• Laugreano
    1.3k
    Mierez-Taki bi bili top par
  • scooniepenn
    1.9k

    Apsolutno se slažem. Mierez je klasičan napadač koji se iznimno puno kreće, napada prvu stativu, oslobađa se obrambenog igrača za povratne lopte. Jučer bi nešto od onog što je Taki kreirao sigurno strpao. Što ga dulje gledam sve više mislim da bi nam idelno legao. Oduševio me jučer ponovno protiv Gorice. Koliko samo čovjek odradi prljavog posla, prvi je u napadačkoj akciji, prvi u defanzivi, presing na razini Ole i Mandže igra, stalno se otvara i nudi, nema puno takvih napadača niti na višoj razini od ove na kojoj on igra.
  • Laugreano
    1.3k
    Onaj udarac glavom i stativa. Nema puno napadaca u svijetu koji mogu tako glavom opalit.
  • marcio amoroso
    32.5k
    Ako bude zdravlja Dinamo za kraj ove sezone i za sljedeću sezonu dobija tri vrhunska pojačanja. Tu mislim na Roga, Stojkovića i Kačavendu.


    Dinamo unatoč tim igračima jednostavno treba klase u momčadi jer će sigurno neki i otići. Najviše klase će trebati na stoperskim, krilnim i napadačkim pozicijama.

    Biti će dosta posla za Zekinu ekipu nadam se.

    Neki temelji postoje i ima se na čemu graditi. Uvjeren sam da dobar sportski direktor i dobar trener sa ne tako velikim ulaganjima slože odličnu momčad.
  • Orc123
    5.1k
    Ja ako sam dobro shvatio Jakira oni ce vjerojatno nekoga jos traziti u obrani, valjda free agent ili kaj vec....jucer za arenu izjavio da ce traziti jos jedno rjesenje, sad nisam shvatio jel rjesenje s klupe ili nekoga iz vana...pre kasno pale nasi, na free agend je jako suzen izbor i jako malo dobrih igraca, jedino ako bi isposlovali za nekog igraca raskid pa da potpise ko slobodan igrac.
  • marcio amoroso
    32.5k

    Nemoj biti naivan. Sto posto neće više nitko doći. Imamo još trinaest kola i trenera koji doslovno visi kao luster. Nema šanse da se ide u neki trošak i da će mu dovoditi još igrača. Ima Živkovića na kojem je inzistirao. Neka mu igra.
  • Orc123
    5.1k
    pa po meni ni ne treba nitko, jer kvalitetu necemo dovesti, a sposobni da dogovore nekog igraca sa raskidom je mizeran tak da...od free agent nema nisto sto bi bilo pojacanje instant vec samo prinove...
  • Zagi
    5.1k
    Ima Maxa, nek mu Max igra.
  • Paggini
    7.1k
    Biti će dosta posla za Zekinu ekipu nadam se.marcio amoroso

    Daj Bože!
  • crohnl
    29
    Bara uvalio mladeg Tonona Vicenzi
  • mali M
    3.5k
    Biti će dosta posla za Zekinu ekipu nadam se.marcio amoroso

    nikad se nisam više veselio da netko tko zna šta radi zasuče rukave i primi se posla.
  • SAS1987
    13.5k
    Bara uvalio mladeg Tonona Vicenzicrohnl

    Jel i njima prodao pricu da ga je svercao iz trening centra te Dinamu ukrao največeg talenta? Ko nama za onog panja iz Rome :lol:
  • Jurki
    8.8k
    Bara uvalio mladeg Tonona Vicenzicrohnl

    Pa kako jebemu.. svjetskog talenta poslal Vincenzi?
    Ja sam bil uvjeren da Bara ima samo najbolje talente svijeta i da nakon neuspjesne epizode u Dinamu ide u Kustosiju, a za pola godine se bu pola Serie A raspametilo zbog tog klinca i on ga bu prodal u Juventus za 10 milja.
  • LaznjakProsineckog
    491
    Bara stvarno ima najbolje talente, ove do 17god., i onda taj prelazak iz juniora i seniore sta bude bude, s nekim pogodi s nekim ne, samo grabi te talente i normalno da onda netko postane top igrac.. nesto slično ali sa HNL seniorima radi tercet Puljić-Šišić-Škegro, mislim da u HNL seniorima imaju preko 120 igrača pod agencijom, koji god ispliva je njihov.. malo mi smrdi taj trio, imaju ulaz u svaki klub pa cak i u Dinamo
  • E46
    160


    Ne branim te odvratne menadzere al ako mislis da je tak lako zasto ti ne osnujes svoju agenciju i zastupas klince recimo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.