• i more je plavo
    891

    Pa nama instantno treba desni bek, Tomecak bi po meni bio solidno rijesenje za odmoriti Rileta, nebi puno kostao i vjerojatno bi pristao ko Theo potpisati do kraja sezone za slicnu lovu kao Theo bez repova i dugorocnih ugovora.
  • NBC
    18

    Slažem se.
    Imamo igrače, samo se trebaju trgnuti.
    A onda na ljeto metla.
  • Ivanmtk
    678
    Rile od danas 22. Broj 13 se sprema za Miereza ?
  • Nogo
    1.3k
    Baš sada gledam. Nije valjda da će puknuti bomba?
    Čekamo!
  • Marcinko
    327
    Šanse da mi sada dovedemo kapetana ozbiljne ekipe su doslovno nikakve, a vi se ovdje raspravljate bili dobro mijenjao Rileta ili ne, Tomečak je nešto realno.
  • Zagi
    5.2k
    Kaj nije prošlu/pretprošlu sezonu Mierez nekaj praznovjerno mrljavio s brojevima?
    Kaj sad od svih brojeva igra sa 13ticom?!
  • sanjinlego
    2k
    Mislim da je ovo nešto u vezi majke. Ali eto, ostaje nam da vidimo!
  • Nogo
    1.3k

    Imao je 13 pa nije mogao dugo zabiti gol i onda je uzeo broj 3 za drugi dio sezone.
    Odmah na početku iduće je vratio broj 13.
  • Zagi
    5.2k
    Sugerira prznoglavost.
    Al' tko nema u glavi ...
  • wolfgang14
    1.1k
    Rile od danas 22. Broj 13 se sprema za Miereza ?Ivanmtk

    Možemo li očekivati predstavljanje Miereza danas na početku tekme ?? :snicker:
  • Ivanmtk
    678
    Koliko god poletio, sjetim se tko nam vodi klub i kako završavaju odnosno ne završavaju transfere i znam da je to samo moja bujna mašta...
  • Nogo
    1.3k

    Mislim da ću se ovaj put složiti sa tobom Sanjine jer nisam siguran da naše sadašnje vodstvo može riješiti ovaj transfer. S druge strane Petko, Kulen, Brodić, Emreli pa još i Mierez.
  • Orc123
    5.2k
    Ja sam odavno prestao brojati Kuleta i Brodica, a Emreli i tako ozlijeđen.
  • Crni86
    1.2k
    Svi vicu da imamo petka da nam mierez ne treba, sjetimo se petko je igrao svoj najbolji nogomet kad mu je za vratom puhao gavranovic. Tada je petko igrao valjda svoje najkonstantnije dijelove karijere. Odlaskom gavre krenula je puno veca fluktuacija petka jer nije imao konkurencije u zasnjih par sezona . Zamislite u tekmi di morate probit protivnika zadnjih 20 minuta duo mirrez petko na terenu…. I svakako je to vjerojatno razmisljanje za buducnost i odlazak petka na ljeto pa da imamo igraca koji ce vec biti uigran sa ekipom. Sve je ovo logicno, a onda se sjetim tko nam sjedi u upravi i vodi sportsku politiku.
  • Ivanmtk
    678
    Petko i Mierez u kombinaciji ljudi čisti sex.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.