• NitkoBitan
    12.1k
    Dovoljno je pogledat anketu na Indexu. Ljudi koji mu zamjeraju veze sa Mamicem su manjina... Tak je kak je.
  • Peškaman
    2.6k

    Navodno traže 3milE što je našim previše.
  • Nemrem99
    7
    Sve ovisi o Lyonu trenutno. Deki je spreman doci
  • Lorenzo Lepore
    144
    sure, I'll leave here my WhatsApp number, open to the fans too if they want to ask me about rumours.

    +39 3738816493
  • Paggini
    6.6k


    For the love of God, please don't listen to @sanjinlego or any of his "insider rumours".
  • Praskaton
    1.8k
    Lovren bi nam igracki bio pojacanje s tim nemam dvojbi uopce.Ako je za neke ok novce.
    Lovren kao osoba,pa nisam bas preveliki fan nakon ovog sto je bilo s Mamicem.Al opcenito sam misljenja da nije vrijeme za revanšizam.Treba radit na ujedinjenju dinamovaca i sve koji nam mogu pomoci u cilju osvajanja naslova iskoristit.

    Nadam se da nebi kao i ostatak "senatora" stao uz prevaru.
    To mora bit u fokusu cijelo vrijeme-smjena trenera i dolazak novog.
  • Laugreano
    1.3k
    Međutim, nije Lovren jedina meta, Dinamo je, navodno, zainteresiran i za Cipranina Konstantinosa Laifisa, 30-godišnjaka iz belgijskog Standarda, kluba na čijoj je klupi Ivan Leko. On je, pak, u zadnjim mjesecima ugovora, aktualni mu istječe u lipnju i time bi bio pristupačan Modrima. Kako doznajemo, Dinamo je već kontaktirao Laifisa i njegove agente, on načelno nema ništa protiv dolaska u Dinamo.Ivdzo11
    Vec cujem kako stadionom odzvanja... Laifis life na naaa na na na
  • Peškaman
    2.6k

    Kralju,nek' ti je sretno,ugasi obavijesti.
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    ti reče za njega da je veća prevara nego ti i miro skupa :lol:
  • IstokKa96
    557
    Navijaci navijaju i to nam je jedini 'posao'. Dok nismo u poziciji donosenja odluka, imamo pravo iskazivati stavove, ali to je vec poznato da ga svatko ima i vrlo cesto je to misljenje nebitno na klupskim razinama odlucivanja.
    Lovren kao kvaliteta vise u sadasnjem Dinamu definitivno da, zbog proslosti mozda i ne, mislim da ce u ovom slucaju u upravi presuditi Dinamova sadasnjost i buducnost.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    Ne mogu shvatiti poantu vracanja Lovrena, tj. Mogu...nedostatak dugorocne vizije i strategije. Bolje je ulupati milju - dvije vise u mlađeg potentnijeg stopera nego dovesti stopera na zalazu karijere. Jednog takvog vec imamo. Ne mogu shvatiti tko vuce te konce i tko dogovara te igrace. Siguran sam da nece doci za 1 euro ko Perisic u Hajduk. Platit cemo ga masno po sezoni a ne garantira nista. Imat cemo 2 stopera od 35godina....bezveze, a i znam da je govorio kako ga dinamo ne zanima i slicno. Jos jedan senator koji ce se savrseno uklopiti u ovaj antinogomet koji gaji Jakir.Orc123

    A zašto ne Lovren u Dinamo., pa sama lista Dinamovo proljeće je navela da će se fokusirat na vraćanje bivših dinamovaca u klub kako bi pomogli klubu što igraćki, a što organizacijski. Ovaj potez bi bio u ovom smjeru

    Tako da bi nam Lovren sigurno podigao igračku kvalitetu, pojačao konkurenciju, podigao sigurnost u obrani, ima dobar skok i ima gard pobjednika, ima drskosti i ima "muda" za potuć se sa svima, tako da bi nam on baš pomogao.

    Pa mnogi su se vraćali u dinamo prije njega vraćao se Shifo, Šimunić, Vukojević, Robert Kovač i svi su pomogli sezoni dvije. Tako da bi ovaj potez bio odličan.

    Ja sam očekivao i od Mandžukića da se vrati, očekujem i od Modrića da se vrati

    A ovo što si rekao da treba mladima dat priliku, dalo se svima njima i daje se i dalje, ali DInamo kao klub ne smije patit rezultatski da bi se istrpilo nekoga mlađeg, Dinamo mora osvajat prvenstva kako bi "živio", a trenutno ne stojimo dobro i nemamo vremena eksperimentirat sa mladima
  • Izet Hajrović
    876
    Za sve one koji misle da su Lovrenove godine problem, sjetite se Pepea koji je danas standardan stoper Porta s 40 godina, a prema Sofascore ocjenama je 5. najbolji stoper ovogodišnje LP. U ovom trenutku nam trebaju iskusnjare, čak nisam protiv da se dovede i ovaj Laifis. Vjerojatno jeftina opcija, 30 godina su najbolje godine, iskusan, godinama igra za Standard, iako je bio rotacijski igrač s otprilike 17 utakmica po sezoni, nešto kao što je Theo bio kod nas prošle 2 godine. Uglavnom iskusan i usporediv s KTC. Laifis lijevo, Lovren desno, KTC i Perković backup s time da će Perković morati pokrivati lijevog beka jer Ogiwara opet ima problema s gležnjem.
  • Peškaman
    2.6k
    Navodno je Lovren za povratak,a naši poslali ponudu Lyonu. Čekaju odgovor
  • Majki2111
    2.6k
    Moguće. Jedan sam od takvih. I na 24 sata isto 1300 glasova. 80% za Lovrena. A i na Zoni vidim ima nas dosta koji smo za. Razmišljam na način da je jedino mjerilo teren. Ove igrice i sudkim prostorijama, jednostavno nisu moja struka niti utjeću na mene. Niti ja mogu utjecati na njih. Ako bude dobar na terenu, može, neka dođe.
  • plavac173
    2.6k
    Lovren je prva opcija i ako ne uspiju njega onda idu po Cipranina.

    Lovren sa iskustvom i gardom pobijednika i lidera, moze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.