• Maximo
    279


    a kaj ćemo s njima dvojcom u ovom trenutku...jedino možda da ih ostavimo godinu dana na posudbi...
  • Ludovic IX
    5.5k
    ja sam uvjeren da bi Šotiček nakon 6 mjeseci prilagodbe ugrabio mjesto na desnom krilu i više ge ne puštao..

    A krivaka ja smatram i većim talnetom od Šotičeka. u ovom trenu bi bio peta opcija kod nas ali odlazi tibor, vjerojatno i bulat a ademi više nije onaj stari..
  • Blueshadow86
    964
    Dam se kladiti kad bi se ova tema zaključala, kao i tema "Scout služba", kod novinara bi nastala sveopća panika, kolektivna depresija zbog manjka informacija i tračeva za popunjavanje njihovih novinskih članaka.
  • Orc123
    5.2k
    Ni Krivak ni Soticek nisu ni priblizno jos pokazali da su za Dinamo...njihove cijene po ni jednoj osnovi ne mogu prelaziti 1milj eura i kad bi ih mogli dovesti za te novce jedino gdje oni mogu prosperirati trenutno u Dinamu koji ganja LP je posudba....nicim nisu kvalitetniji od npr. Vrbancica samo su dobili kontinuitet u klubu kojem rezultat nije uopce prioritet a kako reagiraju pod presingom rezultata se vidjelo sad u Osijeku kad ih je Osijek razmontirao....
  • Jurki
    8.8k
    a kako reagiraju pod presingom rezultata se vidjelo sad u Osijeku kad ih je Osijek razmontirao....Orc123

    I Loksa kao klub te Šotiček i Krivak koji su talentirani igraci ne znaju igrati protiv bunkera.
    Dobri su igraci, ali ne za te pare koje bi Šikic htel.
  • Crni86
    1.2k
    nevisticu iduce godine istice ugovor, treba vidjet i njegovu stranu i kakvi su njegovi planovi.

    Iskreno ne bi ga iskoristio kao zamjenu za soticeka i krivaka jer je cavlina vec dokazano izgraden igrac koji u loksi donosi prevagu svaku tekmu, dok ova dvojica to nisu.
    S neke trzisne strane Cavlina je trenutno bolji pick po meni jer je mladi 4,5 godina od Neve i njegova vrijednost bi kroz 2,3 godine mogla rapidno narast. Sa sportske strane slicne su kvalitete i Neva nas je u drugom dijelu sezone puno puta spasavao i nitko ne moze garantirati da ce Cavlina u dinamu nastaviti tako di je Neva stao. Ako struka moze garantirat da ce Cavlina nastavit di je Neva stao, uzeo bi ga bez razmisljanja.
  • San Lorenzo
    11.7k
    Pa...da...nemogu reć...uglavnom popunjavanje praznog mjesta na portalu...tipa "čuli smo da razmišljaju o stoperu, a i o veznom, a i o krilima i napadaču se razmišljaMaximo

    Referiram se na dio o Silviju Čavlini koji je čovjek od blizu 50 godina i inače je otac NIKOLE Čavline za kojeg se interesiramo...tekst je žvrljotina kojeg se autor nije drznuo niti prekontrolirati, a ovo je samo mali dokaz.
  • rioda
    2.6k
    Dosta toga ovisi i o njihovim ambicijama. Ako je Nevistić zadovoljan u Dinamu i možemo na njega računati idućih nekoliko sezona, onda nema baš smisla dovoditi Čavlinu i prodati Nevistića. Čavlina sigurno nije dugoročno rješenje za Dinamo jer će, s obzirom na potencijal, loviti inozemni transfer, dok bi Nevistić mogao biti dugoročno rješenje jer će uskoro napuniti 26, a tek hvata kontinuitet u klubu.

    Naravno da je kvalitetom i potencijalom Čavlina vjerojatno klasa iznad Nevistića... Dosta teška odluka u ovoj situaciji, ali mislim da otkup Čavline ne može biti loš posao što god da struka odluči za iduću sezonu s njim
  • Mlađi referent
    10.8k
    Mene najviše zanima koja je zapravo situacija s Pjacom

    Jedni kažu ima 350k otkupnu ako je Dinamo, drugi kažu ima 1.5 mil., treći kažu ima 1.5 mil., ali svi klubovi osim Dinama, a Mišković kaže da klauzule ne postoje nego je riječ o gentlemenskom dogovoru.
    Priča se o njegovom zdravstvenom stanju, jedni kažu radi prilagođeno i ne može puno, drugi uvjeravaju da je sasvim dobro i da duže vremena trenira punim intezitetom bez ikakvih problema.
  • Nogo
    1.3k
    Kako je krenulo za iduću sezonu lijeva krila po medijima : Hoxha, Vidović, Stojković, Pjaca, Oršić.

    Nema nas zemlja! :lol:
  • Peškaman
    2.6k
    Ove breaking news smo mi u ovoj temi čitali još prije pola godine hahahah.
  • Olmic
    2.7k
    Ako je @Pop corn rekao da o svim transferima znaju jedino Zajec i Maric onda su ovo sve samo naklapanje i veze s vezom nemaju. Volio bi da ne znamo nista dok se ne pojavi ili zahvala igracu ili slika s dresom
  • Crni86
    1.2k
    problem je kod nasih transfera sta info ne moramo pustat mi, vec druga strana. Potecijalno mozda su sikic i misko pustili neke info, ili igracevi agenti.
    Ali slazem se i ja bih volio vise iznenadenja, a ne dugotrajne sapunice ala frigan.
  • Mlađi referent
    10.8k


    Da, znaju planove samo Zajec i Marić. U trenutku kad dođe do kontakta može znat poneka osoba više, a može znat cijeli grad, ovisno koliko je ta druga strana zainteresirana za čuvanje takvih stvari.

    I ponovit ću, nema ništa prirodnije od tračeva, nagađanja i nema ništa normalnije od curenja takvih informacija. Vidim neki će “sudit” našoj upravi po tom, ali to je toliko besmisleno. Da je to iole važno, ne bi na svjetskoj sceni svaki transfer prvo znali novinari.
  • sanjinlego
    2k
    Pjaca nema ugovor, ali ima dogovor s Miškovićem. U slučaju da se Dinamo javi, može ići za 1,5m€, a ukoliko je neki drugi klub - druga su potraživanja!

    Neće mu Rijeka praviti probleme :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.