• Armagedon13
    958
    Štefulj obavio lječničke ,danci traže 1,7 m za Hojera,tko će prvi drugi?
  • Ludovic IX
    5.5k
    Od ivanušeca nažalost nebu ništa do HNL igrača..imao je dovoljno prilika i osim bljeskova, nema tu ništa..tak da prodaja majera na pol sezone u kojoj smo još u Europi je svinjarija ako se dogodi
  • SAS1987
    13.5k
    ivanušeca nažalost nebu ništaLudovic IX

    Zanimljivo da je Bjelica jako volio Ivanušeca i vidio ga kao zamjenu za Olma a Majera zabetonirao na klupu.
  • Beowulf112
    301
    Da ne valja nebi u prosjeku zabijao svaku drugu utakmicu.A ne puca penale.Tako da netreba trazit dlaku u jajetu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Daleko je on od lošeg igrača, ali treba još naučit igrat obranu i realno ne može igrat u istoj postavi kao Ademi jer onda imamo dva takoreći Shadow strikera koji se ubacuju u 16 metara i zabijaju, ali ne igraju kreativni dio ni obranu previše.
  • Neki tip
    19.3k
    istoj postavi kao Ademi jer onda imamo dva takoreći Shadow strikera koji se ubacuju u 16 metara i zabijaju, ali ne igraju kreativni dio ni obranu previše.Dragon1Warrior123

    Daj reci da si se zabunio, pls..
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ne znam jel sam slijep ja (dobro ovaj kreativni dio malo pretjerujem, ali da), ali po meni Ademi u ovoj formaciji s Jakićem je 90% fokusiran na napad i tek nekad poprati igrača i igra obranu. Pogotovo u slabijim utakmicama. Mislim moguće da sam zabrijo žešće, a ne da mi se vadit statistiku, ali on od kad se vratio nakon suspenzije puuuuuno manje igra obrameni dio nego ranije.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Danas smo igrali 4-2-3-1 pa je Ademi igrao u paru sa Jakićem. Kad igramo 4-1-4-1 onda je Jakić taj zadnji vezni i Ademi doista manje sudjeluje u defanzivi.
    Meni je Ademi top šestica i najdraže bi mi ga bilo gledat tu, ali mislim da on više preferira mjesto osmice i da mu se tu udovoljava.
  • Neki tip
    19.3k
    Ma naravno da igra manje nego prije kad je na drugacijoj poziciji i naravno da u "manjim" tekmama obrana i ne trazi silan angazman (mada je tu HNL sve izazovniji sto smo i danas vidjeli), ali meni je Ademi sinonim za pozrtvovnog igrača koji UVIJEK igra obranu najmanje koliko to njegova pozicija traži i onda jos povrh toga dosta..

    Mozda bi me statistika demantirala, no takav mi je dojam.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Sad malo gledam u Europi bi statistički obrambeno bio bolji Majer od njega haha. Mislim statistika je statistika, ali zanimljiv info.

    Ipak sam na kraju gledo statistiku da vidim jel sam lud ili šta haha.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    I jedna smješna stvar mi je da čovjek ima samo dva žuta kartona cijele ove sezone do sad.
  • Dudu
    2.6k


    Ademi nikad nije imao puno žutih kartona.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ček ozbiljno? Imao sam drugačiji dojam iskreno.
  • Eduardo
    17.6k
    I jedna smješna stvar mi je da čovjek ima samo dva žuta kartona cijele ove sezone do sad.Dragon1Warrior123

    Čovjek je potpuno sazrio kao igrač. Nema više onog 'mladenačkog divljanja' na terenu. On je sad klasa.
  • Dudu
    2.6k


    67 žutih u 330 utakmica.
    prošle sezone - 6
    pretprošle - 7
    sezonu prije - 5
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.