• DiddyGuela
    943


    Ono kad sa vragom tikve sadiš...
  • Noel
    4k
    Ljudi dajte razmišljajte kakav Lovren. Ovo je ubačena priča da se fokusira sve na Lovrena a ne na Yakira neznalicu i njegovu smjenu..
  • Orc123
    5.1k
    Ne mogu shvatiti poantu vracanja Lovrena, tj. Mogu...nedostatak dugorocne vizije i strategije. Bolje je ulupati milju - dvije vise u mlađeg potentnijeg stopera nego dovesti stopera na zalazu karijere. Jednog takvog vec imamo. Ne mogu shvatiti tko vuce te konce i tko dogovara te igrace. Siguran sam da nece doci za 1 euro ko Perisic u Hajduk. Platit cemo ga masno po sezoni a ne garantira nista. Imat cemo 2 stopera od 35godina....bezveze, a i znam da je govorio kako ga dinamo ne zanima i slicno. Jos jedan senator koji ce se savrseno uklopiti u ovaj antinogomet koji gaji Jakir.
  • mosad
    364
    donio Dinamu 8M€ svojim transferom u LyonMihaljević

    7c31ff4eba5829382925296494daad8f.gif
  • Ivdzo11
    3k
    Međutim, nije Lovren jedina meta, Dinamo je, navodno, zainteresiran i za Cipranina Konstantinosa Laifisa, 30-godišnjaka iz belgijskog Standarda, kluba na čijoj je klupi Ivan Leko. On je, pak, u zadnjim mjesecima ugovora, aktualni mu istječe u lipnju i time bi bio pristupačan Modrima. Kako doznajemo, Dinamo je već kontaktirao Laifisa i njegove agente, on načelno nema ništa protiv dolaska u Dinamo.

    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/kapitalac-za-kraj-dinamo-pokusava-dovesti-dejana-lovrena-spominje-se-i-cipranin-iz-belgije/125549
  • sanjinlego
    1.9k
    Idemo jako, na kraju dolazi Krizmanić za 3 milijuna!
  • Facke
    2k
    Decki najte motati. Lovren je igracina. I kraj price.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ovo će bit priča u stilu "jebiga probali smo", da bi na kraju doveli ovog Cipranina.
  • Peškaman
    2.6k
    Televisa presente hahahah
    Dajte nam Kalaicu za milju ipoo
  • austrijanac
    2.7k
    Inače Germanijak je ovaj zimski prijelazni rok na 0/69 po točnosti informacijama.
  • Facke
    2k


    Germanijak nema pojma.Tulke od mene.
  • Bosskovitz
    7.5k
    Za Lovrena kao osobu imam jako malo respekta iz mnoštva razloga, ali u sezoni u kojoj nam je KTC najbolji stoper, potpuno je suludo uopće dovoditi u pitanje bi li nam Lovren bio pojačanje ili je li igrač istog godišta kao KTC prestar. Uostalom, Lovren je u Lyonu plaćen 4,8 milijun eura godišnje i da dođe u Dinamo, morao bi se odreći cca 90% svoje plaće. Ako je on na to spreman, ja sam spreman početi ga malo više respektirati.

    Ono što me tu generalno smeta je ta potpuna stihija gdje se baš vidi da nitko ne zna tko pije, a tko plaća. Nema se 500.000 eura za otkaz Jakiru, ali se imalo 500.000 eura za rani povratak Živkovića s posudbe koji će, ako dođe Lovren, odigrati jedva troznamenkasti broj minuta do kraja sezone. Užasan, katastrofalan menadžment.
  • plavac173
    2.6k
    Legendo ove sezone treba vratit i Mandzukica iz penzije ako mislimo da ce nam pomoc u obrani titule. Titula je ove sezone must have, ako je ne uzmemo ove sezone bit cemo u problemu jer 2 godine za redom bez ulaska u Lp u situaciji kad imas samo Baturinu prodat se moze rastegnuti i u par losih sezona u nizu.

    Dejane vracaj se.
  • Mathiasovi Chageri
    1.8k
    Možda je uprava krivo shvatila navijače koji govore da nam je obrana kriminalna pa dovode Lovrena?
  • BeckaSkola
    58
    Volio bi da Lovren dodje jer bi nam pomogao na terenu. Nisam vjerovao da moze odigrati dobro SP u Kataru ali nas je, vjerujem sve, pozitivno iznenadio.

    Po meni su zbog visoke place sanse minimalne da ga dovedu sljedecih 2 dana. Na kraju ce biti ona "jeb*ga, pokusali smo ali nismo imali vise vremena".

    Nego, sta je sa Ukrajincem? O njemu se nazalost vise nista ne pise po nasim portalima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.