ligu, nego u Championship, ovima Orša treba da baš to izbjegnu. Strah me da bi @Infinity mogao biti u pravu, tu bi klub mogao "strateški" zaključit kako imamo Špikića, Menala, Ivanušeca, Marina, pa čak i Tolića (plus Ojeda ili Lovrić) koji mogu igrat tu poziciju, a usput se da i nekaj čvaknut od 12 milja. Da se mene pita Oršu bih nagovarao da ostane do kraja karijere u Dinamu kao simbol ove generacije. Jedino što bih mu dao je da ode u klub razine minimalno Arsenala, jer to ipak je i dokazivanje i izazov
  • Woot
    101


    Ma nis od toga, ne vjerujem ni da on ima neku zelju ic u klub tipa Burnley, niti da se klub zadovoljava s tim bas
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ako smo toliko ponuda za Oršića odbili, sumnjam da ćemo ovu prihvatit.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.