• NitkoBitan
    13.3k
    Već imamo kreativnog stopera u kadru koji ne može do minutaže.Captain America

    Cipranin je vrlo dobar u progresivnim iznosenjima za razliku od Maxa a to nama treba. Max ima dobre duge lopte ali mi u vecini slucajeva u HNLu nemamo potrebe za preskakanjem igre.
  • Maksim Maksimirski
    4.6k
    Nama bi u ovom trenutku i Krizmanić, Kalaica, Maloča i Bralić bili pojačanja jer je panika svaki put kada protivnik bezveze nabije dugu loptu na jednog jedinog protivničkog napadača kojemu se sekundu kasnije u sprintu pridruži još jedan a naših četvero nazad....protiv Lokse je doslovno bila situacija ''ide duga lopta na Čopa a Živković, Perković, Ogiwara i Ristovski sami''.

    Nitko u HNL-u nema takve banalne probleme. Nikome nećeš stvoriti gol šansu ako nabiješ dugu u bunar na usamljenog Petka. Jedino kod nas kad leti duga to je već pola gola i zato bi nam skoro bilo koji HNL stoper bio pojačanje.

    Izuzev Thea, imamo nevjerojatno aljkave stopere, loše u duelu, loše u procjeni leta lopte i procjeni gdje će se ta lopta odbiti, spori su, nejaki....nemam skoro nijednu pozitivnu riječ o njima. Boško je kao tip iz crtića koji hoda ulicom i jedino njega prati crni oblak sa kišom i gdje god pođe iznad glave mu oblak i pada kiša samo njemu. Drhtim kada je lopta blizu njega. Bernauer ima tehniku i dugu loptu ali je građen kao 14-godišnji dječačić. Njega u duelu pometu juniori, igrači od 1,70 i 70 kg ga nadjačavaju. Ima lijek za Bernauera a to su hiljade i hiljade sklekova. Nabij masu, treniraj i jedi hamburgere i slaninu da dobiješ koji kilogram, možda ćeš izgubiti brzinu (lol nećeš jer je ni sad nemaš) ali barem ćeš biti stamen stoper sa dobrom tehnikom. Živković: premlad je i preneiskusan pa ću ga iz milosrđa preskočiti. Perković isto mlad i neiskusan, bolji od prije nabrojanih, ima potencijala za budućnost ali sada nisam najsigurniji sa njim. Perić kakav je takav je ali je trenutno naš drugi najbolji stoper, neka ga u klubu i dogodine. Theo je jedini koji je nivo jakog Dinama.
  • Laugreano
    1.5k
    pretjerane pizdarije sa Maxovim duelima kao i uvijek.
  • NitkoBitan
    13.3k
    Perić kakav je takav je ali je trenutno naš drugi najbolji stoper, neka ga u klubu i dogodine.Maksim Maksimirski

    A kaj ce nam? Ne vidi ga se vise kao prvu opciju na lijevom stoperu, svako malo je ozljeden a zaraduje sigurno 600-700k. Njegova tehnicka manjkavost ulijeva pre veliku nesigurnost u obrani, vidi se da ga protivnicki igraci "ciljaju" a njegova reakcija je vecinom traljavo ispucavanje.

    Znaci imamo Perkovica koji je buducnost i cilja se jos na dovodenje lijevog stopera Cipranina, dakle ja tu nikako ne vidim mjesto za Perica. Tesko cemo ga negdje prodat, ali mislim da postoji mogucnost da Peric sudjeluje u trampi za Miereza jer Osijek na ljeto ostaje bez Bralica (lijevog stopera) kojem istice ugovor. Vjerujem da bi tamo imao mjesto u prvoj momcadi, a uostalom Osijek je njegov rodni grad tako da neka ga tamo.
  • Dinaminjo
    591
    Slobodnog ugraca se moze dovest van roka.

    Registracija za Conf je ionako prosla.

    Ergo, Lovren moze raskinuti ugovor i iza 15. I doci za HNL
  • emilperska
    3.7k
    Ako dovedu Lovrena, bit cu "šokeran" vise neg da daju S.J. otkaz nakon Betisa..
    Makar, razveselio me jedan zonas komentarom jucer.. Da kako S.J. nema autoritet i nad Riletom kojem je uz Dinamo vrh Sporting Lisabon, da kako ce imat nad Dekijem i da nije nerealna scena da S.J. trci kaznene krugove do Sesveta :lol:
  • Haza
    731
    Vlatka Peras stopirala dovođenje stopera iz Standarda. Jakirović nije zadovoljan s izvedbama Živkovića, pod hitno želi stopera, međutim Vlatka mu vjerojatno neće dovesti nikoga do kraja prijelaznog roka, osim ako ne bude ekstra pojačanje (Lovren). Uz to, Vlatka više nema povjerenja u Jakira. Dojma sam da je bivši nakon Betisa.
    Klub je u rasulu.
  • sport
    2.4k
    Sad kad je doveden RPG,Ristovski može igrati stopera,a Jakir koji je inzistirao na Živkoviću svakim danom pokazuje kakav je neznalica.
  • KaJJe
    69
    Koje poteze je napravio Jakir bi nama trebo platit i otic, a ne mi njemu.
  • marcio amoroso
    33.5k
    Jakirović nije zadovoljan s izvedbama ŽivkovićaHaza

    What a surprise. Jel zadovoljan sa ostalima na kojima je inzistirao? Brodić, Hoxha i ekipa.
  • San Lorenzo
    12.3k
    Taj bizon je stvarno očekivao da će Žile doći i sam od sebe riješiti pitanje propusne obrane.
    Da je on bio trener Dinama u sezoni 18/19, nikad Oršić ne bi postao Oršić, Petković 'Petković' niti Olmo ovo što je danas.
  • Droljo
    5.8k
    Nek stavi francusku koloniju u zadnju liniju i nemre lošije zgledat nego do sad. Bar neće imati problema u komunikaciji.
    Ogi bernabeu ktc rpg
    Bernabeu je tehničar i lopta mu nije strano tijelo pa može vjv i lijevog stopera odigrat.
  • PlavacZRima
    283
    Tu žensku treba na sud, kaj si ona umišlja da je najveći poznavalac nogometa. Nek ode bit tajnica dolje u firmu za solarne panele. Sam da je kaj dalje od kluba.
  • Orc123
    5.7k
    Ovi vise nisu normalni...ako se ne vjeruje treneru koji kurac je jos u klubu onda!
  • Haza
    731
    Igrači više nisu iza Jakira, navodno postoje trzavice između Petka i Jakira. Dojma sam da do kraja prijelaznog roka neće doći nitko. Klub je rasulo, Dabac i Vukelić kao skautiraju, pa bojažljivo preporuče igrača Jakiru, on kad odobri sve mora blagosloviti tajnica Vlatka. S ovakvim mehanizmom odlučivanja u klubu, predajem se odmah, klub je gotov, svaki mjesec s ovim klaunima, smo godinu dana unazad otišli.
    I da, za kraj, više nitko u klubu ne stoji iza Jakira...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions