• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Definitivno da. Ali evo gledam sad po statistici on je u stvari dosta brzo sazrio što se agresivnosti tiče dok je došo u Dinamo. Tako da je to moja greška.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Hvala! No već sam sam bio iskopo, mogu reć da sam totalno zabrijo što se tog tiče.
  • Beowulf112
    301
    Ima kakvih novosti oko pojacanja sto su se spominjala zadnjih dana?
  • Smotanihaker
    593
    Samo naklapanja sa Snet foruma.

    Špikić sljedeći tjedan dolazi u Dinamo.

    Marin ostaje do ljeta i to su alternative za krila.

    Hajroviću i Leovcu se traže klubovi kao i Stojanoviću. Ako ne, postoji mogućnost da će ostati do ljeta.

    Hojer je pristao na dolazak ali ako se klubovi ne dogovore postoji alternativa sa Čabrajom sada ili na ljeto.

    Stefulj i Nevistić dolaze na ljeto.

    Burtonu se traži posudba (Istra je odbila).

    Najvjerojatnije na ljeto idu Ćuže i Horkaš u Rijeku (to će se tek dogovarati).

    Majer nije na prodaju i to oko Fiorentine su bile patke i upiti ali ako netko ponudi 15m razmisliti će se o prodaji ali pod uvjetom da se nađe dostojna zamjena.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Majer nije na prodaju i to oko Fiorentine su bile patke i upiti ali ako netko ponudi 15m razmisliti će se o prodaji ali pod uvjetom da se nađe dostojna zamjena.Smotanihaker

    Odlično
  • Morales7
    184


    Špikiću nakon ovog hvala lijepo i doviđenja

    k4coifq8rbxrltme.jpg
  • Krizy
    36.4k
    Fino je i gol protiv nas proslavio, možda nekome ne smeta ali ja to nimalo ne volim. :rofl:
  • Morales7
    184


    Ma ja alergičan na to. Pogotovo kad veličaju tovare
  • Krizy
    36.4k
    Kako god, Gorica je pogodila s igračima. Stvarno odlično rade tu, meni čak Mitrović ostavio i bolji dojam od Špikića.
  • deda
    28k
    Vijest vezana uz jednog igrača koji se dovodio u kontekst dolaska u Dinamo. RB New York nudi 3,3 milijuna Eura za Hakšabanovića iz Norrkopinga.
  • Morales7
    184
    Na Twitteru se spominje Moha i Galatasaray
  • Beowulf112
    301

    Dobro kazes.Mali ima 4 gola i 4 asistencije u 581 minutu!strasna statistika..nisam ga gledao..trebalo bi popratit malo
  • deda
    28k
    Novi list kaže da su Nevistić i Štefulj riješena stvar. Potpisi slijede ovaj tjedan.
  • deda
    28k
    A vele i da Oršić odlazi na kraju sezone
  • Crusades1986
    9.8k
    Štefulj službeno potvrđen.
    "Višegodišnji ugovor" i ostaje do daljnjega na posudbi u Rijeci.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.