• Orc123
    5.1k
    Iskreno bas bi volio vidjeti kako bi troje Francuza djelovalo zajedno u obrani i kak bi to izgledalo....
  • NitkoBitan
    12.3k
    Budes vidio u nedjelju.

    Francuski dvojac u obrani zasluzio igrat i dalje, a Ristovski neka se odmori za Betis doma.
  • luka modic
    609
    Ovaj transfer rok i nebi bio loš da je transfer rok na ljeto bolje odrađen,vjerujem da ce Ogiwara i francuz bit pojačanja,Rog isto nakon oporavka, jedino mislim da nam je trebalo jedno kvalitetnije krilo gdje nam drastično nedostaje kvalitete ali i igrača jer mi imamo samo 3 prirodna krila od toga ni Hoxha ni Spikic nisu na razini Dinama a Vidoviću nije prirodna pozicija ali šta je tu je,nadam se da će Takuro i Vidović uhvatit formu bez ozljeda, isto tako da će Max Theo i Mauro uspijeti održat(dignut) formu na stoperima kako bi uspjeli iznijet sezonu,a u vezi imamo dovoljno kvalitetnih igrača samo treba pronać odgovarajuću kombinaciju pogotovo kad se Rog vrati.
    Na ljeto kad se oporave Stojkovic,Kacavenda,Rog mislim da ce pozicije na kojima bi se trebali pojačat 2 krila,1 stoper,1 napadač
  • Ginger Baker
    27
    Igrom slučaja, napisao sam jučer nešto o našoj igri, sustavu a u vezi Lokomotive...protiv Betisa je to bila ok priča, jako dobra i zaključak je vrlo jednostavan a nameće se sam od sebe...Ako ćemo trčati, biti ćemo prvaci. To je jedino što je do sada nedostajalo.
  • CastAway1986
    853
    Isto tako treba spomenuti sjajnog Nevistića kojeg definitivno treba držati na golu do kraja sezone i istrpjeti ako treba..
  • jedan u nizu
    6.1k
    objava trasfermarkta na drustvenim mrezama

    426508082_827001309469663_6799170893884720669_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_eui2=AeEKgoowq3xPCvMapO6gwd2qEegZrAI6bUAR6BmsAjptQHDadnUObPtImJUlPRrGu5Y&_nc_ohc=IizvLpHUDmsAX8m0cKL&_nc_ht=scontent.fzag4-1.fna&oh=00_AfBaJdXXZt95ozoUwHEyd9Hc2MkAzq-ujtoV6JeVm88WYg&oe=65D4790D
  • Maximo
    279
    Čak i da modrić nekim čudom dođe,jakir bi ga vjerojatno posjeo na klupu, s nekim njegovim razlogaom ,da ne pridonosi dovoljno kombinatorici
  • OsamŠest
    2.6k
    Ja ga vidim kao lijevog beka.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Modrić se ubio za lijevog beka kod Jakira
  • nwankwo646
    342
    Laifis strijelac večeras
  • Orc123
    5.1k
    Kako mi zao sto nismo doveli onog Albiona Rahmania, decko ubija u Rumunjskoj i zabija ko na traci ....strasan napadac....
  • plavac173
    2.6k
    Cisto da nam tema ne ode previse prema dolje :razz:

    IMG-4482.jpg
  • Facke
    2k
    Da stvarne dojde, pa ovima v Splitu bi se zamracile :lol:
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Modrić bi prije karijeru završio nego došao kod nas
  • Droljo
    5.1k
    Kad je zaboravio da je obećao
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.