• OsamŠest
    2.6k
    Već je jednom promjena sustava donijela dobro ove sezone, možda se Jakirović odluči za neki dodatni eksperiment..

    @Nogo ovako nešto misliš?

    RPG je sposoban sam držati desnu stranu.

    Screenshot-20240508-114015-Football-Board.jpg
  • Mr Anderson
    5.4k
    Zašto davati milju i pol za Pjacu ako neće nikog od krila prodati i ako Vidović ostaje. Pjaca mi je jedan od najdražih igrača Dinama zadnjih 10 godina, očekivao sam da bude svjetska klasa. Na žalost, dogodilo se što se dogodilo, vidjeli smo da je on u HNL-u rijetko radio prevagu u jačim utakmicama, pa onda neće ni u Europi.
  • dumitrumitu
    577
    O našim transferima znaju samo Zajec,Marić i Miro Vugrinec
  • Mlađi referent
    10.8k


    Možda se računa na odlazak Baturine pa bi se za tu poziciju borili Vidović i Stojković, kaj im i jest prirodna pozicija. A lijevo Pjaca i vjerojatno smo zapeli s Hoxhom
  • sanjinlego
    2k
    Spominje se i Beljo, za njega jedino što znam da ima dobrog i poštenog agenta Lakića. Uvijek je govorio pohvalno o nama, a Beljo je sam odlučio otići u Augsburg.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Možda se računa na odlazak Baturine pa bi se za tu poziciju borili Vidović i Stojković, kaj im i jest prirodna pozicija. A lijevo Pjaca i vjerojatno smo zapeli s HoxhomMlađi referent

    Nadam se da ćemo ući u LP pa bi Baturina ostao kod nas još jednu sezonu. On je 2003. godište, stigne i 2025. van, neće ništa manje vrijediti, a uz dobru sezonu i ulazak u reprezentaciju samo više.
  • BBB Sibenik
    4k
    Beljo može prvo na posudbu u Loksu, ako se tamo pokaze tek onda moze razmišljati o Dinamu! Nek uci od Kuleta. Sad bi svi oni u Dinamo, kad su skuzili da su se malo zajebali.
  • NitkoBitan
    12.3k
    U slučaju da se Dinamo javi, može ići za 1,5m€, a ukoliko je neki drugi klub - druga su potraživanja!sanjinlego

    Je, kak da ne. Kao prvo interes drugih klubova ne postoji a kao drugo za eventualne druge klubove cijena ce bit niza. Misko i neko "izlazenje u susret"... nogomet je za njega cisti biznis.

    Ako oce doc kod nas nek inzistira da ga se pusti ispod milje jer nas je vec dva puta odbio. Protiv sam njegovog dolaska za 1,5 mil prvenstveno zbog zdravstvenog stanja, a zatim i igre u kojoj nije nesto previse pokazao, odnosno pokazao je da nemre pratit tempo od 2 utakmice tjedno.
  • sanjinlego
    2k
    Ajmo Pjaca, potpisuj' za Dinamo!

    I 1,5 milijuna je malo.
  • Peškaman
    2.6k
    Nemam ništa protiv Pjace, dapače.
    Ali bih više volio vidjeti Vidovića i Stojkovića koji su mlađi i potencijalno mogu donijeti veće financije u budućnosti.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ni Krivak ni Soticek nisu ni priblizno jos pokazali da su za Dinamo...njihove cijene po ni jednoj osnovi ne mogu prelaziti 1milj euraOrc123

    Jel bi ti prodao Vrbančića za milijun eura?
  • Nino Bule
    11.6k

    Nismo ali nisu ni oni debili, pa za krivaka (koji je po meni puno veci potencijal od soticeka ali je imao problema s ozljedama ove sezone) su vec imali ponudu rome od 3 milje eura
  • Maximo
    279


    Ne vidim njega ko pojačanje u ovom trentuktu...više igrač za HNL
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.