• xavier
    11.1k
    Kad se već radi ovako veliki trade koji uključuje puno igrača, mislim da bi bilo u redu da im ponudimo i trenera prve momčadi...samo kažem :cool:
  • Somport
    556
    Nešto fali kuhara, naći ćemo kompromis :wink:
  • Morales7
    184
    Fran odbija odlazak u Rijeku i to mi je baš drago
  • deda
    27.6k
    Cijeli ovaj trade bi mogao doći u pitanje. A i u Dinamu bi trebali dobro razmisliti o sumi koju nude. Tržište je slabo, cijene padaju, klubovi su na rubu. Treba pričekati.
  • Carrasco
    4k
    Samo da ne uzmu Hrvoja umjesto Karačića.
  • xavier
    11.1k
    Ja govorim cijelo vrijeme da se o ovom priča kao da je ovo NBA pa igrači prelaze iz kluba u klub zadržavajući postojeći ugovor te pritom nemaju pravo glasa.

    No da bi ovdje promijenio klub, moraš potpisati potpuno novi ugovor što igrač može odbiti, a kako sam već pisao, razlike između prosječnih plaća između nas i Rijeke su ogromne i u puno slučajeva Rijeka ne može odnosno ne želi ponuditi ni blizu koliko igrač ima u Dinamu.

    E sad, netko će reći "u Dinamu nisam ni u prvom ni u drugom planu, idem se tamo dokazati pa ću kasnije zaraditi". No ne razmišljaju svi tako. Nekima neće pasti na pamet raskinuti ugovor da bi potpisali dvostruko manji.
  • blue heart 72
    1.3k
    Ako je tako, baš mi je drago da Fran odbija selidbu. Pogotovo ako ode Stojke, ne vjerujem da Moha može cijelu sezonu izdržati na visokom nivou
  • mniokl
    254
    Karacic nije i nikad nece biti igrac za Dinamo.
  • marcio amoroso
    32k
    U pravu ste za visine ugovora, ali zaboravljate jednu stvar. To su sve igrači koji nemaju pretjerano visoke ugovore, rekao bih da imaju po nekih 100-150 tisuća eura. Rijeka im možda nudi 70-90 tisuća. Tu Dinamo može lako uletiti i dati igračima tu razliku od nekih 150 tisuća za 3 godine ugovora ako je to problem. Jer radi se o transferima od par milijuna eura.
  • xavier
    11.1k


    Istina. To sam i napisao onda, mislim da je to jedino rješenje.
  • marcio amoroso
    32k

    Ako ima volje mora biti i načina.
  • xavier
    11.1k
    Evo saznalo se i koliko je Rijeka bila spremna ponuditi Karačiću. Radi se o 100.000 po sezoni i upravo tu je i nastao problem jer on svakako želi više.
  • Carrasco
    4k
    Pišu talijanski mediji da je Brescia zainteresirana za Karačića.
  • deda
    27.6k
    Sad Stodra veli da nude Hrvoja umjesto Karačića
  • Morales7
    184

    To odmah može
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.