• Nogo
    1.3k
    Jučer sam napisao svoje mišljenje pa da ne pišem za Lovrena opet, ali koliko vidim Podnar je uzeo sve u svoje ruke i rješava problematiku neovisno o Jakiru. Prvo Rog, sada i ovo.
    Rekao sam da mu je Rijeka 200km cca, a Osijek 300 cca. Zna se o kojim igračima je riječ.
    Ako uspije, skidam mu kapu!

    Jakira se i tako ništa više ne pita jer broji zadnje dane tj.utakmice.
  • Paggini
    6.6k
    Zamisli nas budala koji ne želimo igrača samo zato što je eto sudjelovao u pljački kluba kojeg volimo više od sebe... Ha jebemu stvarno smo mrzitelji Dinama...
  • Mali Zeus
    9.6k
    I to taman pred izbore. Baš smo jadni.
  • Facke
    2k


    Odma potpisati. Covek je zver. I kraj price.
  • Mali Zeus
    9.6k
    donio Dinamu 8M€ svojim transferom u LyonMihaljević

    Ovaj dio mi je dobar.
  • Nogo
    1.3k

    Kad ono on donio Dinamu 3m, a ostali su tragom nestali.
    Hm, pa kako?
  • DiddyGuela
    943


    Ne znam tko je pricao, ja nisam. KTC je tipicni primjer pozitivca i profesionalca kakvog svaki klub mora imati. Uvijek daje 100%, nikada ne kuka i ne svađa se sa novinarima dok ga ovi ko strvinari razvlace po novinama u vezi ugovora,primanja... a osim toga je jos i sjajan igrac.

    Lovren je s druge strane prije jos godinu i pol u podcastu rekao da jos ne planira povratak u Dinamo jer zeli igrati na top nivou. To su njegove rijeci.
  • Time
    532
    Lovren bi bio pun pogodak,lovren je vođa i sa njim nema zajebancije,pa makar imao 50% mamicevih solarnih panela.
  • keppi
    127
    Lovren - KTC stoperi, a na golu Čavlina.
  • flexXy
    1.9k
    Ako mu se vrati sjecanje na vremena potpisa aneksa kad proseta maksimirskim odajama onda moze doci, u drugom slucaju ga ne zelim.
  • DiddyGuela
    943


    Pravi frajer. Stiso se u sudnici ko šupak.
  • Captain America
    13.7k
    Lovren je s druge strane prije jos godinu i pol u podcastu rekao da jos ne planira povratak u Dinamo jer zeli igrati na top nivou. To su njegove rijeci.DiddyGuela

    Pjaca je odbijao Dinamo u više navrata jer je mislio da može igrati na top nivou pa ga je sad Dinamo odbio. Taj isti Pjaca je bez koljena najbolje lijevo krilo u HNLu. Sad zamisli što Lovren koji je vodio brigu o svome tijelu i nije imao težih ozljeda može značiti u borbi za naslov. Donio bi i pozitivnu ludost koja je nasušno potrebna depresivcima u svlačionici. Jbt Šarlija i Uremović su najbolji stoperski par u ovoj ligi. Za njih su Theo i Dejo Pepe i Ramos u primeu.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Lovren eventualno moze doci kao vatrogasno rijesenje do kraja sezone, ne vidim kako bi on mogao pomoci ekipi u iducoj sezoni kada se (vrlo) vjerovatno ide u rekonstrukciju (skoro) cijele ekipe i kada ce mladi dobiti svoju priliku.
  • Ivdzo11
    3k
    Izgleda da ipak ima istine...

  • Mihaljević
    8k
    Kaže brat Lorenzo da smo krenuli po Lovrena.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.