• Ludovic IX
    5.5k
    Možda nisam dobar materijal za predsjednika nogometnog kluba ali ako treba, ja bi za hrvatskog igrača iste kvalitete platio 20%-30% više od stranca iste kvalitete ako treba.

    Ali opet s druge strane vjerujem da su naši domaćini talentirani klinci puno bolji od talentiranih iz japana, poljske ili druge francuske lige koje ionako nećemo mi pokupiti već ćemo pokupiti nekog od 25-28 godina koji nije ispunio svoj potencijal
  • Jurki
    8.8k
    ja bi za hrvatskog igrača iste kvalitete platio 20%-30% više od stranca iste kvalitete ako trebaLudovic IX

    I kroz par godina doveo klub na rub propasti. Koliki su igraci prozvani talentima u Hrvatskoj nakon 3 utakmice.. pa poslije propali..popisu valjda nema kraja. Isto tak do sad smo tim modelom kupovali sav škart iz Hnla na temelju kojeg su odlicno prosli i Rijeka, Osijek, Šibenik itd.
    Vec je isproban taj model i igrali smo ligu za bedaka kad smo pokupovali cijelu u21 reprezentaciju.

    već ćemo pokupiti nekog od 25-28 godina koji nije ispunio svoj potencijalLudovic IX
    Bolje dopeljati neku iskusnjaru sa malo manje talenta koja bude davala stabilnost ekipi kad stvari nejdu zeljenim tokom.

    Edit: nisam za to da se svlacionca nakrca strancima, vec da roster treba biti miks mladosti i iskustva.
  • Banana 2
    470
    Naši klinci jesu talentiraniji od klinaca drugih zemalja, ali zato i postoji skauting. Naša aktualna praksa je svako ljeto baciti minimalno 3 milijuna na klince iz Lokse. To ne vodi nikud.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ma sramota kako smo samo mogli kupovati igrače iz Lokomotive, 30% trenutne reprezentacije je igralo u Loksi.
  • Banana 2
    470

    Dinamo svake godine ne izbaci klinca takve klase, najbolje da Loksa izbacuje pa da moramo na svakog skakat. Ni Stojković ne vrijedi 3 milijuna što smo platili, kamoli Šotiček.
  • Jurki
    8.8k
    Naši klinci jesu talentiraniji od klinaca drugih zemalja,Banana 2

    Bas ti ta teza i ne pije vode. Ne sjecam se bas da su mlađi uzrasti Hrvatske polucili neki rezultat.
    Ako se hoces referirati na uspjehe seniora u reprezentaciji.. onda moras uzeti u obzir da je Dinamo prodal talentirane igrace van.. di su ti isti bili izbruseni do kraja.. pa su kroz repku napravili rezultat.
  • Nino Bule
    11.6k
    Dinamo ne izbacuje jer nema feeder klub a ne moze trpit igrace u prvoj ekipi jer je liga zajebanija nego prije, lokomotiva ima 0 rezultatskog imperativa i mogu trpit 5 klinaca po sezoni dok ne proigraju
  • Banana 2
    470
    U prijevodu, talentiraniji klinci.
  • Nino Bule
    11.6k
    Nije problem talenta, problem je adaptacije na seniorski nogomet koja je puno laksa u lokomotivi a skoro nemoguca u dinamu ako nisi gvardiol, olmo ili baturina
  • Jurki
    8.8k
    talenta imamo al da bas odskacemo od drugih i nije tocno. Dicimo se da proizvodimo top veznjake.. a okosnicu repke nam cine igraci koji su pred ili u zenitu karijere. Nemamo killera i desno krilo vec godinama.
  • Banana 2
    470
    Baturina i Luka Sučić su ekstra.
  • Orc123
    5.2k
    Priznali mi to ili ne trenurno mi nemamo zamjene za Modrica, Kovu i Broza....barem ne priblizne kvalitete i trenurno de mucimo kvalitetom napuniti roster repke i cim netko se od stozarnih reprezentativaca ozlijedi mi imamo probleme! Nemamo ni priblizno sirine i postepeno prouzvodimo sve manje igraca a isto imamo peoblem da dosta nasih igraca vani uopce ne igra u svojim klubovima, barem ne standardno. Mozemo mi zatvarati oci ali tako je. U zadnje vrijeme igraci koji odlaze iz hnl griju klupe vani. Da ne govorim koliko nam u21 i nije bas na nekom nivou. Istina mala smo zemlja koja ima i previse talentiranih igraca s obzirom na velicinu i prednost nam je da nam treba 17-18 kvalitetnih igraca dok ih neke repke imaju po 50 ali na kraju se igra 11 na 11....malo smo stali s proizvodnjom igraca....cim je malo Dinamo prikocio vidi se na repki. Koji je to igrac iz hnl standardan vani a da je otisao iz loxe ili Osijeka, Rijeke, Hajduka? I da je u krugu reprezentacije.
  • Jurki
    8.8k
    Baturina i Luka Sučić su ekstraBanana 2

    Jos uvijek su samo talenti.. nikakvi ekstra igraci (da gledamo na svjetskoj razini) talenti su bili i Coric i Haladona i Muric.. pa de su sad.. u pm.
  • Banana 2
    470
    Jos uvijek su samo talenti.. nikakvi ekstra igraci (da gledamo na svjetskoj razini) talenti su bili i Coric i Haladona i Muric.. pa de su sad.. u pm.Jurki

    Sučić da nije imao onu ozljedu bi već bio u top klubu ovo ljeto. Ekstra veznjak.
  • Jurki
    8.8k
    Sučić da nije imao onu ozljedu bi već bio u top klubu ovo ljeto. Ekstra veznjak.Banana 2

    Jos to uvek nije pokazal. Nije dosel do razine di u jakom klubu radi razliku.. a to "da nije imal ozljedu" je tanka prica.. kad dojde na top razinu onda mozes reci da je ekstra.. sve ostalo je nagađanje jer ga na toj i takvoj razini nismo mogli ni vidjeti.
    To je isto ko da bum ja danas tvrdil da bu kroz godinu dve npr Soldo ili Rukavina za Dinamovih prvih 11. Mozda bu mozda nebu.. to se ne zna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.