• Banana 2
    470
    Jos to uvek nije pokazal. Nije dosel do razine di u jakom klubu radi razliku.. a to "da nije imal ozljedu" je tanka prica.. kad dojde na top razinu onda mozes reci da je ekstra.. sve ostalo je nagađanje.Jurki

    Gledao sam ga dosta kroz godine, ekstra je. Uostalom, pričamo o talentima. Ne znam kako smo sad najednom skočili na gotove igrače.
  • Jurki
    8.8k
    Baturina i Luka Sučić su ekstra.Banana 2

    Sučić da nije imao onu ozljedu bi već bio u top klubu ovo ljeto. Ekstra veznjak.Banana 2

    Ne znam kako smo sad najednom skočili na gotove igrače.Banana 2



    Ekstra veznjak nije talent.. vec igrac spreman za najvisu razinu.
  • Mihaljević
    8.2k
    62807378-marin-soticek.jpg
    Šotiček je trenutno najbolji mladi igrač HNL-a koji nije iz Dinama. I nema boljeg od njega, Dinamo ga mora kupiti zbog prodaje, jednostavno mora. Ovaj gol protiv Rijeke (treći), to Špikić i Kaneko ne mogu napraviti da imaju tri života, dečko je tehnički potkovan igrač, što je doslovno najbitnija stvar kod mladih igrača u Dinamu. Desno krilo je deficitarna pozicija u Dinamo i u reprezentaciji, i čim vidiš da bi lakše mogao u repku, to znači da će i biti skuplji u izlogu. Apsolutni plus za Šotičeka.
  • Banana 2
    470
    Ekstra veznjak nije talent.. vec igrac spreman za najvisu razinu.Jurki

    Pa ako pričamo o klincu onda je oboje. Valjda postoji odgovarajući kontekst umjesto da se svaka riječ interpretira proizvoljno.
  • miro
    3.2k
    Po meni je ipak Sigur najbolji mladi igrač van Dinama
  • Jurki
    8.8k
    on je jos uvek samo talent nist vise od toga.
    Da bi postal uz talentiranog igraca i ekstra igrac.. mora raditi razliku na najvisoj razini.
    Isto vrijedi i za Baturinu.. koji je bil u rupi pola godine.. odigral nekaj utakmica u Europi.. za pridjev ekstra igraca.. premalo.
    Naravno mislim na svjetsku top razinu.. da nebi bilo zabune.
  • Banana 2
    470
    Šotiček je trenutno najbolji mladi igrač HNL-a koji nije iz Dinama. I nema boljeg od njega, Dinamo ga mora kupiti zbog prodaje, jednostavno mora. Ovaj gol protiv Rijeke (treći), to Špikić i Kaneko ne mogu napraviti da imaju tri života, dečko je tehnički potkovan igrač, što je doslovno najbitnija stvar kod mladih igrača u Dinamu. Desno krilo je deficitarna pozicija u Dinamo i u reprezentaciji, i čim vidiš da bi lakše mogao u repku, to znači da će i biti skuplji u izlogu. Apsolutni plus za Šotičeka.Mihaljević

    Dečko ne može predriblat svoju babu, a krilo je. Nema ga na malom prostoru. Ima dobru realizaciju i opasan je u tranzicijskim situacijama. Rukavina je tehnički za Šotičeka avion, a ni on nije spreman za udarnu rolu u Dinamu one razine kakvu ja priželjkujem.

    Ne znam čemu pljuvanje Špike, Špika je puno finiji igrač od Šotičeka. Realizacija je jedina njegova prednost u odnosu na Špikića.
  • Orc123
    5.2k
    mali je talentiran, daleko od gotovog igraca, daleko od igraca koji bi bio pojacanje za europu, a onaj 3 gol? U situaciji 4 na 2 zavrsio akciju u 95min kad rijeka nit nije razmisljala o obrani ..... Decko je solidan ali taj Hayp oko njega ja ne mogu shvatiti jer sam ga gledao toliko puta ove sezone i on mi se po nicem ne istice..zabio puno golova koje je samo trebalo ubacit u mrezu. Da me netko pita prije bi Bukvica uzeo nego Soticeka za neki realan iznos.....
  • Banana 2
    470
    on je jos uvek samo talent nist vise od toga.
    Da bi postal uz talentiranog igraca i ekstra igrac.. mora raditi razliku na najvisoj razini.
    Isto vrijedi i za Baturinu.. koji je bil u rupi pola godine.. odigral nekaj utakmica u Europi.. za pridjev ekstra igraca.. premalo.
    Jurki

    Dobro, ekstra talenti su i postat će ekstra igrači kroz par godina. Nadam se da se sada razumijemo.
  • Banana 2
    470
    I ja bi prije Bukvu.
  • Progressive overload
    59
    Zašto ga onda ne napravimo, po uzoru na Man City. U susjednoj nam Sloveniji. Posto više ne možemo imati drugu ekipu u 2. HNL ajmo to napraviti u ligi koja je po jačini između 1. i 2.HNL.
    Koliko vidim proračun Radomlja je oko 1.5M€ što nije neki veliki novac. Vjerujem da bi vrlo brzo povratili uloženo na temelju razvijenih igrača.
  • Jurki
    8.8k
    postat će ekstra igrači kroz par godinaBanana 2

    Kad to postanu onda mozemo to tvrditi.. ta izjava ti je u rangu da bu Rukavina u krugu prve ekipe Dinama sljedece sezone. Ima nekaj u njemu al je nedefinirano.. tak je i ovo kaj si rekel.
    Nadam se da budu imali jebene karijere obojica al tvrditi nekaj je prevec.
  • Banana 2
    470
    Kad to postanu onda mozemo to tvrditi.. ta izjava ti je u rangu da bu Rukavina u krugu prve ekipe Dinama sljedece sezone. Ima nekaj u njemu al je nedefinirano.. tak je i ovo kaj si rekel.
    Nadam se da budu imali jebene karijere obojica al tvrditi nekaj je prevec.
    Jurki

    Ti kontriraš samo da bi kontrirao.
  • scooniepenn
    1.9k
    Baturina je vrhunski mladi veznjak i nemam nikakve dvojbe da u kombinaciji vrhunskog talenta, visoke radne etike i kvalitetnog obiteljskog okruzenja nista drugo nego izuzetno uspjesna karijera moze biti krajnji rezultat. Onaj koji tvrdi da Batko nije vec sada klasa mozda bolje da krene pratiti neli drugi sport.
  • Jurki
    8.8k
    ne vec govorim ono kaj su cinjenice. I kaj je trenutacno. Nitko ne zna kakva bu im karijera.
    Da je to sigurno da budu ekstra veznjaci onda bi npr Real za 60ak milja bubam cifru resil problem svojeg veznog reda za narednih 10 godina.

    Baturina je dobar igrac.. ali on je tek sad pocel raditi razliku u Hnlu.. do tog pridjeva ekstra (govorimo o svjetskoj razini tek mora doci)
    O cemu pricamo pa jedan Modric koji je izdominiral par sezona Hnla.. pa mu je trebalo neko vrijeme prilagodbe na najjacu ligu svijeta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.