• Max
    8
    Kaneko, kojeg svi mi hvalimo, šta je to donio Dinamu, jedan gol i par asista.Haza

    Da nema Kaneka, mi bi sad bili na -12 ili više i više bi gledali Osijek iza sebe nego Rijeku i Hajduk ispred.
  • Orc123
    5.2k
    koliko dugo pratis Dinamo? Koliko si utakmica pogledao ove sezone? Kakva desna krila smo imali u klubu do sad i tko je osim Soudanija bio bolji od Kaneka u zadnjih 10 godina?
  • FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Pa doslovno nas je Kaneko izvlačil do zimske pauze.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    i to da cuva gromadu Copa.. Sjebat ce i Ziletu razvoj zbog svog jebenog ega koji lezi na ne znam cemu? Naslovu prvaka BiH? Pa uzmite Karacica jebote, jeftiniji je sampion. Imal Amar Osim ambicija prec granicu?
  • Haza
    537
    Po toj logici koliko bi Rijeka imala manje bodova da nije bilo Pašalića? Sve ok, vidjet ćemo kaj će to Kaneko dati u nastavku sezone...samo vam kažem, ako je on nama svršavanje, svi smo kolektivno otišli u 3pm. Kaj se tiče Omeragića, ako on kao starter u Montpellieru je bezveze, a Bernauer je klasa, možda da dogovorimo zamjenu neku. Bernauer nije igrao niti kod Bišćana, koji ga je doveo, to je najveći cirkus svega.
  • Paggini
    7.3k
    Da nam dođe cijela Rijeka, izgledali bi opet ko kurac.
  • Orc123
    5.2k
    Eto tak ti senetko istovari po forumasima i vrijeđa im inteligenciju. Isti ovi tu foeumasi, veliki broj je sudjelovao u glasanju za najbolje igrace jeseni i Kaneko je cvrsto ali bas cvrsto zauzeo 2. Mjesto u toj anketi koja je bila bome popracena sa velikim brojem Forumasa i doslovno znam da niti jedan forumaš nije izostavio Kaneka iz top 5 igraca! Ove polusezone smo zabili 3 gola i valjda se očekivalo da ce Kaneko zabiti 5 vec iako svi znamo da mu najaca strana dribling i asisti, da nije gol igrac ali da ce zabiti kad treba ...
  • OsamŠest
    2.6k
    Isprike normalnim forumašima, ali koliko debila na jednom mjestu, ja vrlo često ne vjerujem kaj čitam..

    Hvala moderaturi na opciji 'inbox'.
  • Droljo
    5.1k
    ali je on bio formalno igrač Borusije Dortmund.Haza

    Vidović je još uvijek formalno igrač Bayerna!
  • Mali Zeus
    9.8k
    Kaj se tiče Omeragića, ako on kao starter u Montpellieru je bezveze, a Bernauer je klasa, možda da dogovorimo zamjenu nekuHaza

    Nitko ne kaže da je jedan bezveze a drugi klasa nego da Max ne igra iz samo profi znanih razloga. Ne igra mu ni Halilović kojeg je doveo itd.
    Ti pričaš o svršavanju na Kaneku, nitko ne svršava, al je igrač dobar, a ti istodobno svršavaš nad Rijekinim igračima koji u zadnje vrijeme zabijaju i asistiraju na kapaljku. Nije sve stvar Kaneka nego i sustava koji ne čini igrače boljima nego upravo suprotno.
  • Nevo7
    608
    Kaneko je kriv jer ne dobiva poptporu od beka i zato jer nas centarfor misli da je 10ka.
    Jedva čekam krivnju da se svali na Ogija
    YasutoWakizaka

    Kaneka Ristovski ignorira maksimalno. Baš ono užasno za vidjeti. A nije da ima pravo, Kaneko je igrač koji radi razliku na terenu, dok Ristovski nije već duže vremena.
    Istovremeno, naš novi udarni dvojac na lijevoj strani, Hoxha i Ogiwara. Nebo i zemlja. Jedan zna igrati, a drugi ne. Lagano za pogoditi tko je tko. Još mu Ogiwara rukom stalno signalizira da se uključi u igru, da se miče, da mijenjaju mijesta, bilo kaj, al ovaj ukopan na krilu, kada dobije loptu, glava dolje, bicikl i u bunar.
  • Haza
    537
    Pratim Dinamo 25 godina aktivno, dosta dugo nemamo lijevog beka i desno krilo. Ali recimo veznjak Majer je kao desno krilo imao pet puta bolju statistiku od Kaneka. Soudani da ne pričam, čak i Emreli je kao desno krilo imao par odličnih tekmi, i bitnih golova protiv Rijeke i Osijeka. Emreli kao desno krilo/napadač ima 4 gola u 6,7 tekmi ove sezone. Kaneko gol i 5 asista. To je komično da na to svršavamo. Petar Pušić iz Osijeka ima istu statistiku.
    Sve ok, znam da ću biti napadan, jer je histerija oko tih Japanaca, ali brzo ćete se svi ohladiti s njima.
  • Mali Zeus
    9.8k
    Super je kad se vade brojke bez ikakvog konteksta.
  • IstokKa96
    557
    @Haza Meni grdo zvuci (to ne ide samo vas) kontinuirano podcjenjivanje nasih i precjenjivanje tudjih igraca.
    Mi kao navijaci nismo svjesni za kakav klub navijamo i ne, necu koristiti slavnu Orsinu izjavu nego pokusavam reci kakva smo mi Gromada u HNL-u, a respektabilni u europskim okvirima. Kao takvi, trenutno imamo disfunkcionalnu upravu, trenera i momcad kakvu imamo i svejedno smo pozeljni jednom igracu iz 1.fr lige, uz cinjenicu da nemamo pojma kakav ce biti, ali je dosao.

    S druge strane iskazujemo nezadovoljstvo zbog 2 igraca koja su iskocila u momcadi kojoj se potrefila kemija i rezultat, a da nitko to nije ocekivao, vjerojatno ni oni sami.

    Nasi konkurenti bolje od ove sezone ne mogu sloziti, Rijeka ce opstati u svakom slucaju, Hajduk bi mogao dozivjeti potop, a mi cemo se svakako dignuti i biti jos bolji nego kaj jesmo.

    Kao primjer transferne politike, navest cu samo J.Sancha, a ako imalo pratite nogomet znate o cemu pisem.
  • Orc123
    5.2k
    Kod nas doslovno nitko ne izgleda dobro, niti jedan igrac! Kaj to znaci onda da nam 25igraca ne valja nista? Garantiram da ce sada Perkovica zabetonirati na klupu nakon losije utakmice u subotu jer je naravno na takvim igracima lako izigravati serifa. Naravno klupe nece vidjeti ni Risto, ni Misic, a bome ni Zagorac! Kad ti senatori pocnu krojiti transfer politiku, prvi sastav....ono kad ocekujes da ti igraci koje si doveo prije par mjeseci ili par tjedana odlucuju utakmice a ovi koji bi trebali povuci oni se skrivaju...

    Kaneko ima 3 gola i 6 asista a ti pocni gledsti dinamo a ne gledati rezultate i njihove statistike! Da pratis Dinamo znao bi da je zabio u kupu, Hnl i Europi!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.