• Mali dioničar
    14k
    Hoće Messi ikad odigrat beka kao Franjić protiv Spursa?Majki2111

    Ako je jedan Vjeko Škrinjar sa desetkom na ledjima mogao igrati beka, neće ni Messiju pasti kruna s glave ako proba.
  • xavier
    11.1k
    Rekao sam da nema bolji lošijiMajki2111

    Majki, naravno da nećeš staviti Messija na stopera ili Cannavara na krilo jer ni jedno ni drugo nema smisla, ali nema smisla ni tvoja izjava jer naravno da itekako ima boljih i lošijih. Svaki igrač ima poziciju koja mu odgovara više i onu koja mu odgovara manje, ali iz tog ne proizlazi da za svakog ima mjesto u momčadi.

    Iako kad malo bolje razmislim...Kulenović je napadač koji ne zabija golove, ušao je u igru za mladu repku, zaigrao u obrambenoj akciji i odmah zabio gol...samo mu je trebala promjena pozicije :cool:
  • Majki2111
    2.6k
    Svaki igrač ima neku kvalitetu koju možeš iskoristit u nekom sustavu. Sustav je poput puzla.
  • og1986
    2.9k
    Joj Majki ja ove tvoje postove više nemogu čitat. Pa niko ovdje nije glup da ne kuži kako je neki igrač bolji od drugog na nekoj različitoj poziciji.

    Ali reći kako ne postoji da je jedan igrač bolji od drugog je za odlazak psihologu.
  • Dudu
    2.6k
    Kakve gluposti. Igraš u sustavu koji odgovara prema karakteristikama igrača. Ako u ekipi imaš sikire, nećeš sigurno igrat tiki-taku.
  • Nolifer
    6.5k
    Kad smo već kod tih preslagivanja igrača, kaj nije jednom prilike ili više njih onaj Didier Drogba pred neku utakmicu ja mislim protiv Barce čak ili neke druge ekipe igrao desnog beka, kad je Mou bio njihov trener? Sjećam se da je tako nešto bilo i da je dobro ispalo... Ak se ne varam, jer su igrali bunker neki, pa je Murinju trebao igrač u obrani...

    A kaj se naših sustava tiče, da mora se slagat po profilu igrača, nemreš sad očekivat da će jedan Gavranović lupam napamet igrat lijevog beka i sl.

    To je kod nas bio Šitum, od ofenzivnog su ga stvorili u beka, pa se nije dobro snašo u toj ulozi...
  • xavier
    11.1k


    Ipak je to bio Eto'o
  • Nolifer
    6.5k


    Sjećam se da, da je bilo tih nekakvih ''preslagivanja''

    Al kužim poantu tvog odgovora :up: :wink:
  • Majki2111
    2.6k
    Ko je reko da sa sjekirama trebaš igrat tika taku?
  • Mali dioničar
    14k
    Ovo mi liči na Papadopoulosa na stoperu. Ako bude dobar, znamo jedan klub koji treba napadača.

  • Nolifer
    6.5k
    Kaj mislite o Vizingeru? Dal je dovoljno kvalitetan da zamjeni Petkovića u Dinamu?
  • Dudu
    2.6k
    Vizinger je poluspica, ne uklapa se u Dinamove strukture s krilnim igracima, a mislim da nije ni kvaliteta Dinama
  • Nolifer
    6.5k
    Prema TMu je centarfor i tako su ga danas nacrtali u formaciji. To je drugo ako nije kvalitetan za Dinamo, makar bio bi opcija kao backup, ako se neko ozljedi...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.