• Keyser Soze
    8.2k
    Mislim da ovim produženjem KTC-a i potpisom Roga završava naš prijelazni rok. Volim Roga, ali nama pojačanje treba sad i odmah, a on se vraća tek za mjesec dana...
  • Nogo
    1.3k
    Kakav će to biti odred otpisanih, ovaj ozlijeđenih : Stojković, Kačavenda, Emreli, Moha, Perić, Boško i Rog.

    Ostali u HNL-u neću znati odkuda udaramo kada krenemo jbt.
  • Kruno
    173
    Bar su nam ljecnici dobri.
  • Droljo
    5.1k
    Bar su nam ljecnici dobri.Kruno
    Dok se i oni ne počnu ozlijeđivati :sad:
  • Sixthway
    275
    kad se oni oporave , ozljedit će se 10 novih
  • Mihaljević
    8.2k
    Maxime Bernauer
    Bohdan Mykhailichenko
    Gabriel Vidović
    Sandro Kulenović
    Fran Brodić
    Joaquin Sosa
    Lukas Kačavenda
    Tibor Halilović
    Arijan Ademi
    Luka Stojković
    Takuya Ogiwara
    Arber Hoxha
    Moreno Živković
    Marko Rog

    Ovo je nemoguće, ovo je nevjerojatno, da se u razmaku od 3mj klub nakrca sa ovoliko loših, ozljeđenih i promašenih igrača. Oni nisu pogodili JEDAN JEDINI transfer... Neko bi bez budžeta doveo bolje igrače nego oni sa solidnim budžetom za HNL. Oni iz dana u dan nakravaju igrače, a mi se palimo na "pojačanja". Rasulo.
  • Noel
    4k

    Di ti je Kaneko? Pierre Gabriel? I zašto su Ogiwara i Vidović promašeni igrači?
  • YasutoWakizaka
    100
    Pretjeruješ.
    Vidovic, Brodić i Kulenović su bili odlični na pripremama ali svoje prilike ne dobivaju.
    Halilović i Max također na temelju čega si to zaključio? Ne igranja? Nitko dan danas ne zna zašto ne dobivaju prilike. Ako je Menalo mogao dobiti toliko prilika može i Max i Tibor.
    Tko je mogao znati da ce se Stojkovic ozlijediti?
    Ogiwara je odlican, ali nazalost igra sa Hoxom koji nezna odigrat dupli pas i misli da je sve na njemu.

    Bilo je pogrešaka, ali nisu baš sad svi. Također Kaneka, KTC-a i RPG-a nisi spomenuo.
    Nepotrebno stvaranje drame...
  • wolfgang14
    1.1k
    Ja za halilovica nebi (jos) rekao da je promasen, dapace on mi je bio jedan od boljih igraca na pripremama
  • Izet Hajrović
    919
    Treba gledati i kontekst u kojem su dovedeni. Je li Halilović doveden da bude prvotimac? Nije, znalo se da će biti rotacijski igrač i da će dobivati minute na kapaljku. Isto vrijedi i za još neke s popisa.
  • Kruno
    173
    Tog decka je isto upropastio.
  • YasutoWakizaka
    100
    Halilović je prije dvije godine bio najbolji igrač tog kluba 21/22, jer je moj prijatelj radio posao skautinga za specifično nizozemsku ligu pa znam iz prve ruke.
    Što se desilo s njime zadnju sezonu u tom klubu nemam pojma.
  • Juznjak
    3k
    Luka StojkovićMihaljević

    Zašto je ovo promašen trasfer? Zato što se ozlijedio na zagrijavanju pa je netko drugi kriv zbog toga? Stojković nije loš transfer, nego je život preko njega kaznio neradnike i debile u upravi. Neku sreću treba isprovocirati, a koliko god igrači i navijači zaslužili tu sreću, toliko je oni u upravi nisu zaslužili.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pa zar nije Halilovic bio jedan od boljih igraca u svojoj momcadi u 1. nizozemskoj ligi koja je jaca od HNLa? Dajte covjeku priliku.
  • Noel
    4k
    Totalno sam zaboravio da je Marko Rog igrao za Sevillu..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.