• LovroZG
    1.3k
    Mislim da su neki malo previše poletili? Igrali smo 1/8 EL, sljedeći cilj bi trebala bit LP s igrom dostojnom takvog natjecanja, a za to vjerujem imamo dovoljno dobru momčad. Ne vjerujem da baš možemo sad najednom prodat par glavnih igrača i nadomjestit ih (skoro pa) jednako kvalitetnim igračima i pritom se riješit slabijih rezervi i dovest bolje. To bi ispo totalni remont opet, a ne treba nam to. Ove godine nam je tak neš prošlo, nagodinu možda neće.

    Ono šta nam treba je ostanak čim više igrača i otvaranje prostora za Marina jer mi se on čini ko talent i pol. Znamo da odlazi Musa jer mu ističe ugovor i da Olmo 95% odlazi, možda i Livaković il Gojak i već je to dost igrača.

    Lešković je skup 4. stoper, al ak nema ponuda nek ostane, dobro dođe za HNL..
    Na lijevom beku imamo Leovca i Rrahmanija. Leovac je sad odigro ove europske tekme tak dobro da nam niko ne treba uz njih dvojicu.
    Desno bi se moralo rotirat sad Stojanovića i Moharramija da se vidi dal treba novi bek. Stojanović je dost napredovo pod Bjelicom i sigurno može još popravit defenzivu i razinu agresije. A bogami i Iranac pokazuje znakove života ove polusezone.
  • Eduardo
    17.2k
    Lešković je skup 4. stoper, al ak nema ponuda nek ostane, dobro dođe za HNL..LovroZG

    Četvrtog stopera za HNL možemo pronaći i u juniorima pa nek se dečki kale. Leš nam kao 4.stoper samo za HNL nije potreban.
  • 000
    941
    Ma nadiru ovi klinci na stoperskim pozicijama, nadam se da ce bar dvojica napraviti taj iskorak do prve ekipe, a veselio bih se trojcu: Franjic, Sutalo, Gvardiol.
  • LovroZG
    1.3k

    A dobro, i u Europi bi u nuždi mogo uskočit ko u Trnavi pa zato. Iako bi za to imali i Rrahmanija.
  • Hipo
    406
    Jedva čekam zapravo da se prodaju neki igrači.

    Majer, moro, marin i beli čekaju priliku da budu starteri.

    Majer mora dobivat više prilike a marin zaslužuje igrat hnl i europu.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ako bude dobre ponude za Gojaka ili Mora, jednog vi trebalo prodati, nikako obojicu odjednom. Olmo neće otići ako ne bude prave ponude i za njega i nas. Ako dođe kakva ponuda za Leškovića, prodat. Preskupo mu je davat 25.000 € mjesečno da sjedi na klupi ili tribini. Marina svakako uvoditi pomalo pa makar prodali koje krilo.
  • The Undertaker
    3.9k
    Uz pametnu transfer politiku ima mjesta za svih, uključujući i Marina i još ponekoga iz Dinama 2. Ja bih npr. volio viditi Gjiru. Vjerovatno ćemo i dogodine imati " dvije" ekipe tako da prostora ima. Ako je suditi po dosadašnjim pojačanjima, osim Olma bi trebao otići napadač (Gavranović) i krilo (Hajrović).
  • Infinity
    15.2k
    Kakva prodaja More. Pa decko jos nije odradio jednu sezonu u kompletu. Njegovo vrijeme tek dolazi, al bojim se da bi ga pustili zbog straha od novih ozljeda. Gojaku bih dao i slobodne papire, samo nek ide.
  • dinamo vitez
    214
    Slobodne papire, a zimus odbili 8 milijuna za njega? :grin:

    Neka njih sviju još pola godine bar. Mislim da se neće nikoga ići 'rješavati', to su odradili na zimu sa Menalom, Kneževićem, Matelom i donekle Budimirom. Jedini način da netko ode jest da se dobiju dobre pare za njega, što je vrlo moguće. Pa i za tog Leškovića koji je valjda predzadnji igrač u rotaciji su odbili pola milijuna.
  • Infinity
    15.2k
    Ma dobro, treba uzet pare za njega, to bez daljnjeg, al sta nam je covjek radio protiv Benfice to nije humano. Jos se nisam oporavio, jos sam pod dojmom pa ga samo ne zelim ocima vidjet.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Onaj zicer u Lissabonu je sramota ali volio bi i on da ga je zabio. Meni osobno više smeta kurcobolja na terenu i šetanje nego promašaj zicera. Amer je jesen odigrao predobro i daje uvijek sve od sebe. Zicer i bolji od njega promaše.
  • dinamo vitez
    214
    Ljuti smo svi, ali dogodi se, ne treba zbog tog zaboravljati sve dobro što je uradio ove sezone, golovi Trnavi, Anderlechtu,.. Čovjek je mlad vezni igrač, nije napadač i nije mu posao zabijanje, mora raditi na realizaciji. Da zna zabit igrao bi u napadu i vrijedio duplo.

    Atiemwen je isto promašio mrtvaca, Stojanović dobio glup crveni, a oni zabili 3 gola van 16. Svaljivat krivicu na ovog ili onog je besmisleno.
  • Infinity
    15.2k
    Muci mene i to sto je jesenas svaku utakmicu bio sve bolji, a sad na proljece sve losiji. To ne razumijem nikako.
  • xavier
    11.1k
    zimus odbili 8 milijuna za njegadinamo vitez

    Nikad ne možeš znati koliko je nečije zanimanje za nekog igrača konkretno, a naši novinari se malo previše "razbacuju" tim milijunima koje klub svako malo za nekog "odbija".

    Gojak je definitivno jako pao u drugom dijelu sezone nakon što je cijelu jesen bio jedan od konstantnijih igrača. Meni je tu najmanji problem taj promašaj, dogodi se svakom, a on nije golgeter, nego što ne radi ono što je njegov posao. De facto je igrač manje.
  • LovroZG
    1.3k
    Ponavljam se, al jbg, čim manje prodaja, tim bolje. Momčad je dobra. Imamo hrpu mladih igrača koji mogu sam još više napredovat pod sadašnjim stožerom, a i uigranost je veliki faktor u Europi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.