• FBOY Thot Leader Supreme
    37
    Nisam rekao da Perkovića treba otpisati, nego da mu treba iskusni stoper u paru, a ne Živković. Mišić defanzivno, stvarno ne znam šta vi vidite u toj defanzivi, protiv Lokomotive smo primili 5 komada u dvije tekme, s Mišićem koji je jelte defanziva neka bio? Uz sve, nismo se nametnuli niti posjedom lopte, jedva 54 posto protiv Lokomotive, i to kad cijeli stadion druka za tebe!!! I ono najvažnije, Lokomotiva rasprodala pola ekipe na zimu, maltene se uigravaju, još im igraju Feta Fetai, burek sirečki i Čuje Dop. I onako iskreno, dojma sam da ih 90 posto u Lokomotivi navija za Dinamo, i voljeli bi da je Dinamo pobjedio...to je najbolnije od svega...Haza

    Pa ne znam zakaj onda dovodimo zamjenu za Perkovića ako nam treba iskusni partner za njega? Slažem se s tobom za Mišića. Sučić jedini ima pozicijsku inteligenciju da igra CDM, valjda zato s njim i izgledamo najtečnije.
  • Facke
    2.3k
    Ivanusec opet samo na klupe. Posudba ? :lol:
  • Facke
    2.3k


    Sutalo nije kriv. A kaj se Sose tice, on je u obrane navek bil propuh i ostal bu propuh. Tak da to nije nis novuga da su prek negve strane primili 2 gola. Sosa je ofenzivni igrac i nije levi bek. To govorim vec duge.
  • Orc123
    5.5k
    slican tip igraca Cokaju i Selahiju samo sa jos puno vecim limitima i jos vise vica u igri....ne znam tko je na kraju presudio da ga se ne potpise jel cijela uprava ili je ona baba imala veto ali ostetili su na nas dobrano za extra talenta!
  • Haza
    658

    Nikad nisam gledao Batagova, ne znam ni tko je on ni kaj igra točno. Ako smo mi skautirali Hoxhu (prodoran je i to je to), koji ne zna primiriti loptu, koji nema udarac i očajan pas, i netko ga je platio 1 mil eura s bonusima, onda tom liku/skautu/treneru ne vjerujem da zna pronaći stopera. Da je jučer Hoxha na dresu imao ime Menalo, ja ne bi vidio razliku, mi smo Menala potjerali da bi doveli drugog Menala u liku Hoxhe, i to smo još platili. Cirkus kolorado. Netko se hebeno poigrava s imenom Dinamo i tome treba stati na kraj.
  • emilperska
    3.4k

    Hvalim te Bože da je jos neko na glas osim mene rekao da je Hoxha = Menalo i da je to bila prevara ili namjerno krivo utrosen novac. Dođe na isto..
    Kad ga vidim da loptu vodi s glavom u pod, odmah mi je jasno bilo.
  • cibona
    1.6k
    Sto bi trebali ocekivati od 25godisnjaka kojem je vrhunac karijere bilo igranje u slaven belupu. Ja od prvog dana govorim da on moze biti ISKLJUCIVO rotacijsko krilo, a neki su ovdje svrsavali i govorili "hoxha>>>>brekalo" i proglasavali su ga novim orsicem.

    Ponavljam, hoxha je najmanji problem u ovom čušpajzu, nije on kriv što je dinamova struka procijenila da bi mogao biti pojacanje. Zna se dobro tko je forsirao ovaj transfer - jakir. Taj isti jakir je forsirao dolazak brodica, halilovica, zivkovica i ostalih hnl zvjezdica, pritom zaboravivsi da ne trenira zrinjski mostar nego Dinamo Zagreb.

    Sramoto od trenera i sportskog direktora, imaj obraza i odlazi!
  • Izet Hajrović
    1.2k
    Ja vjerujem da bi Hoxha pod pravim trenerom isporučio.
  • marcio amoroso
    33.1k

    Nije mu trener kriv što mu se lopta 5 puta odbije 2 metra od noge i što sa 6 metara promaši zicerčinu.
  • Orc123
    5.5k
    Da je nama Hoxha najveci problem mi problema ne bi imali...
  • marcio amoroso
    33.1k

    Nije najveći, ali kao pojačanje i kao Dinamovo krilo u 4 utakmice protiv slabijih momčadi HNL-a nije donijeo doslovno ništa.
  • Orc123
    5.5k
    donio je brat bratu toliko proboja po toj strani koliko Menalo i Marin nisu imali u cijeloj polusezoni. Drugi par cipela je da nema nikog da zabije...i da, nije on kvalitet koji ce odlucivati utakmice, barem ne odmah i ne u serijama ali ima kvalitetu. Definitivno cu mu dati rezerve jer nije zavrijedio da nekog pokapamo nakon 3-4 tekme,a btw. Peotiv Gorice je bio odlican. Da je mogao vise mogao je ali ja mu dajem vremena i kredita. Uostalom on je trebao biti u paru sa krilom koji radi razliku i najavljivali su de razni Brekali, Kentovo i slicni koje zavrsavamo vec 3mj da bi na kraju uopce prestali govorit o tome, a nasusno nam je potrebno ili krilo ili neka vrsta špice kompatibilne sa petkom ala Mierez, igrac koji moze zabijati u serijama. To je bilo najavljeno a do sad smo od toga dobili kurac....
  • MarK
    246
    Pljujete Hoxhu bezveze. Prodoran je i dobar 1 na 1. Trudi se i vraća u obranu. Često ubacuje u 16 ali tamo nema nikoga. To što je promašio je bila jaka lopta i unatrag, nije to tako lako poentirati. Bolja je opcija od Menala i Vidovića, to su jako loši igrači. Valjda ste očekivali Ronalda za milju? Znate li vi kako je to smiješan novac danas?
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Po meni je veliki problem opet našeg mentaliteta, kojeg imamo mi navijači, a lako se pretače na klub, trenere, direktore i tim slijedom.

    Doveli smo Pierra Gabriela, čovjek igrao u Nantesu, desni bočni, o njemu puno ne znamo, to je jasno.

    Ali smo ga odmah svi, uključujući i medije, okarakterizirali kao pričuvu Riletu. Kojem to Riletu? Koji nije spojio tri dobre utakmice od prošlog proljeća. Koji prema naprijed ne daje doprinos već jako, jako dugo. Koji je više puta mahao rukama prema Kaneku u Kranjči, nego li je pretrčao.. Ali, naravno, Rile je naš " senator " ( i ja ga prvi obožavam da se skužimo) "Rile je nas zadužio" ( mrzim ovo i pomisliti a kamo li istipkati" ) i ni ne pomišlja se da možda preseli na klupu, za dobrobit svih.

    Samo zamišljam šta bi bilo da jedan Moharrami ovakve partije pruža..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.