• deda
    27.5k
    Jednostavno bih rekao da je stvar fokusa. Jedni se fokusiraju na sebe kao figuru, a ne na osobu i nogometaša.
  • Neki tip
    19k
    ma posve dovoljno si napisao..

    Sve jasno
  • deda
    27.5k
    Mate Crnčević potpisao je ugovor do 15.6.2022.

    Zanimljivo, Neven Đurasek poptisao je danas novi ugovor na 4,5 godine, dakle do 15.6.2025.
  • Carrasco
    4k
    Hvala Rijeci što je tražila Đuraseka pa su ovi naši levati obratili malo više pažnje na njega.
  • Infinity
    15.2k
    Mogao bi se rijesiti transfer Hojera. Citam da je u nekoliko navrata odbio produziti ugovor koji istice krajem ove godine. Moraju ga se sad rijesiti ili ce on na ljeto moci pregovarati s novim klubom.
  • Bosna86
    11.5k
    Dinamo ponudio 1,3 e, Danci odbili, traze jos 700
  • marcio amoroso
    31.9k

    Turci su mu preplavili instagram sa “come to Trabzonspor” i tim glupostima. Očigledno su i oni zainteresirani.
  • Beowulf112
    301
    A jesmo se raspistoljili..hojer izgleda odlicno gledajuci statistiku..danci nas bas navlace..2 milijuna za igraca koji je usao u zadnju godinu ugovora je previse..volio bi da se produzi ugovor orsicu..nista ne rade na tome
  • Armagedon13
    958
    Danci traže 2 milje,ali sa postotkom od buduće prodaje.Čabraja,Štefulj,Hojer nastavi niz ...
  • Krizy
    35.4k
    Spominjali su se i prošle sezone mnogi lijevi bekovi:
    Moubandje
    Ricca
    Natanael
    Soares
    Doumbia
    Čabraja
    Čivić
    Alvarez
  • Jurki
    8.4k
    Najbolje bi bilo uzet samo hojera. Te izabrat između Leovca i Moubandjea.. Jurisic kao treca opcija na lijevom beku. Najjeftinija i po meni najbolja varijanta
  • deda
    27.5k
    Jurišić je već u Rijeci.
  • Dudu
    2.6k
    Ako Mišković kaže da se dogovaraju zadnji detalji, onda nema šta, dolazi Štefulj. Ne vidim što bi uzimali još pet bekova
  • Jurki
    8.4k
    Ne znam, mislim da je to samo pumpanje cijene za igrace Rijeke. Nasa piskarala bas i nisu neki mjerodavni izvor. Uglavnom uskoro cemo sve znati. Nebi me zacudilo da Štefulj ode van. A i ne znam sto ce nam on.. mislim da nije kapacitet za Dinamo i da je preskupa akvizicija.
  • Beowulf112
    301
    Argentnski mediji nam opet guraju Sigalija koji bi dosao bez odstete navodno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.