• Mulec86
    389
    Tokmac bi bio super pojačanje. 174 cm je visok ima 60kg, lagan okretan prodoran i ubojit. Dečko najbolje igra na lijevoj strani vezne linije, a napadački je najviše ubojit kad dođe prema sredini (neka polušpica). Nosi 10 i nije mu stranu odigrat i Majerovu poziciju, ali nije to ono priroitetno kod njega. Mendoza je sličan igrač, ali ima ga svugdje po terenu u veznoj liniji na bokovima, krilima. Za sad mi ova dva imena zvuce apsolutno prihvatljivo. Jel zna neko jel se jos spominje Camacho iz Sportinga ili je propala prica?
  • Crusades1986
    9.5k
    Kaže Miško da su Nevistić i Štefulj blizu Dinama.
  • Eduardo
    17.2k
    Veliki :up: za Nevistića :clap: jedini igrač iz HNL-a kojeg baš želim kod nas. Čisto da se osiguramo u slučaju odlaska Livakovića.
  • Mališan
    1.7k


    Kaj nije Modrić nedavno potpisao na još godinu dana? Čini mi se da sam nedavno pročitao negdje
  • SAS1987
    13.3k
    Kaj nije Modrić nedavno potpisao na još godinu dana?Mališan

    Real mu je ponudio novi ugovor ali ga je možda Modrić zaboravio potpisati.
  • SAS1987
    13.3k
    Index:

    Dinamo i Rijeka blizu su dogovora velike razmjene igrača. Danijel Štefulj i Ivan Nevistić će vjerojatno do kraja prijelaznog roka potpisati za Dinamo, a klub s Rujevice dobit će i do pet milijuna odštete uz tri igrača. Ipak, dogovora i dalje nema pa su moguće i promjene.

    Ne vjerujem da će dati Rijeki 5 milijuna + tri igrača. To bi bilo puno previše.
  • xavier
    11.1k
    Novinari zapravo nemaju pojma što se točno pregovara nego znaju samo neke osnove i jednostavno izmišljaju ostatak.

    "vjerojatno", "do 5 milijuna uz 3 igrača", "nema još nikakvog dogovora pa je sve moguće"...kakva je to vijest :smirk:
  • Smotanihaker
    592
    Kako su krenuli biti će " do 15 milijuna eura i pola prve postave Dinama". Hehehe
  • Infinity
    15.2k
    Taj Nevistic me jednim dijelom veseli, jer smatram da bi dobili dobru zamjenu kad Livakovic ode. S druge strane me razocarava, jer to znaci da Livakovic ide. Mislim da ga trebamo zadrzati, a vjerujem i da mozemo.
  • SAS1987
    13.3k
    vjerujem i da mozemo.Infinity

    Sam je kazao da bi volio ostati a novac za jos visu platu ocito imamo :smile:
  • Neki tip
    19k
    Sam je kazao da bi volio ostatiSAS1987

    Nije baš tako rekao.. rekao je da će možda ostati i zauvijek, odnosno da je to moguće u kontekstu "nikad se ne zna" i "u Dinamu mi je lijepo", ali isto tako je rekao da bi se volio okušati u Ligama petice, da mu se sviđaju Serie A i Primera, ali "da neće puno birati ako bude i neka druga među njima" tj. da će birati "između Dinama i te ponude".
  • Nolifer
    6.5k
    Kaj se dešava sa Antolićem? Bez kluba je ili?
  • Morales7
    184


    Da. Od prosinca slobodan igrač
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.