• CastAway1986
    853
    Špikić HNL
    20/21 6G 6A
    21/22 2G 1A
    22/23 7G 5A
    23/24 zasad 3G/3A
  • CastAway1986
    853
    I ja sam se nadao i mogu ti reći da sam razočaran, ako nemogu rješavati protivnika tipa Balkani, Lokomotiva , Varaždin onda koliko su kvalitetom iznad neznam ..
    Konstantno se pljuje trener čiji također nisam fan ali ima tu i dosta igrača koji nebi trebali biti ni na klupi
  • Orc123
    5.1k
    ozbiljno? Spika ima jednu polusezonu kvalitetnu u sada 3g u Dinamu o cemu pricamo. Kada je dobio predpoziv za repku nestao je! Poslje i prije nikad nije bio do kraja standardan...koliko samo je zaleđa pokupio...spiku sam vise puta branio ovdje ali on nije napredovao ni grama od pocetka i dolaska! Ja sam mislio da ce napredovati ali nije! To ne znaci da je los i da ne treba igrati prije Kaneka kad je ovaj los...najveci je problem sta pod Jakirom svi igraci izgledaju lose! To je problem! Kaneko ima 3 gola i 6 asista i to za nepuna 3mj sta je igrao....ove polusezone od loxe u 1. Kolu kad je bio najbolji uz ktc isto izgleda slabo bas kao i gotovo svi ostali! Opet dolazimo do odgovornosti trenera! Ja sam od pocetka ponavljao da ce se Kaneko i Spika fino nadopunjavati jer su razliciti. Trenurno sva keila izgledaju lose ali to ne znaci da ne valjaju vec da trener nije napravio od njih momcad!
  • miro
    3.2k
    Ima Kaneko jako dobrih kvaliteta i slažem se s Orcom, trebao bi nam dati dodatnu dimenziju na krilu, ali opet, meni osobno je Špika kvalitetniji igrač sveukupno. To ne znači da je nedodirljiv i da ne treba raditi na sebi - dapače, s njim bi baš puno trebalo individualno raditi
  • CastAway1986
    853
    Špikic ima preko 100 nastupa za Dinamo i nije to baš samo polusezona kako ti kažeš..Špikic nije top klasa nikad bio niti će biti ali nemoze se reći da je Kaneko više dao Dinamu nego ovaj u 3 i pol sezone..Samo to kažem.. Normalno da igra onaj ko je u boljoj formi..a isto tako sam naveo statistiku samo za HNL, tek kup utakmice protiv amatera me ne zanimaju..Daj Bože da nekad budemo gledali krilo približne kvalitete kao što je bio Soudani..
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Kaneko je poceo razumjevat Jakirove upute i lagano se utapa u sivilo. Nema jednog igraca koji je napredovao pod bleferom..
  • Izet Hajrović
    910
    Kaneko je poceo razumjevat Jakirove upute i lagano se utapa u sivilo.Efes Pilsen

    Proklet bio dan kad je naučio ovo malo hrvatskog što zna.
  • Orc123
    5.1k
    kaneko je bio 2. Najbolji igrac dinama peosle polusezone i to ne velim ja vec 90% Foruma koji su glasali na anketi! Bio je uvjerljivo odmah iza Petka! Najveci je problem sta sva 4 krila izgledaju lose trenutno, a zasto? Pa jbt zato sto se igra i plan igre svodi na to da daj Petku pa ce on nesto iskreirati ili daj krilu pa da prođe 1 na 2 i da ubaci na nikoga unutra! Problem je plan igre! Problem je Trener! Pa sva nasa krila imaju kvalitete...ne mogu biti svi van forme! Nemamo igru i to je najveci problem!
  • Orc123
    5.1k
    mozda sam se krivo izrazio...mislio sam da je ovaj u 3mj samo postao 2. Najbolji igrac polusezone dok spika nikad nije tako dominirao, samo je igrao dobeo kad ga je momcad izbacila, nije radio razliku dok smo na jesen gurali samo lopte kaneku pa nek ide on jedan na jedan. Apsolutno se slazem da je Spika dobeo krilo i da trebaju dijeliti minutazu...ogorcen sam jer ni jedno keilo nikako ne izgleda pod jakirom i to nakon priprema! Zato sta se cijela igra bazira na to da daj krilu pa nek proba proc jedan na jedan ili jedan na dva....ili nabij na petka....
  • miro
    3.2k
    problem je apsolutno - prvi i najveći - trener

    Zato i nemamo ekipu koja ima 2-3 načina na koje igra. Igru tako postavljenu da krila 90 minuta melju slabije suparnike. Pa igru za Kulena naprijed da ga gađamo centaršutevima, ili nedajbože da netko pokuša sa Špikom na beku i Kanekom naprijed itd itd

    Jednostavno, fali taj trenerski gen, kakav npr. ima Bjelica
  • CastAway1986
    853
    eto razumjeli smo se , jbg puno stresa i gubljenja živaca ove sezone, taman kad pomislimo da će se nakon jedne dobre utakmice situacija preokrenuti onda opet se tresemo do zadnje minute..Mislim da će utakmica s Rijekom odlučiti dosta toga..
  • CastAway1986
    853
    Evo i Robert Ljubičić zabio prvijenac za AEK
  • Danko
    597

    Jel igro beka?
  • LaznjakProsineckog
    491
    Zivkovic zajeb sto se vratio, mislim da dok je Jakir tu nece vise upast u prvih 11.. bolje da je ostao u Lokomotivi..
  • scooniepenn
    1.9k

    Bolji je barem 50 posto. Taki nije klasično golgetersko krilo kao Souda ili Orša, ali čovjek stalno stvara višak, prodire, ubacuje, igra odgovorno u defanzivi, jednom rječju iznimno je koristan za ekipu. Ne znam je li njegova krivnja što čovjek maltene na svakoj utakmici kreira 3 do 4 šanse koju naš ofanzivni dio ne zna realizirati. Jučer su bile najmanje 3 takve situacije. Da uz sebe ima pravog strijelca u sredini takav napadač bi već bio na 20 golova u sezoni. Ja Petka obožavam, ali on nije strijelac i to svi znamo. Što bi jedan Mierez dao da ima u Osijeku krilo poput Takija. Ali mene ne čudi da se dijelu ekipe tu na forumu niti Taki ne čini kao pojačanje, Svaka čast.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.