• Orc123
    5.2k
    kakve su to gluposti za popizdit? Promasili su dosta ali da su promasili sve je totalna glupost. U situaciji kad momcad igra lose, kad trener ocito ne zna, donositi zakljucke za neke igrace koji btw. nit su dobili prilike, a neke si naveo nakon odigranih 2-3 tekme u kojima nisu uopce bili losi, dapace neki su pokazali da ce biti pojacnja. Promasaji za sad jedino mogu biti Mika i Sosa iz prostog razloga jer smo ih otpisali iako ni oni nisu dobili priliku! Cak ne mogu ni Brodica, Kulenovica, Halila i Maxa proglasit promasajima jer nisu dobili prilike tako da....ja sam kritican ali ovo je pretjerivanje na²! Ponavljam, da ovaj kadar ima npr. bjelica mi bi vec sad bili uvjerljivo prvi!
  • Facke
    2k
    I da Rog je definitivno Podnarov transfer. Jakirovic ga bas i nije stel. Do 31.06 ne placamo nis. Od nove sezone mi i Cagliari delime placu 50:50.
  • hardek
    1.5k
    Ovo je teška zabluda. Od 14 igrača 2 su imala nesreću teže se ozljediti prije nego su odigrala i jednu utakmicu, a jedan je došao doslovno danas. Dakle to je 11 igrača. Od tih 11 igrača koliko ih je dobilo priliku dokazati da su promašaji? Po meni je promašaj igrač koji dobije barem 8,9 utakmica u kontinuitetu sa prosječnom minutažom od 60-70 minuta.

Zašto je Tibor promašaj? Ako maknemo kup gdje je igrao protiv seoskih ekipa, dečko je dobio 180 minuta u 8 utakmica. Ej 180 minuta?!?!

Max je dobio 430 minuta u 7 utakmica u konkurenciji Perića i Šutala koji su zakuhali brat bratu 7,8 golova. Ali Max je napravio jedan penal protiv Viktorije i nikad zaigrao nakon toga.

Zamisli Vidovića u Rijeci. Vjerovatno bi pokidao ligu i vrijedio 7,8 milja eura.

Kulenović i Brodić su solidni back-up napadači za osvajanje HNL-a. Onaj koji misli suprotno očito misli da je ovo FM pa ti back-upovi trebaju biti na razini prvog napadača. To jednostavno nije realno. Kako ćeš dovuć kapitalca da bude back-up Petkoviću i prihvati igrat 10 min po tekmi?

Promašaji su:
    Sosa - vidilo se iz aviona da je ho-ruk gašenje požara, daj šta daš
    Živković - apsolutno nepotrebno vraćanje dečka i usporavanje razvoja.

Za Mihu ne znam šta bi rekao jer se desio slučaj "bokserice"

Ogi i Hoxha se tek trebaju pokazati jesu li promašaji ili ne.

Suma sumarum, zato što netko na papiru izgleda kao promašaj, ne možeš stvari gledati bez cijelog konteksta.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Hoxha je nekima loš zato što ga je Jakir htio, zato što dolazi iz Belupa a to nije atraktivno (mi hoćemo mišićave tetovirane crnce sa dreadlocksima iz francuske druge lige), zato što neki imaju bol u guzici oko Brekala a Hoxha igra baš na toj poziciji pa se to tumači kao ''uzeli smo raspalog Hoxhu iz Belupa a mogli smo imat Brekala''.

Hoxha je bio najbolji igrač Dinama protiv Istre. Protiv Lokse smo bili opasni po toj strani dok nije on izašao. Ovdje se zazivao Vidović i onda kada je Vidović ušao ja ga nisam vidio, nisam ni skužio da čovjek igra.

Jedine opasnosti koje Dinamo stvara u igri su kada Kaneko i Hoxha prođu 1 na 1 protivničkog beka. Jedine! To je sve što imamo. Hoxha je dovoljno puta probio stranu u ove tri utakmice ali nije on kriv što Petković, Mišić, Baturina stoje na 25 metara od gola pa nema kome ubaciti nakon što probije stranu. Degutantno je čitati sve ovo o Hoxhi koji postaje personifikacija Jakira i on prima udarce koje bi Jakir trebao primati. Slično se događalo sa Sammirom koji je postao personifikacija Mamića pa zbog toga on često primao udarce koje ne bi trebao primati.
  • Mihaljević
    8.2k
    Ma sve je to divno i krasno dečki moji, pogledajte tablicu i Dinamov roster i sve će vam biti jasno. Mjenjao bi sve te "igrače" za jednog normalnog.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Najveća greška trenera je u onoj minuti kad je izvadio Hoxhu i Baturinu. Nakon toga smo potpuno nestali. Po defaultu se sere po nekim igračima, a da se uopće ne gleda utakmica. Hoxha je jedan od njih, Špikić drugi. Inače Špikić odličan prvo poluvrijeme, šteta ds je morao izaći.
  • Svi na Sjever
    1.9k
    Odličan video za Roga! Dobrodošao kući!
  • Orc123
    5.2k
    kak tebi nije jasno da nisu problem igraci vec sama postava igre, akcije, priprema utakmice....nemres mi reci da ovi momci su igrali odlicno neke utakmice s pocetka sezone...nemreju 2 igraca rijesiti sve sami jer smo tad imali kao Ivanuseca i Sutala, a sjetit cemo se da su i oni ponekad izgeldali blago receno katastrofa....jednostavno igra pod Biscanom je bila miljama smislenija od ove! Biscanov krimen je bila losa komunikacija i govor tijela ali trenersko znanje je bilo neusporedivo!
  • Mlađi referent
    10.8k
    Ma svakom utakmicom je jasnije da je bilo kom teško sudit dokle god je na klupi taj koji je.

Pa Špika poveže dvije dobre partije, ovaj ga izbaci na poluvremenu, Hoxha užasan prvo poluvrijeme, on ga ostavi, krene igrat dobro u drugom, ovaj ga izbaci. Baturina poveže utakmicu i poluvrijeme top, ovaj ga izvadi. Pola igrača ovih nije u kontinuitetu dobilo 3 tekme.
    Takuro je bolje izgledao nakon 3 mjeseca klupe nego kaj izgleda nakon Jakirovih priprema, od starijih igrača su svi van forme, je li to baš moguće?

Čovjek razjebe svakog igrača koji pokaže znakove života. A nisu baš klase da im ne treba vremena i imaš to kaj imaš.