• rioda
    2.6k
    Pogledajte zadnju objavu Dinama na Facebooku i Instagramu, na cijeloj stranici španjolske Marce osvanuo Modrićev dres Dinama... Nešto se ozbiljno kuha :grin:
  • Nogo
    1.3k
    Jel to Modrić stiže????
    Jao jao jao :blush:
  • Gražvydas Mikulėnas
    12.1k
    Može biti da je klub kupio cijelu stranicu u Marcinom listu kao reklamu kako bi se krenulo kuhati
  • Brusa
    762
    meni isto tako izgleda. Fakat se nešto kuha onda.... :eyes:
  • eol12
    363
    Ne budemo sad kak su ovi dole pisali za Perisica da je zena odnijela plahte na pranje il poplune kaj već bilo, ali realno da se možda i kuha nešto moguće je
    Prvo Zajec i Modrić se slikaju, javno ga zovu nazad, zatim Modrić da dečkima podršku pred derbi, sad ispravite me ak griješim, al ja se ne sjećam dal je to on ikad napravio, zatim ovo s marcom, Ajde da je to napravljeno, pa mediji otkrili, al bas je službena stranica objavila. Bit će nam zabavan ljetni prijelazni rok.
  • Droljo
    5.1k
    Zajec i Modrićeol12

    Zeko je rekao da niš od toga ako se dobro sjećam.
    Ili mi to idemo all in na ljeto :grin:
  • don
    1.9k
    nije rekao da nis od toga vec je govorio da ne misli da ce se vratit odnosno da ce otic u Saudijsku Arabiju, odnosno samo njegovo misljenje ali Modric ako zeli, zeli.
  • sport
    2.3k
    Ljudi rade,nemojte se brinuti.
  • Orc123
    5.2k
    Siguran sam da ce na ljeto napraviti pravi posao ali do tad ovi momci moraju odraditi svoje....kup je kup ali prvenstvo je krucijalno! Kako se blizi kraju Rijeka ce biti pod velikim pritiskom. Vidjet cemo sutra njih i Hajduk. Potpisao bi jedan x na Rujevici sutra...ako osvojimo naslov siguran sam da ce Maric sa Zajecom napraviti jebenu momcad! Kad bi usli ove godine u LP mislim da bi si osigurali nastavak dominacije narednih 10 godina ako ne i vise! Ogroman je novac u igri, sponzori, zdrava atmosfera....uff najezioo sam se. Jos da Modric se vrati, marketinski bi to donjelo ogromnu zaradu, da ne govorim koliko bi bili popraceni u nogometnom svijetu, pa da Modric dobije funkciju u klubu kasnije. Koliko zo samo moze privuci sponzora, pa i igraca iz vana....strasno. mozemo mi to, ajmoo..
  • Captain America
    14k
    al ja se ne sjećam dal je to on ikad napravioeol12

    Nije prije utakmice, ali je kod velikih europskih uspjeha čestitao.
  • Jurki
    8.8k
    Kaj se Modrica tice.. srce kaze ne zbog proslosti...mozak kaze da.. zbog sadasnjosti i buducnosti i svih benefita kaj bi Dinamo mogel imati jer kak god da je ...Modric je svjetski brend..
    A brend donosi pare..
    Fala Bogu pa smatram da su u klubu ljudi koji znaju kaj rade..i da vide siru sliku nego mi.
  • Banana 2
    469
    Povratak Modrića bi nam nenormalno olakšao ljetni prijelazni rok. Naše mete bi bile mnogo otvorenije i pograbile bi se za priliku da igraju sa institucijom.

    Jedino bi nam trebao zadnji vezni sa nogama, pokretniji od Mišića. Luka je svjetska klasa na lopti, ali ne može više toliko efikasno prema nazad i to trebamo kompenzirati da olakšamo i sebi i Luki. Sučić se nameće, ali ako bismo mogli dovesti još nekoga bilo bi dobro. Ne bi bio smak svijeta ni sa Mišićem, ali osobno bih volio mnogo više mobilnosti na toj poziciji.

    Sigurno bi pomoglo i u zadržavanju Petkovića.
  • don
    1.9k
    najvaznije od svega je da je kako Fabrizio Romano kaze Zajec kupio list u Marci, dakle on ide po Modrica i sada je sve na Luki
  • GM98
    17
    Ukoliko je ovo s Lukom samo PR, onda im je bolje da se ne igraju tako s emocijama navijaca i ne naslucuju nesto sto ne mogu ispuniti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.