• SAS1987
    13.3k
    davno je prešao svoj zenitmarcio amoroso

    A ima 25 godina i 160+ nastupa za Dinamo :rofl:
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ja sam samo preveo :rofl:
  • deda
    27.5k
    Tokmac Nguen iz Ferencvarosa se dovodi u vezu s nama.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Tokmac Nguendeda

    Bome dobar igrač :up:
  • Morales7
    184


    Može i on i mendoza kojeg želi i Pao, ali kažu mi puno bolje uvjete dali
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Tokmac Nguendeda

    Dva igrača koja su istih godina kao Orša. Nije da je 27/28 godina staro, ali nekako mi se čini kao naznaka da Orša ode. Radije bi onog Samarđića ili kako se već zove iz Norveške. No uostalom vidjet ćemo, koliko su igrača povezali s nama na ljeto ne očekujem/vjerujem ništa dok ne vidim igrača da igra utakmicu haha
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Nisam ocekiva vakav rasplet za Karacica. Al dobro momak je odabra put u kojem misli da ce vise igrati.
  • Neki tip
    19k
    Tokmac Nguen iz Ferencvarosa se dovodi u vezu s nama.deda

    On mi je bio najbolji njihov igrač, a igrao sam ga i na Predictoru :monkey:
  • Morales7
    184


    Mi, Celtic i Kijev ga želimo. Ako ćemo objektivno njemu sigurno najmanje privlačni
  • Bosna86
    11.5k
    Mi, Celtic i Kijev ga želimo. Ako ćemo objektivno njemu sigurno najmanje privlačniMorales7

    Pa dalo bi se o ovome pričati... Celtic je trenutno u raspadu, slabija ekipa od nas, a Ukrajina je hladna i daleka... Ovako bi išao na lokaciju koja je par sati vožnje od Budimpešte u klub koji igra proljece u Europi i cilja na LP sljedeće ljeto
  • Morales7
    184


    Celtic je sigurno najpraćeniji klub od ove trojke, jedna loša sezona ne znači odmah i raspad

    Kijev je hladan, ali mislim da su novci tu najbolji, LP/EL svake godine i imaju dobrog trenera

    Ajde mi smo tu s Kijevom negdje
  • NORTE
    9k
    Tokmac Nguen iz Ferencvarosa se dovodi u vezu s namadeda

    Tokmac je bio zajeban takmac Zokiju kad ga je Fradi izbacio iz Lige prvaka. Asistirao je za prvi gol. Nije ni čudo da je Zokijeva želja. U Ligi prvaka je zabio gol Dynamu iz Kyeva.
  • Krizy
    35.4k
    Ferencvaros je iz LP-a izbacio baš sva 3 kluba koja ga navodno žele
  • Infinity
    15.2k
    Veliki su uvijek zeljeli igrace koji su se u nekom malom klubu dokazali protiv njih. Zanimljivo da onda nismo zeljeli onog afrikanca iz Rosenborga, mada mi se cini da je bio frisko kupljen, pa se vjerojatno zato nije ni isplatilo pokusati.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.