• i more je plavo
    891
    Koja je razlika Hrvatska i Slovenska liga, Menalo je tamo bio super, tu za k..c, danas Marin vec 2 komada utrpal za Olimpiju, a svi smo vidli kak je igral kod nas.
  • Orc123
    5.1k
    Definitivno nikad necu plakat za ovom dvojicom!
  • Zagreb1992
    1.3k


    Neka njega sa amnezijom što dalje od Dinama .
  • marcio amoroso
    32.5k
    Koja je razlika Hrvatska i Slovenska liga, Menalo je tamo bio super, tu za k..c, danas Marin vec 2 komada utrpal za Olimpiju, a svi smo vidli kak je igral kod nas.i more je plavo

    Samo neka oni zabijaju. To je dobro i za imidž kluba, a i lakše ćeš neku rezervu poslije utopiti ako ovi ubijaju.
  • Lynx17
    2.6k
    Kaneko los.

  • Jurki
    8.8k
    on je tak jako pametan pa nek veli koje je to desno krilo bolje od Kaneka? U Dinamu pa i cijeloj ligi?
  • E46
    160
    Danas sam sreo Miereza na Pampasu kod konjickog kluba pa ga pitam kad dolaziš u Dinamo navijaci te ne mogu docekat moras doc ovo ono, a on se samo nasmješi i kaže ne smijem ništa otkrivat na losem engleskom :)
  • Lynx17
    2.6k
    on je tak jako pametan pa nek veli koje je to desno krilo bolje od Kaneka? U Dinamu pa i cijeloj ligi?Jurki


    Argument mu je da ga nemozes preprodati. A nije ni rekao da nije najbolji u Dinamo, samo da bi to trebali biti Petkovic i Ademi. :lol:
  • Lynx17
    2.6k
    Danas sam sreo Miereza na Pampasu kod konjickog kluba pa ga pitam kad dolaziš u Dinamo navijaci te ne mogu docekat moras doc ovo ono, a on se samo nasmješi i kaže ne smijem ništa otkrivat na losem engleskom :)E46


    Ako nije smijo tebi rec na losem engleskom, zasto nisi mu pitao da ti onda kaze na drugom jezikom?


    shirley-photo-u1?auto=format&q=60&fit=crop&fm=pjpg&dpr=2&w=375
  • Jurki
    8.8k
    Argument mu je da ga nemozes preprodatiLynx17

    Pa po tome je i KTC katastrofa pojacanje. A covjek najbolji stoper lige.
    Jebo im export-import mater.
  • Orc123
    5.1k
    naslusao sam se svakakvih gluposti ali kolicina sranja ovog gospodina svrstava ga u mojih top 3! Kad krene srati nek se barem informira za sranja koja prica ako oh vec ne zna. Jos jedan propali sportski analitičar i znalac. Moze se i zaraditi, kad vec ne zna nek baci oko na TM, ali u medjuvremenu treba netko i donositi rezultate a ako mu je do preprodavanja i exporta-importa nek navija za Loxu, njima i tako nasusno treba takvih navijaca i propalih sportskih znalaca.
  • Jurki
    8.8k
    ja ne shvacam kaj se nogomet svodi na prodaju i preprodaju igraca?
    Ko da su ti svi novinari, analiticari, kurci palci.. ispali iz šupka nasmrkanog govneta.
    Gdje je tu nogomet, rezultat, igra, pobjede, trofeji?
    Ko da su klubovi jebeni plac di se kupuju i prodaju igraci.
  • jedan u nizu
    6.1k
    Ocigledno Simicevi duhovi jos proganjaju novinare.
  • Izet Hajrović
    910
    Koji su benefiti od dovođenja Japanaca s 25 godina? :P
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sjecam se da je netko RPGa nazvao istrosenom robom :lol:

    Momak ima 25 godina a neki pricaju kao da je jednom nogom u igrackoj mirovini.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.